Gáztűzhely üzembe helyezés: erre van szükséged Salgótarjánban és környékén?

Gázszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj gázszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 5 gázszerelő közül! Korrekt gáztűzhely üzembe helyezés árak — 5400-10200 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Salgótarjánban! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Salgótarjánban környékén található szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 gázszerelő most online

Andras

Andras

Еrdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Andras

Andras

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a gáztűzhely üzembe helyezés Salgótarjánban?

5400 - 10200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb gázszerelők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező gázszerelőt!

Attila C.
Attila C. 3141 Salgótarján Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Több ezer elégedett ügyfelünk van és 5 csillagos Google értékelésünk! Ön is elégedett lesz

  • Gáztűzhely üzembe helyezés

    4900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt, pontos szerelő, sikerült igazodni a megbeszélt időponthoz. (A javítás rajta kívülálló okok miatt nem valósult meg.)

Zoltán S.
Zoltán S. 3100 Salgótarján Online

Zoltán vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Ingyenes helyszíni felmérés, tapasztalt, megbízható szakemberek és rövid határidők! Országosan! Minőségi termékekkel és elismert márkákkal dolgozunk! Gyorsan rövid határidővel. Minőségi eszközök. Ingyenes felmérés. Most 10 év garanciával.

    5200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Profi szakemberek, céges gépeket hordok oda ,rövid határidővel végzik el a munkát!!!! Egyszoval PROFIK!!!

Huba F.
Huba F. 3109 Salgótarján Online

Huba vagyok. Klíma berendezések telepítésével és javításával foglalkozunk az egész ország területén. Minden szükséges feladatot mi végzünk, így Önnek semmilyen teendője nincsen. Gyors kivitelezés. Több év garancia. Teljes körű telepítés. Profi csapat.

    3600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Gyors és korrekt szerviz. Határidő tartása és a segítőkészség példaértékű. Nagyon ajánlom.

Munkáját szerető, megbízható, precíz, maximalista családos ember vagyok. Számomra nem létezik lehetetlen, mindennél fontosabb, hogy ügyfeleim elégedettek legyenek a munkámmal, és ajánlásukkal saját- és későbbi megrendelőim bizalmát is elnyerjem. Országosan tevékenykedem, igény esetén akár hétvégén, vagy esti órákban is állok ügyfeleim rendelkezésére. Bízom benne, hogy felkeltettem érdeklődését, kérem keressen bizalommal, ha meghibásodást észlel háztartási gépében.

    4200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt szerelő. Ajánlom bárkinek!

Szombathely dolgozom, megyében is! Mosógatógép javítás, háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Több mint 20 év szakmai tapasztalattal javítjuk mosogatógépét. Telefonos konzultáció. Helyszíni szerviz. Javítás új alkatrészekkel.

    3300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Gyors kiszolgálás korekt árak .

Rendelj gázszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy gázszerelő gáztűzhely üzembe helyezés közben Salgótarjánban

Gáztűzhely üzembe helyezés: mennyi a munkadíj Salgótarjánban?

Salgótarjánban a gáztűzhely üzembe helyezés átlagos díja 4600 - 8700 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valódi értékeléseket?

Salgótarjánban a teherautó kormánymű felújítás szolgáltatáshoz már 8 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok gázszerelőt Salgótarjánban?

Jelenleg 6 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TEHERAUTÓ KORMÁNYMŰ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk gázszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált autószerelőt keresned ha erre van szükséged: teherautó kormánymű felújítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó gázszerelő?

Egy megbízható autószerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: gáztűzhely üzembe helyezés?

A teherautó kormánymű felújítás és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy autószerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.