Parketta lakkozás Salgótarjánban tapasztalt szakemberekkel!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb parkettázókat a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 20 parkettázó közül, 1200-2300 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Salgótarjánban bérelj fel a legjobb szakembereket a parketta lakkozás! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Salgótarjánban környezetében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 parkettázó most online

Mark

Mark

erdekel.

Attila

Attila

Sok tapasztalatom van

Lajos

Lajos

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a parketta lakkozás Salgótarjánban?

1200 - 2300 Ft/nm

A legjobb parkettázók Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Mihály L.
Mihály L. 3102 Salgótarján Online

Szép napot, több mind 23 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Svéd padló lerakás: 5700 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2100 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 3000 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 5800 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6600 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1500 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8100 Ft /㎡

  • Parketta lakkozás

    4100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

igazándiból itt nem voltam csak egy hiradástechnikai helységben kicsit arrébb de sebaj, biztos jó hely

Kornél F.
Kornél F. 3102 Salgótarján Online

Régi parketták bontása, javítása, felújítása csiszolása. Újjá varázsoljuk régi parkettáját. Spórolja meg egy új parketta lerakásának árát. Régi parketta felújítása töredék áron. Szolgáltatásaink: laminált padló lerakása ár; ipari padló rétegrend; pilis parketta. Laminált padló lerakása olcsón

    3100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon jó bolt, kedves, segítőkész eladók.

Csaba S.
Csaba S. 3104 Salgótarján Online

A Praktikernél kül- és beltéri fűtőkészülékek széles választékval várunk katalógusunkban! Látogass el a Praktiker oldalára, vagy nézd meg a katalógust applikációnkon belül! Ajándékutalvány. Széles kínálat. Országos házhoz szállítás. Kutyabarát áruház. Heti akciók. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: kőhatású vinyl padló; design vinyl padló; mozaik parketta. Az ország teljes területén

    4100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Tisztelt kincsem árúház, nagyon nem voltam meg elégedve a hozzá álásukkal! Hosszas keresgélés útán meg találtam amit kerestem, 20 perc útánna járás után közölték hogy nincs annyi járólap amennyi nekem kell, rendben van. Ilyen meg esik. Kerestűnk tovább, meg találtuk ami nekünk tetszik! Jóval több volt belölle, rendben csináltuk a számlákat jöt egy kedves eladónő és közölte hogy sajnos ezt ö márlefoglalta az egész el van adva! Ezek után önök milyen értékelés adnának maguknak?

József L.
József L. 3141 Salgótarján Online

Falba építhető wc tartályok nyomólappal bomba áron ! Házhozszállítás. Csempe, padlólap, mozaik. Laminált padló, vinyl. Kád, zuhanykabin. Kád, zuhanykabin, csap. Amiket vállalok: öntapadós vinyl padló; ipari padló rétegrend; parketta hajfonás. Felújítás

    3300 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Kedves szèleskörű kiszolgàlàs,reàlis àrak gyakori akciók

István M.
István M. 3109 Salgótarján Online

Szép napot, több mind 13 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. HParketta csiszolás-lakkozás: 6600 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1100 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 10800 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6500 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2200 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2300 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6800 Ft /㎡

    4300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Hozzáértő, kedves kiszolgálás. Áraik kedvezőek.

János M.
János M. 3141 Salgótarján Online

Szép napot, több mind 12 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Aljzatkiegyenlítés: 1200 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 10000 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 5800 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2600 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2500 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7100 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 7000 Ft /㎡

    2900 Ft

Aránylag olcsó ,széles a termékpaletta!! Ajánlom mindenkinek!

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó parketta lakkozás közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Parketta lakkozás: mennyi a munkadíj Salgótarjánban?

Salgótarjánban a parketta lakkozás átlagos díja 7900 - 14900 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Parkettázók - mi alapján válasszunk Salgótarjánban?

Salgótarjánban a parketta lakkozás szolgáltatáshoz már 22 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok parkettázót Salgótarjánban?

Most 17 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést PARKETTA LAKKOZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk parkettázót?

Megéri egy Qjob-on megtalálható parkettázót hívnod amennyiben a következőre van szükséged: parketta lakkozás.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi parkettázó segítségét?

Egy jó parkettázó a parketta lakkozás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Milyen feladathoz van szükséged a következőre: parkettázó?

Ha egy megbízható parkettázó segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A parketta lakkozás és az ezzel kapcsolatos feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.