Professzionális kapu szerelés Salgótarjánban: Újítsd meg otthonod bejáratát!

Legyen otthonod a biztonság és kényelem oázisa! Lépj velünk kapcsolatba!

Hogyan találj megbízható kapukészítő?

Találd meg a tökéletes szakembert Salgótarjánban! Vállalkozásunk segít neked megtalálni a legmegfelelőbb szolgáltatót minden igényedre. Legyen szó építőipari munkákról, takarításról vagy bármilyen más szolgáltatásról, nálunk megtalálod a legjobb szakembereket. Nem kell többé időt pazarolnod a keresgélésre, mi gyorsan és hatékonyan összekapcsolunk téged a megfelelő szakemberrel. Legjobb ajánlatokat kínálunk különböző árkategóriákban, így biztosan megtalálod a számodra legideálisabb árat. A szolgáltatás ára függ az igényeidtől és a munka jellegétől. Ne habozz tovább, próbáld ki szolgáltatásunkat most, és tapasztald meg a kényelmet és megbízhatóságot, amit nyújtunk! Kattints a "Keresek szakembert" gombra és kezd el az új szolgáltatásunkkal való kalandodat!

3 kapuszerelő most online

József

József

Ma is elvállalom.

Gergely

Gergely

A környéken vagyok.

Mihaly

Mihaly

Ingyenes kiszállás.

Mennyibe kerül a kapu szerelés?

17300 - 32400 Ft/munkaóra

Átlagos árak 2024. január 8-től

A legjobb kapuszerelők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kapuszerelőt!

Ádám O.
Ádám O. 3141 Salgótarján Online

Uszókapuk, tolókapuk, szárnyaskapuk forgalmazása és beépítése kedvezményes áron. Kling szekcionált garázskapuk, termékek -10%, -20%-os kedvezménnyel!

  • Kapu szerelés

    3300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Szép hely a Gárdonyi Ingyenes Nudista Lakópark közelében!

Attila S.
Attila S. 3109 Salgótarján Online

Elektromos kapuk javítás, telepítése az egész országban, garanciával....

    3400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

A kerítést melyet nálunk készítettek tökéletesen az elvárásainknak megfelelően kivitelezték! A vízszintes az vízszintes az egyenes az egyenes. Munkájukkal maximálisan elégedették vagyunk!

Zoltán N.
Zoltán N. 3100 Salgótarján Online

Gyors és igényes kivitelezés. Teljeskörű szolgáltatás. Megbízható, kulturált csapat. Otthonfelújítási támogatásra is elszámolható. Kérje felmérésünket most.

    4500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Igen jó tapasztalatokat szereztem itt! Újból igénybe veszem a munkájukat, Rövidesen !😊😚

Komplett kerítés építés az egész ország területén. Kérje egyedi ajánlatunkat! A legolcsóbb kerítések. Szakértelem. 17 éves tapasztalat. Szolgáltatások: Kerítés gyártás, Kerítés építés.

    3600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Nagyszerű szakember!Megbízhatósàg!Minősègi munkàt vègeznek!Ajànlani tudom őket mindenkinek!Elegedettsèg Maximàlis volt!

Jan Rev
2 éve
Zsolt S.
Zsolt S. 3104 Salgótarján Online

Ipartelepek, logisztikai központok, gyáregységek kaputechnikai szervize. Közületek, társasházak, üzleti felhasználók kaputechnikai szervize. Gyors reakcióidő. Márkafüggetlen szerviz. Országos lefedettség. Bő alkatrész választék.

    3300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Nem meg bizhato Webshop.

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi ?

Rendelj kapuszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kapuszerelő kapu szerelés közben Salgótarjánban

Kérdések és válaszok

Népszerű kérdés

Kapu szerelés: mennyibe kerül Salgótarjánban?

Salgótarjánban a kapu szerelés átlagos ára 5900 - 11100 Ft/óra. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Olvas

Gyakori kérdés

Lakatosok - mi alapján válasszunk Salgótarjánban?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Olvas

Hogyan találok lakatost Salgótarjánban?

Most 17 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KAPU SZERELÉS szolgáltatásra.

Olvas

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek lakatost?

Megéri egy Qjob-on regisztrált lakatost megbíznod amennyiben erre van szükséged: kapu szerelés.

Olvas

Mihez kérheted egy lakatos segítségét?

Egy megbízható lakatos a kapu szerelés mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Olvas

Mire számíts, amikor lakatost hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Olvas