Legrand konnektor bekötése Salgótarjánban gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Legrand konnektor bekötése Salgótarjánban a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Legrand konnektor bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

5 villanyszerelő most online

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Attila

Attila

Ma is elvállalom.

Istvan

Istvan

Mennyibe kerül a legrand konnektor bekötése Salgótarjánban?

1900 - 3600 Ft

A legjobb villanyszerelők Salgótarjánban!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

István B.
István B. 3141 Salgótarján Online

Üdvözlöm a profilomon. Főbb szolgáltatásaink: tűzhely, villanybojler beüzemelés, teljesítménybővítés, villanyóra áthelyezés, villanytűzhely, páraelszívó beszerelése, cseréje.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Dugalj, kapcsoló teljes kiépítés esetén: 2 000 Ft / db
  • Fi relé beépítése: 8000 Ft-tól 25000 Ft-ig /darab
  • Szerelvényezés: 500 Ft-tól 5000 Ft-ig /kiállás

Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.

  • Legrand konnektor bekötése

    7500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.2

Minden rendben volt.

Marcel
3 éve
Attila K.
Attila K. 3104 Salgótarján Online

Üdvözlöm a profilomon. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: társasházi villanyszerelés, mérőhely kialakítás, klíma kiépítése, és felszerelése (hivatalos megvásárlása).

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Bojler bekötése: 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig
  • Kismegszakító cseréje: 3000 Ft-tól 4500 Ft-ig /darab
  • Lámpatestek felszerelése: 2500 Ft /darab

Háztartási gépeket nem javítunk.

    5400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Megbízható, korrekt, pontos, alapos. Kitűnő szakember. Mindenkinek ajánlani tudom!! ( És fogom is :) )

Barnabás
3 éve
Attila K.
Attila K. 3102 Salgótarján Online

Tisztelt Érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: eph kialakítás és mérés (egyen potenciálú hálózat), lámpa felszerelése, életvédelmi relé (fi-relé) beépítése.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Éjszakai áram kiépítése villanyszerelés ár: 65.000 Ft-tól
  • Kismegszakító csere: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Lakás komplett elektromos alapszerelése: 5.000 Ft/szerelvénytől

Üdv, Attila

    5400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.2

Minden rendben volt, a munkavégzés is, az ár is!

Attila
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő legrand konnektor bekötése Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Legrand konnektor bekötése: mennyibe kerül Salgótarjánban?

Salgótarjánban a legrand konnektor bekötése átlagára 1600 - 3000 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Salgótarjánban?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Salgótarjánban?

Most 16 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő feladattal bízható meg bátran: legrand konnektor bekötése vagy bármilyen hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a legrand konnektor bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on rengeteg szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.