Műanyag ablak szellőző utólagos beépítés Salgótarján szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Ablakszerelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj műanyag ablak szellőző utólagos beépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Salgótarjánban műanyag ablak szellőző utólagos beépítése? Bízza profikra! 22 szakemberünk áll rendelkezésére. Kérjen ajánlatot most! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Salgótarjánban környezetében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

3 műanyag ablak szellőző utólagos beépítő most online

Andras

Andras

Ma is elvállalom.

Attila

Attila

Ferenc

Ferenc

A környéken vagyok.

Mennyibe kerül a műanyag ablak szellőző utólagos beépítés Salgótarjánban?

5800 - 10800 Ft/db

A legjobb ablakszerelők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező műanyag ablak szellőző utólagos beépítőt!

Ferenc B.
Ferenc B. 3102 Salgótarján Online

10 éves szakmai tapasztalattal és múlttal javítunk, cserélünk redőnyöket és szúnyoghálókat. Mi vagyunk a megoldás bármilyen nyílászáró vagy árnyékolástechnikai probléma esetén.

  • Műanyag ablak szellőző utólagos beépítés

    6500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Kedves, családias hangulatú bolt, segítőkész kiszolgálás.

Zsolt M.
Zsolt M. 3104 Salgótarján Online

Ablakok fa és műanyag profillal, reális áron, álkedvezmények nélkül! Ajtók és Ablakok. Műanyag és Fa nyílászárók. Típusok: Külső nyílászárók, Belső nyílászárók.

    7200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Szakszerű felmérés, minőségi munka, igények pontos kiszolgálása csak mindekinek ajánlani tudom.

János N.
János N. 3141 Salgótarján Online

Nyílászárók felújítása garanciával, gyorsan, kiváló minőségben Budapest és vonzáskörzete. Faablak és műanyag ablakjavítás garanciával. Nyílászárók, fa ablakok felújítása. Gyorsan. Nyílászárok hőszigetelése. Ablakszigetelés. Fa ajtó javítás. Fa ablak javítás.

    4200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

2-3 hetes csúszàs, pontatlan érkezés, de a munkàjuk megfelelő minőségű

Zoltán K.
Zoltán K. 3104 Salgótarján Online

Felmérés, értékesítés, beépítés, szemétszállítás és kész. Vásároljon Kömmerlinget és ne csak egy ablakot! Árajánlatkészítés ingyen! Pallasz | őrült jó árak. Őrült ablak árak!

    4700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Gyenge a kiszolgálás

Referecia: Facebook: biztosotthon. Akár 3millió forint állami támogatással. Árnyékolástechnika-Műanyag ablak - Freifogl István.

    5100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Esélyem sem volt rendelni. Kerestem őket emailben kétszer, egyszer az oldalon keresztül kértem ajánlatot. Próbáltam hívni őket telefonon, egyáltalán nem voltak elérhetők. Nekem végülis mindegy, megoldom máshogy, de kíváncsi lennék ezek után hogy állnak a megrendelt termékekhez, már ha valaki eljut odáig... Ajánlás után fordultam hozzájuk, de én biztos senkinek nem fogom őket ajánlani.

Rendelj műanyag ablak szellőző utólagos beépítő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy ablakszerelő műanyag ablak szellőző utólagos beépítés közben Salgótarjánban

Műanyag ablak szellőző utólagos beépítés: mennyibe kerül Salgótarjánban?

Salgótarjánban a műanyag ablak szellőző utólagos beépítés átlagos díja 4200 - 8000 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Ablakszerelők - hogyan válasszunk Salgótarjánban?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek ablakszerelőt Salgótarjánban?

Jelenleg 17 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést MŰANYAG ABLAK SZELLŐZŐ UTÓLAGOS BEÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek ablakszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható ablakszerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: műanyag ablak szellőző utólagos beépítés.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi ablakszerelő segítségét?

Egy jó ablakszerelő a műanyag ablak szellőző utólagos beépítés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha ablakszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!