Teljes körű villanyszerelés csövezés Salgótarjánban. Az Ön igényeire szabva!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Villanyszerelés csövezés Salgótarjánban a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Villanyszerelés csövezés Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

5 villanyszerelő most online

Andras

Andras

Érdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Andras

Andras

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a villanyszerelés csövezés Salgótarjánban?

4000 - 7500 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Salgótarjánban!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Attila K.
Attila K. 3102 Salgótarján Online

Tisztelt Érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: eph kialakítás és mérés (egyen potenciálú hálózat), lámpa felszerelése, életvédelmi relé (fi-relé) beépítése.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Éjszakai áram kiépítése villanyszerelés ár: 65.000 Ft-tól
  • Kismegszakító csere: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Lakás komplett elektromos alapszerelése: 5.000 Ft/szerelvénytől

Üdv, Attila

  • Villanyszerelés csövezés

    5400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.2

Minden rendben volt, a munkavégzés is, az ár is!

Attila
3 éve
Pál F.
Pál F. 3102 Salgótarján Online

Salgótarján dolgozom, megyében is! Amiket vállalok: érintésvédelmi (fi) relé beépítése illetve cseréje, áramszolgáltatói ügyintézés, hibaelhárítás.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Panel lakás átvezetékezése : 8000 Ft-tól 10000 Ft-ig
  • Konnektor cseréje: 2000 Ft-tól 2500 Ft-ig
  • Villanyszerelés: 10000 Ft-tól 15000 Ft-ig /kiállás

Háztartási gépeket nem javítunk.

    4800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.3

Elégedett voltam.

Andor
3 éve
Elek S.
Elek S. 3102 Salgótarján Online

Elek vagyok. Amiket vállalok: villanyszerelési javítások, zárlat és egyéb hibák elhárítása, rejtett világítás, teljes körű generál kivitelezés.

  • Villanyszerelés gyorsszervíz díj villanyszerelés ár: 10.000 – 16.000 Ft/óra
  • Mosogatógép bekötése: 6000 Ft-tól 18000 Ft-ig /darab
  • Általános villanyszerelés: 5000 Ft /óra

Bármilyen kisebb munkát elvállalok!

    6200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.4

Meg vagyok elégedve a munkájával!

Aladár
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyszerelés csövezés Salgótarjánban

Gyakori kérdés

Villanyszerelés csövezés: mennyi az ára Salgótarjánban?

Salgótarjánban a villanyszerelés csövezés átlagára 3800 - 7100 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valódi véleményeket?

Salgótarjánban a villanyszerelés csövezés szolgáltatáshoz már 17 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 12 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy megbízható villanyszerelő a villanyszerelés csövezés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a villanyszerelés csövezés és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. A Qjob-on nagyon sok specialista van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.