Dvd lejátszó javítás szolgáltatásra van szükséged Salgótarjánban és környékén?

Lejátszó Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj lejátszó szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 4 lejátszó szerelő közül! Korrekt dvd lejátszó javítás árak: 3800-7200 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Salgótarjánban! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Salgótarjánban közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 lejátszó szerelő most online

Attila

Attila

Еrdekel.

Gábor

Gábor

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a dvd lejátszó javítás Salgótarjánban?

3800 - 7200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb lejátszó szerelők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező lejátszó szerelőt!

István D.
István D. 3104 Salgótarján Online

Márkafüggetlen hangfal szerviz, több évtizedes tapasztalattal! Hangsugárzók, hangszórók javítását, felújítását 3 hetes határidővel tudjuk vállalni!

  • Dvd lejátszó javítás

    4300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

A megbeszéltek szerint jött. A javítást szakszerűen és minőségileg végezte el. A szakember tapasztalt és udvarias. Ajánlom őt.

István S.
István S. 3102 Salgótarján Online

Én magam is közel 50 éve foglalkozom szórakoztató elektronika javításával. A RÁVISZ Szövetkezetnél eltöltött több évtized után mostanáig saját műhelyemben gyakorolom ezt a szakmát, amely egyben a hobbim is. Egy egy szép antik készülék sikeres restaurálása legalább akkora örömöt jelent számomra, mint a tulajdonosnak. Az audio-technika terén az alábbiakkal fordulnak leggyakrabban hozzám ügyfeleim: hifi javítás, hifi szerviz, erősítő javítás, erősítő szerviz, kazettás magnó javítás, lemezjátszó javítás, lemezjátszó szervoz, fonográf szerviz, magnó javítás, hangfal javítás, cd lejátszó javítás és még sok minden mással is… Kérdése van? Keressen elérhetőségeimen, vagy ha elromlott valamije, kérjen ingyenes diagnosztikát ITT!

    4000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Nagyszerű mester! Gyorsan érkezett, a munkát minőségileg végezte el, és a költségvetésen belül maradt. Ajánlom!

Tamás M.
Tamás M. 3141 Salgótarján Online

Több, mint 20 éve foglalkozom hangszóró javítással. A munkám során rengteg féle márkával és a mögöttük rejlő megoldásokkal találkoztam.

    5800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Nagyszerű munkás! Azonnal azonosította a problémát és kijavította! Ajánlom!

Rendelj lejátszó szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy lejátszó szerelő dvd lejátszó javítás közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Dvd lejátszó javítás: mennyibe kerül Salgótarjánban?

Salgótarjánban a dvd lejátszó javítás átlagos ára 4900 - 9200 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok hiteles értékeléseket?

Salgótarjánban a dvd lejátszó javítás szolgáltatáshoz már 8 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról megtalálható már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok lejátszó szerelőt Salgótarjánban?

Jelenleg 6 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést DVD LEJÁTSZÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk lejátszó szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált lejátszó szerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: dvd lejátszó javítás.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi lejátszó szerelő segítségét?

Egy jó lejátszó szerelő a dvd lejátszó javítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: dvd lejátszó javítás?

A dvd lejátszó javítás és összes részfeladata ide tartozhat. Egy lejátszó szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.