Bluetooth hangszóró javítás: erre van szükséged Salgótarjánban és környékén?

Hangszóró Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hangszóró szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 6 hangszóró szerelő közül! Korrekt bluetooth hangszóró javítás árak — 5800-10800 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Salgótarjánban! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Salgótarjánban közelében található szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 hangszóró szerelő most online

András

András

Еrdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Attila

Attila

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a bluetooth hangszóró javítás Salgótarjánban?

5800 - 10800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hangszóró szerelők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hangszóró szerelőt!

Ferenc N.
Ferenc N. 3104 Salgótarján Online

Orion, Videoton hangsugárzók javítása eredeti, vagy után gyártott alkatrészekkel!

  • Bluetooth hangszóró javítás

    4300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Kiváló mesterember. Gyors és minőségi munka. Hasznos tippeket adott a TV használatához.

Tamás M.
Tamás M. 3141 Salgótarján Online

Több, mint 20 éve foglalkozom hangszóró javítással. A munkám során rengteg féle márkával és a mögöttük rejlő megoldásokkal találkoztam.

    5800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Nagyszerű munkás! Azonnal azonosította a problémát és kijavította! Ajánlom!

József F.
József F. 3100 Salgótarján Online

Nyugdíjasoknak 10% kedvezményt adunk! De kedvezmény jár akkor is, ha több készüléket javíttat meg egyszerre. Tehát ne halogassa tovább a javításokat! Nyitvatartási idő: hétfőtől- péntekig 10-18 óra között.

    4000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Köszönjük szépen! Minden 5 perc alatt megtörtént, és a probléma 1 hónapig állt fenn. Remélem, minden zavartalanul fog működni.

Rendelj hangszóró szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hangszóró szerelő bluetooth hangszóró javítás közben Salgótarjánban

Bluetooth hangszóró javítás: milyen árak vannak Salgótarjánban?

Salgótarjánban a bluetooth hangszóró javítás átlagos ára 5000 - 9500 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valódi értékeléseket?

Salgótarjánban a bluetooth hangszóró javítás szolgáltatáshoz már 9 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok hangszóró szerelőt Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 7 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BLUETOOTH HANGSZÓRÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Népszerű kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk hangszóró szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható hangszóró szerelőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: bluetooth hangszóró javítás.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi hangszóró szerelő segítségét?

Egy jó hangszóró szerelő a bluetooth hangszóró javítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: bluetooth hangszóró javítás?

A bluetooth hangszóró javítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy hangszóró szerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.