Szekrény festés Salgótarjánban a te elképzeléseid szerint!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 25 szobafestő közül, 16900-31700 Ft/db áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Salgótarjánban bérelj fel a legjobb szakembereket a szekrény festés! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Salgótarjánban közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 szobafestő most online

Peter

Peter

A környeken vagyok.

Attila

Attila

Ingyenes kiszallas.

Andras

Andras

erdekel.

Mennyibe kerül a szekrény festés Salgótarjánban?

16900 - 31700 Ft/db

A legjobb szobafestők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Ferenc K.
Ferenc K. 3109 Salgótarján Online

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. 24 órán belül az ajtódnál lehet a festő! Magyar festők hálózata. Megfizethető árak. Feladatok amiket vállalok: Fém kerítés festés, Szobafestés, kőműves munkák, Mennyezet festés, gipszkarton falak építése, mészkő oldalfal és padló burkolás

  • Szekrény festés

    4500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon profi munkát végzett.

József B.
József B. 3102 Salgótarján Online

Hidegburkolás, melegburkolás, villanyszerelés, víz-gáz-fűtés, festés, generálkivitelezés. Megfizethető árak, vállalt határidők betartásával, teljeskörű minőségi kivitelezés. Generálkivitelezés. Garanciával. Lakásfelújítás. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Meszelés, Szobafestés azonnal, Lambéria festés, kisebb munkát, mészkő

    3900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Maximálisan elégedettek voltunk.

Balázs K.
Balázs K. 3141 Salgótarján Online

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Csapatunkkal lakás és házfelújítást, tervezést, generálkivitelezést vállalunk korrekt áron. Fő profilunk: Ajtó festés, Tisztasági festés Korrekt Áron, Palatető festés, kisebb munkát, gránit oldalfal és padlóburkolás

    4300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon meg voltunk vele elégedve.

Szobafestés Budapesten kedvező árakkal előleg kérés nélkül, garanciával. Profi szobafestés Szolgáltatásaink: Lépcső festés, Gépi glettelés és Gépi festés, Aluminium radiátor festés, cső mázolás, csempe bontás

    5000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon megbízható, pontos szakemberek. Maximális elégedettség. Álmenyezetet és boltívet csináltak nekem.

Károly V.
Károly V. 3104 Salgótarján Online

Kézzel festett, egyedi faldekoráció készítése megrendelésre! Díszítőfestés, graffiti. Díszítőfestés, egyedi festett faldekoráció tervezéstől a kivitelezésig. Falfestés. Szolgáltatások: Tűzfalfestés, Iroda dekoráció, Beltéri dekorációs festés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Régi kőporos vakolat festés, Festés, Meszelés, szobafestés, alap betonozás

    4500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Minden rendben ment, köszönjük szépen a segítséget.

András T.
András T. 3141 Salgótarján Online

Bízd ránk irodátok dekorációs falfestését és dobjátok fel a hangulatot. Több mint 15 év tapasztalatával megtervezzük és megvalósítjuk elképzeléseiteket. Helyszíni felmérés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Ház festés, Festés professzionálisan, Palatető festés, garázs festés, aljzat betonozás

    3000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Minden rendben ment, nagyon szépen köszönöm az elvégzett munkát.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő szekrény festés közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Szekrény festés: milyen árak vannak Salgótarjánban?

Salgótarjánban a szekrény festés átlagos ára 3800 - 7100 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok megbízható értékeléseket?

Salgótarjánban a szekrény festés szolgáltatáshoz már 21 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok szobafestőt Salgótarjánban?

Most 16 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SZEKRÉNY FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok szobafestőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható szobafestőt hívnod ha a következőre van szükséged: szekrény festés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy szobafestő?

Egy megbízható szobafestő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: szekrény festés?

A szekrény festés és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy szobafestőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.