Zuhanyzó építés Salgótarjánban a te elképzeléseid szerint!

Vízszerelőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj vízszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb vízszerelőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 21 vízszerelő közül, 4500-8400 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Salgótarjánban bérelj fel a legjobb szakembereket a zuhanyzó építés! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Salgótarjánban közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 vízszerelő most online

Zoltan

Zoltan

erdekel.

Balazs

Balazs

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a zuhanyzó építés Salgótarjánban?

4500 - 8400 Ft/m

A legjobb vízszerelők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező vízszerelőt!

Zoltán K.
Zoltán K. 3100 Salgótarján Online

Cégeknek, Magánszemélyeknek, Önkormányzatoknak egyaránt rendelkezésre állunk. -Utak -Járdák -Kocsibejárók -Udvarok -Telephelyek -Parkolók Ingyenes Terület Felmérés Számla+Garancia+Árajánlat Modern House, Térkövezé, Szegélyezés, Támfal, Kulcsrakész ház akár 12 hónap, Modern passzív házak, Közvetlen producer

  • Zuhanyzó építés

    7700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Gyorsan kaptam időpontot, nagyon segítőkész és kiváló szakember!! Javítattam már defektet és féket is, mindig tökéletes munkát kaptam.

Miklós M.
Miklós M. 3102 Salgótarján Online

Nem akar a rosszul el végzett kivitelezéssel bajlódni? Keressen minket bizalommal. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Fatüzelésű cserépkályha, Pala elszállítás országosan, Most akár 30%-ot spórolhat, Vályogház utólagos alapozása, IsoPLAAT Belső Hőszigetelés

    5100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Sajnos többszöri hívásra sem vette fel, vissza sem hívott.

Teljeskörű lakásfelújítás ingyenes felméréssel és tanácsadással. Hívjon minket. Minden szükséges szakmára van képzett szakemberünk, mindenre garanciát vállalunk. Azonnali munkakezdés. Rövid határidő. Garancia minden munkára. Főbb szolgáltatásaink: Isotex hangszigetelő panelek, 10 év garanciával, 11 év garancia, verhetetlen ár, Modern beltéri lépcső, Hazai innováció

    7300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Jó minőségű munkát végeznek, bár csúsztak egy napot...

Csaba S.
Csaba S. 3141 Salgótarján Online

Tisztelt èrdeklődő! 6ève vagyok az èpitőioarban Csempèzès,Járólap lerakása,gèpèszeti munkák,Teljes vizhálózat csere,laminált lerakása,csapatombam van villanyszerelő is. Munkamra garanciát vallalok. Az ajánlatadás ingyenes Keressen bizalommal. Szolgáltatásaink: Több évtizedes tapasztalattal, Prémium szaunaházak és kabinok, Most akár 33%-ot spórolhat, Cserépkályha, A legjobb áron

    4300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Pocz1234
2 éve

Tisztelt Megrendelő Vállalunk lakások, csalàdi házak felujitását, épitèsét,minden jellegü kisebb,-nagyobb épitö ipari munkát, felújítás,-építés utáni takarítást. Szaktanácsadás. Helyszini felmérés. 30 éves munka tapasztalattal, garanciával. Szolgáltatásaink: Építkezni sokszor jobb, Állványrendszerek, Kulcsrakész ház akár 14 hónap, Ablakfelújítás garanciával, Apa-fia családi vállalat

    7600 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Tökéletes! A kommunikáció az ügyféllel, és a tájékoztatás első osztályú, a szerelő brigád ügyes, és gyors! Az árazással maximálisan elégedett vagyok! Mindenkinek ajánlom őket!

Attila A.
Attila A. 3100 Salgótarján Online

Szerződéses garancia, megbízhatóság. Kérje ajánlatunkat most ingyenesen! A tervezést ingyen biztosítjuk, ha a kivitelezést is ránk bízza. Raktár Konténer, Pergolák gyártása, Árajánlat 5 nap alatt, Terasz Szigetelés Rétegrend, Melegebb szoba, kevesebb rezsi

    11000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Abszolút informaciohianyos biztonsagi orok dontik el, hogy bemehetsz, vagy sem. Vicc

Rendeld meg vízszerelő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy vízszerelő zuhanyzó építés közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Zuhanyzó építés: mennyi az ára Salgótarjánban?

Salgótarjánban a zuhanyzó építés átlagára 5400 - 10100 Ft/m. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Kőművesek - hogyan válasszunk Salgótarjánban?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek vízszerelőt Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 17 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ZUHANYZÓ ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy vízszerelő?

Egy vízszerelő ezzel a feladattal bízható meg: zuhanyzó építés vagy bármilyen ehhez hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi vízszerelő?

Egy megbízható vízszerelő pontos árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: zuhanyzó építés?

A zuhanyzó építés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy vízszerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.