Ikea konyha beépítés Salgótarjánban a te elképzeléseid szerint!

Bútorasztalosmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj ikea konyhabeépítő szakembert?

Ne menj tovább, a legmegbízhatóbbat a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Salgótarjánban az Ikea konyhád beépítése egyszerűbb, mint gondolnád! 21 szakemberünk áll rendelkezésedre, hogy álmaid konyhája valóra váljon. Ha keresel szakembert a Qjob-on, de még nem tudod, hogyan kezdj neki, ne aggódj! Mondd el nekünk a megoldandó problémát, és a Salgótarjánban található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Az egész INGYENESEN elérhető! Szállj kapcsolatba velünk most a Qjob-on, és hozd létre álmaid konyháját Salgótarjánban!

3 ikea konyhabeépítő most online

Zoltan

Zoltan

Ingyenes kiszállás.

Istvan

Istvan

Érdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül az ikea konyha beépítés Salgótarjánban?

9800 - 18500 Ft/alkalom

A legjobb ikea konyhabeépítőok Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező ikea konyhabeépítőt!

Viktor V.
Viktor V. 3100 Salgótarján Online

Javítás, restaurálás, egyedi bútorkészítés reális áron. Kérjen ajánlatot még ma! 1957 Óta. Egyedi Bútorok. Antikvitás. Egyedi Igények Szerint. Házhozszállítás. Megbízhatóság. Ingyenes Felmérés. Szolgáltatások: Bútorszövetek, Kárpitoskellékek, Függönyözés.

  • Ikea konyha beépítés

    2500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Engem 6 év alatti háromszor költöztettek. Megvoltam elégedve az elvégzett munkájukkal.

Mihály N.
Mihály N. 3104 Salgótarján Online

Bútorok kárpitozását, teljes javítását bízza szakembereinkre. Vállaljuk bőrbútorok, heverők, székek, kanapék áthúzását, kárpitozását. Szolgáltatások: bőrbútor javítás, antik bútor restaurálás, kárpitozás.

    2300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Sérülésmentesen hozták meg a bútort. Korrekt áron.

István P.
István P. 3100 Salgótarján Online

Gyors és pontos munkát végzünk. A garancia és felelősségbiztosítás nálunk alap. Minden fogyasztót szakszerűen bekötünk. Ikea bútor összeszerelés.

    3400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Eddig mindig velük költöztem, illetve 1-1 bútort is költöztettek hozzám. Mindig elégedett voltam, szakszerű, sérülésmentes szállítás-összeszerelés -értik a fiúk dolgukat :) Ha bármikor csúszás volt, azt időben jelezték. Szívesen ajánlom bárkinek!

Zoltán N.
Zoltán N. 3102 Salgótarján Online

Ezermester szolgálat Budapesten és környékén. Lakáson belüli és kültéri munkát vállalunk.

    2100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

A tulaj igazi lehúzós fajta pénzéhes, beképzelt, nagyképű stílus. Vettem egy lakást amiben az általa pár hónapja készített konyhabútor van, és adott egy konkrét ajánlatot komplett előszobabútorra is. Felhívtam, hogy nálam az ajánlat és érdekelne a tartalma, erre közölte, hogy nem nekem adta az ajánlatot: nekem mindjárt 40.000,- Ft- al drágább... Na ezt a nyerészkedő, tenyérbemászó hiéna / keselyű stílust érdemes messziről elkerülni! Az általa élettartam garanciás" -nak magasztalt konyhabútor se egy első osztályú minőség: az illesztési hézagok, amik a névjegyei talán egy 50 éve gyártott Dacia-n "elfogadhatóak"... de egy közel fél milliós bútorzaton kifejezetten zavaróak. Ennyit a szakmai teljesítményükről... Van a közelben korrekt bútorasztalos, de ezekkel vigyázni!"

István D.
István D. 3141 Salgótarján Online

    4000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Minőségi, nagyon profi munkát végeznek.Maximálisan ajánlom Magdikáékat!

Rendelj ikea konyhabeépítő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bútorasztalos ikea konyha beépítés közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Ikea konyha beépítés: mennyibe kerül Salgótarjánban?

Salgótarjánban az ikea konyha beépítés átlagos ára 6900 - 12900 Ft/alkalom. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Bútorasztalosok - hogyan válasszunk Salgótarjánban?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok bútorasztalost Salgótarjánban?

Most 14 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést IKEA KONYHA BEÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk bútorasztalost?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható bútorasztalost megbíznod amennyiben erre van szükséged: ikea konyha beépítés.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi bútorasztalos segítségét?

Egy jó bútorasztalos az ikea konyha beépítés mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: ikea konyha beépítés?

Az Ikea konyha beépítés és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy bútorasztalost bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.