Kismegszakító doboz bekötése Salgótarjánban a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Kismegszakító doboz bekötése Salgótarjánban a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Kismegszakító doboz bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 villanyszerelő most online

Zsolt

Zsolt

Érdekel.

Gusztav

Gusztav

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a kismegszakító doboz bekötése Salgótarjánban?

2200 - 4200 Ft

A legjobb villanyszerelők Salgótarjánban!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

János J.
János J. 3102 Salgótarján Online

Üdvözlöm! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: áramszolgáltatói, regisztrált kivitelezői feladatok ellátása, nagy méretű csillárok felszerelése, led technológia alkalmazása.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Hibakeresés, javítás villanyszerelés ár: 6.000 – 12.000 Ft /óra
  • Fi relé beépítése: 15000 Ft-tól 25000 Ft-ig /darab
  • Elektromos sütő bekötése: 9000 Ft-tól 30000 Ft-ig /darab

Üdv, János

  • Kismegszakító doboz bekötése

    4400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.4

Nem kellett heteket várni, mint másoknál. Nagyon korrekt, jó áron dolgozik, precíz, ért a szakmájához. Nagyon gyorsan orvosolta a problémát.

Zsigmond
2 éve
Attila H.
Attila H. 3102 Salgótarján Online
Fő profilunk: leégett elosztók cseréje, épületvillamossági rendszerekben felmerült hibák javítása., riasztó, kamera rendszer kiépítése.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Elektromos sütő-főzőlap bekötése: 12700 Ft /darab
  • Kismegszakító csere: 6000 Ft-tól 9000 Ft-ig /darab
  • Új lámpák felszerelése, korszerűsítés: 3500 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-16:00 - ig.

    4000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Megbízható és kiszámítható. Osztályon felüli szakember, tökéletes precizitás jellemzi, minden problémára megtalálja a legjobb megoldást.

Károly
3 éve
Norbert P.
Norbert P. 3141 Salgótarján Online
Amiket vállalok: elosztótábla cserék, biztosítékok cseréje, villanytűzhely bekötés tatabánya, elszívó bekötés.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Lámpa felszerelése: 3000 Ft-tól 4000 Ft-ig
  • Villanyszerelés: 7000 Ft
  • Konnektor cseréje: 1300 Ft-tól 2100 Ft-ig /darab

Árajánlatot csak személyes felmérés alapján tudunk adni.

    4500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.1

Minden rendben volt.

Andor
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő kismegszakító doboz bekötése Salgótarjánban

Kismegszakító doboz bekötése: mennyibe kerül Salgótarjánban?

Salgótarjánban a kismegszakító doboz bekötése átlagára 3000 - 5700 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Salgótarjánban?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 18 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy jó villanyszerelő a kismegszakító doboz bekötése mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy profi villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a kismegszakító doboz bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. Platformunkon nagyon sok profi szakember közül válogathatsz.