Új családi ház építése Salgótarján szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Házépítőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj házépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb házépítőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 23 házépítő közül, 3800-7200 Ft/m2 áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Salgótarjánban bérelj fel a legjobb szakembereket a új családi ház építése! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Salgótarjánban környékén elérhető szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 házépítő most online

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Sandor

Sandor

Ma is elvallalom.

Sandor

Sandor

Mennyibe kerül az új családi ház építése Salgótarjánban?

3800 - 7200 Ft/m2

A legjobb házépítők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező házépítőt!

Zoltán K.
Zoltán K. 3100 Salgótarján Online

Cégeknek, Magánszemélyeknek, Önkormányzatoknak egyaránt rendelkezésre állunk. -Utak -Járdák -Kocsibejárók -Udvarok -Telephelyek -Parkolók Ingyenes Terület Felmérés Számla+Garancia+Árajánlat Modern House, Térkövezé, Szegélyezés, Támfal, Kulcsrakész ház akár 12 hónap, Modern passzív házak, Közvetlen producer

  • Új családi ház építése

    7700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Gyorsan kaptam időpontot, nagyon segítőkész és kiváló szakember!! Javítattam már defektet és féket is, mindig tökéletes munkát kaptam.

Miklós M.
Miklós M. 3102 Salgótarján Online

Nem akar a rosszul el végzett kivitelezéssel bajlódni? Keressen minket bizalommal. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Fatüzelésű cserépkályha, Pala elszállítás országosan, Most akár 30%-ot spórolhat, Vályogház utólagos alapozása, IsoPLAAT Belső Hőszigetelés

    5100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Sajnos többszöri hívásra sem vette fel, vissza sem hívott.

Teljeskörű lakásfelújítás ingyenes felméréssel és tanácsadással. Hívjon minket. Minden szükséges szakmára van képzett szakemberünk, mindenre garanciát vállalunk. Azonnali munkakezdés. Rövid határidő. Garancia minden munkára. Főbb szolgáltatásaink: Isotex hangszigetelő panelek, 10 év garanciával, 11 év garancia, verhetetlen ár, Modern beltéri lépcső, Hazai innováció

    7300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Jó minőségű munkát végeznek, bár csúsztak egy napot...

Csaba S.
Csaba S. 3141 Salgótarján Online

Tisztelt èrdeklődő! 6ève vagyok az èpitőioarban Csempèzès,Járólap lerakása,gèpèszeti munkák,Teljes vizhálózat csere,laminált lerakása,csapatombam van villanyszerelő is. Munkamra garanciát vallalok. Az ajánlatadás ingyenes Keressen bizalommal. Szolgáltatásaink: Több évtizedes tapasztalattal, Prémium szaunaházak és kabinok, Most akár 33%-ot spórolhat, Cserépkályha, A legjobb áron

    4300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Pocz1234
2 éve

Tisztelt Megrendelő Vállalunk lakások, csalàdi házak felujitását, épitèsét,minden jellegü kisebb,-nagyobb épitö ipari munkát, felújítás,-építés utáni takarítást. Szaktanácsadás. Helyszini felmérés. 30 éves munka tapasztalattal, garanciával. Szolgáltatásaink: Építkezni sokszor jobb, Állványrendszerek, Kulcsrakész ház akár 14 hónap, Ablakfelújítás garanciával, Apa-fia családi vállalat

    7600 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Tökéletes! A kommunikáció az ügyféllel, és a tájékoztatás első osztályú, a szerelő brigád ügyes, és gyors! Az árazással maximálisan elégedett vagyok! Mindenkinek ajánlom őket!

Attila A.
Attila A. 3100 Salgótarján Online

Szerződéses garancia, megbízhatóság. Kérje ajánlatunkat most ingyenesen! A tervezést ingyen biztosítjuk, ha a kivitelezést is ránk bízza. Raktár Konténer, Pergolák gyártása, Árajánlat 5 nap alatt, Terasz Szigetelés Rétegrend, Melegebb szoba, kevesebb rezsi

    11000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Abszolút informaciohianyos biztonsagi orok dontik el, hogy bemehetsz, vagy sem. Vicc

Rendeld meg házépítő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy házépítő új családi ház építése közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Új családi ház építése: mennyibe kerül Salgótarjánban?

Salgótarjánban az új családi ház építése átlagos díja 2400 - 4500 Ft/m2. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Házépítők - hogyan választhatunk Salgótarjánban?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek házépítőt Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 16 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ÚJ CSALÁDI HÁZ ÉPÍTÉSE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok házépítőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált házépítőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: új családi ház építése.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy házépítő segítségét?

Egy profi házépítő az új családi ház építése mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: új családi ház építése?

Az Új családi ház építése és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy házépítőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.