Villanytűzhely bekötése Salgótarjánban a te elképzeléseid szerint!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Villanytűzhely bekötése Salgótarjánban a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Villanytűzhely bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

5 villanyszerelő most online

Zoltan

Zoltan

A környéken vagyok.

György

György

Ingyenes kiszállás.

Andras

Andras

Érdekel.

Mennyibe kerül a villanytűzhely bekötése Salgótarjánban?

4000 - 7500 Ft

A legjobb villanyszerelők Salgótarjánban!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Mátyás vagyok. Fő profilunk: zárlatveszély megszüntetés, villanytűzhely bekötés tatabánya, áramvédő kapcsoló (fí relé) cseréje.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Fi-relé beépítése 1 fázis esetén: 15.600 Ft
  • Elektromos sütő bekötése: 5500 Ft /darab
  • Mérőhely szabványosítás: 200000 Ft-tól 400000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 24/7

  • Villanytűzhely bekötése

    7000 Ft

Mátyás R. - Villanytűzhely bekötése Salgótarjánban - 1
Mátyás R. - Villanytűzhely bekötése Salgótarjánban - 2
Mátyás R. - Villanytűzhely bekötése Salgótarjánban - 3
Mátyás R. - Villanytűzhely bekötése Salgótarjánban - 4
Mátyás R. - Villanytűzhely bekötése Salgótarjánban - 5

7 vélemény / értékelés 4.1

Megbízható, rugalmas szaki, bátran ajánlom!

Fülöp
2 éve
Péter G.
Péter G. 3109 Salgótarján Online

Péter, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Amiket vállalok: leégett elosztók cseréje, villamos teljesítmény bővítés ( amper bővítés ), lámpák, kapcsolók, konnektorok felszerelése, cseréje.

Szolgáltatások / Árak:

  • Épületvillamosság felmérés: 6 000 Ft / óra
  • Dugalj felszerelése vagy cserélje: 1200 Ft /darab
  • Csillár felszerelése: 1600 Ft-tól 3900 Ft-ig /darab

Kiszállási díjaink: 8.00 - 17.00 óra között .

    5200 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Nem szavahihető. Az időpontokat nem tartotta. A megbeszélt dolgokat elfelejtette. Figyelmetlen, nem precíz, csúnya munkát végzett. Nem teljesítette a megbeszélt elvárásokat, amit szóban elvállalt. A felmérés során figyelmetlen volt, ami később komoly gondokat, károkat okozott.

Benjámin
3 éve
Elek S.
Elek S. 3102 Salgótarján Online

Elek vagyok. Amiket vállalok: villanyszerelési javítások, zárlat és egyéb hibák elhárítása, rejtett világítás, teljes körű generál kivitelezés.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Villanyszerelés gyorsszervíz díj villanyszerelés ár: 10.000 – 16.000 Ft/óra
  • Mosogatógép bekötése: 6000 Ft-tól 18000 Ft-ig /darab
  • Általános villanyszerelés: 5000 Ft /óra

Bármilyen kisebb munkát elvállalok!

    6200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.4

Meg vagyok elégedve a munkájával!

Aladár
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanytűzhely bekötése Salgótarjánban

Gyakori kérdés

Villanytűzhely bekötése: mennyi az ára Salgótarjánban?

Salgótarjánban a villanytűzhely bekötése átlagára 3900 - 7400 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Salgótarjánban?

Nézd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Salgótarjánban?

Jelenleg 17 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: villanytűzhely bekötése.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: villanytűzhely bekötése?

A villanytűzhely bekötése és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.