Galéria építés Salgótarjánban. Forduljon hozzánk bizalommal!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb építőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 25 építő közül, 5400-10100 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Salgótarjánban bérelj fel a legjobb szakembereket a galéria építés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Salgótarjánban környékén található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 építő most online

Elek

Elek

Ma is elvallalom.

Laszló

Laszló

Mihaly

Mihaly

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a galéria építés Salgótarjánban?

5400 - 10100 Ft/m

A legjobb építők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Több ezer elégedett Ügyfél és további több ezer, aki nem osztotta meg velünk az örömét. Számos, különböző projektet kiviteleztünk és szívesen elkészítjük a Tiédet is. Ne várj, hívj. Főbb szolgáltatásaink: Hangszigetelés árajánlatok, Palatető Felújítás És Bontás, Most akár 33%-ot spórolhat, Alapstabilizálás, Magas Minőségű Hangszigetelés

  • Galéria építés

    6100 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Jól dolgoznak, korrekt áron.

Sándor N.
Sándor N. 3109 Salgótarján Online

Nagy tapasztalattal rendelkező, megbízható csapat. Kérjen díjmentes felmérést! Stresszmentes kivitelezési és felújítás az ország teljes területén. Válasszon minket! 15 év szakmai tapasztalat. Összeszokott csapat. 95 visszatérő ügyfél. Ország teljes területén. Feladatok amiket vállalok: Magas minőségű kivitelezés, Ajtójavítás, felújítás, 12 év garancia, verhetetlen ár, Üvegházak 1-300 m2 között, Tetőtér és padlás beépítés

    3200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

korrekt árak rugalmas megbeszélhető időpont

Csaba E.
Csaba E. 3104 Salgótarján Online

Palatető javítás a mesterrel. Villas 3D mintás szigetelőlemezzel. Rövid határidővel. Állandó akciók. 12év vízzárósági garancia. 40 év szavatossággal. Jó minőségű anyagokból. Garancia. Szolgáltatásaink: Előrekalkulált fix árak, Homlokzati szigetelés, Akár 8 hónap alatt elkészül, Dilatációs profilok kültérre, Vegyes és fatüzelésű kályhák

    9000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

“Beugró” kivitelezőként a lakást szétvert, lerombolt állapotban vette át. Ő és a kollégái mindvégig pontosan AZT és AKKOR tették, amiben megállapodtunk. Magukra és munkájukra igényes, saját területükön tapasztalt, a szó legnemesebb értelmében SZAKEMBEREK-et (kőműves munkák, hideg és meleg burkolás, épületgépészet, festés-mázolás, épület asztalos munkák stb) ismertem meg általa. Az összeszokott csapat nemcsak a megrendelőre, hanem egymásra is figyelemmel volt, segítették egymás munkáját, ezzel sokat gyorsítva a kivitelezést.

Gábor B.
Gábor B. 3100 Salgótarján Online

Rövid bemutatkozásunk: Cégünk generál kivitelezéssel, lakásfelújítással, kisebb nagyobb építőipari kivitelezésekkel, szakmunkákkal foglalkozik. Szakképzett emberink szakmájukban kiválóak, melynek mutatója a megrendelőink elégedettsége. Rendkívül összetartó, kiváló csapatmunkákban rejlik hatékonyságunk. Nyomon követünk minden szakirányú újítást, a technológiák fejlődését, amennyiben beépíthető megfelelő minőségben elsajátítható, alkalmazzuk, beépítjük tudásunk bővítésének érdekében. Igazodunk ügyfeleink igényéhez, mint elképzelésben, mint minőségi igényben. Csapatunk tagjai között tudhatunk kiváló kőműves, festő, burkoló, gipszkarton szerelő munkatársakat. Továbbá az épületgépészeti területen is megfelelő szakemberekkel dolgozunk. Cégünk fő embere szakmáját tekintve burkoló, 10 éve dolgozik, él az építőiparnak, családja 30 évre visszamenőleg építőipari kisvállalkozással Fő profilunk: Préium Svéd Okosházak építése, Rövid határidők, 6 év garancia, verhetetlen ár, Grafitos polisztirol, Alpha Innotec hőszivattyúk

    7300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

5 csillag mivel már a második autómat is a Jano-Dob hoz vittem. Teljes mértékben elégedett vagyok az árakkal, munka minőségével,gyorsasággal és a kiszolgálással. Legközelebb is őket választom. (92es Honda Civic szedán)

Ferenc T.
Ferenc T. 3102 Salgótarján Online

Sziasztok! Villanyszereléssel, Ipari Alpinnal, Gépészettel illetve festéssel foglalkozó cég vagyunk, rengeteg referenciával. Amennyiben bármi kérdésük lenne hívjanak bizalommal! Precíz, körültekintő munka, Legjobb Hangszigetelő Anyag, Most akár 30%-ot spórolhat, Cserépkályha Készítés, Házépítés gyorsan kockázat nélkül

    11000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Profi, közvetlen szakemberek. Semmmi melléduma, semmi lehúzás. 3 dolgot kellett az autón javítani, kb. egy óra alatt megvolt minden. Legközelebb is ide viszem a kocsit, ha szükséges. Köszönöm a gyors és profi munkát.

Teljes körű felújítást és karbantartást vállalunk társasházaknál, magáningatlanoknál, valamint irodáknál egyaránt. Szolgáltatásaink közé tartozik a burkolás, parkettázás, víz-, gáz-, fűtésszerelés és csatorna javítás, festés, üvegezés, gipszkartonozás, lakatos munkák, zárszerelés, asztalos munkák és villanyszerelés. Ipari alpintechnikai munkákat is elvégzünk, köztük veszélymentesítést, ereszalj festést, panelhézag és tetőszigetelést, alpintechnikai bontásokat, tisztítási munkákat. Szolgáltatásaink: Legolcsóbb hangszigetelés, Rövid határidők, Most akár 16%-ot spórolhat, Teljeskörű lakásfelújítás, Minőségi munka, korrekt ár

    9500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Very reliable, professional, service. Highly recommended! Maximum stars!

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő galéria építés közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Galéria építés: mennyi a munkadíj Salgótarjánban?

Salgótarjánban a galéria építés átlagos ára 5800 - 11000 Ft/m. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek valós értékeléseket?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek építőt Salgótarjánban?

Jelenleg 15 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést GALÉRIA ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kereshetünk építőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható építőt megbíznod ha a következőre van szükséged: galéria építés.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy építő segítségét?

Egy profi építő a galéria építés mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: galéria építés?

A galéria építés és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy építőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.