Panel villanyszerelés Salgótarján szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Panel villanyszerelés Salgótarjánban a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Panel villanyszerelés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

5 villanyszerelő most online

Elek

Elek

Érdekel.

György

György

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a panel villanyszerelés Salgótarjánban?

4200 - 8000 Ft/㎡

A legjobb villanyszerelők Salgótarjánban!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

András B.
András B. 3109 Salgótarján Online

Tisztelt megrendelők! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: erős és gyengeáramú rendszerek karbantartása, érintésvédelmi szabványossági és villámvédelmi felülvizsgálatok, villámvédelem.

Korrekt árak:

  • Sütő bekötés: 63500 Ft /㎥
  • Konnektor cseréje: 2500 Ft-tól 3000 Ft-ig /darab
  • Bojler bekötése: 14000 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 18.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Panel villanyszerelés

    6000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.1

Elégedett voltam.

Domonkos
3 éve
Lajos B.
Lajos B. 3141 Salgótarján Online

Lajos, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: szerelvények, lámpatestek, biztosítéktáblák javítása, cseréje, túlfeszültségvédelem kiépítése lakás és családi ház, villamos hibaelhárítás.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Hibakeresés és javítás - első óra: 9 000 Ft
  • Hangosítás: 20000 Ft /óra
  • Bojler bekötése: 4000 Ft-tól 14000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-20:00 - ig.

    5200 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Tökéletes munka volt!

Lajos
3 éve
Zoltán F.
Zoltán F. 3102 Salgótarján Online

Kedves érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: kaputelefonok javítása, karbantartása, villanytűzhely bekötés garanciával, villamossági hibák felderítése, vezeték, kapcsoló csere.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Mérőhely felülvizsgálat és dokumentáció elkészítése: 22.200 Ft
  • Mozgó konnektor fixálása: 1000 Ft-tól 4000 Ft-ig /darab
  • Mennyezeti lámpa felszerelése: 4000 Ft-tól 12500 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    4900 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsan, pontosan és jól dolgozott. A felmerulő új problémát is megoldotta.

Levente
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő panel villanyszerelés Salgótarjánban

Gyakori kérdés

Panel villanyszerelés: mennyi az ára Salgótarjánban?

Salgótarjánban a panel villanyszerelés átlagára 5400 - 10200 Ft/㎡. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok hiteles értékeléseket?

Salgótarjánban a panel villanyszerelés szolgáltatáshoz már 20 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 17 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: panel villanyszerelés.

Milyen esetben lehet szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha egy megfelelő villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A panel villanyszerelés és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: panel villanyszerelés?

A panel villanyszerelés és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.