Hűtőszekrény ajtó javítás szolgáltatásra van szükséged Salgótarjánban és környékén?

Hűtőgép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj hűtőgép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 7 hűtőgép szerelő közül! Korrekt hűtőszekrény ajtó javítás árak — 7300-13700 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Salgótarjánban! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Salgótarjánban környékén található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 hűtőgép szerelő most online

Zsolt

Zsolt

Еrdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hűtőszekrény ajtó javítás Salgótarjánban?

7300 - 13700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb hűtőgép szerelők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hűtőgép szerelőt!

Ernő B.
Ernő B. 3109 Salgótarján Online

Tisztelt megrendelők! Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz. Kijelző, akkumulátor és egyéb csere akár azonnal. Vedd igénybe háztól házig futárszolgáltatásunkat. időpont foglalás. szerviz futár.

  • Hűtőszekrény ajtó javítás

    5400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Kicsit sokat kellett várni de utána hamar megjött az alkatrész és olcsóbb volt mint gondoltam.

Ferenc S.
Ferenc S. 3100 Salgótarján Online

Tisztelt Érdeklődő! Vállaljuk háztartási gépek teljeskörű szerelését, javítását. Hívjon minket bizalommal! Szerelő, gyors és pontos munkavégzés. Ingyenes kiszállással.

    3600 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Mindent elmagyarázott. Segítőkész szakember. Ajánlom

Zoltán F.
Zoltán F. 3141 Salgótarján Online

Salgótarján dolgozom, megyében is! Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Display csere 1 óra alatt. Szupergyors javítások. Akkumulátor csere 30 perc. Március 8-22 is...

    3900 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Szakértő segítséget kaptunk, gyorsan megjavították a telefont

János M.
János M. 3104 Salgótarján Online

János, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Hívjon, telefonon megmondom, mibe kerülhet a javítás! Márkafüggetlen szervíz. 20 éves tapasztalat. Országosan. Telefonban árat adok. Szolgáltatások: Mosógép szerelés, Mosogatógép szerelés, TV szerelés.

    3800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Kedves kiszolgálás, de trehány munka. Kétszer vittem be kivizsgálásra és alapos tisztításra a gépem, kétszer nem sikerült ezt kivitelezni. Az alaplap kuka volt, amikor hazahoztam - elvileg pedig tesztelték is...

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Legyen szerelés, bővítés, javítás - precíz, gyors segítségért keressen minket bizalommal. Precíz munkáért Hívjon Minket! Klíma értékesítés, beszerelés, üzembe helyezés és javítás. Garanciális átadás. Modern technológiák. Minőségi anyaghasználat. Sokéves tapasztalat.

    5500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Huawei Mate 10 Pro telefonomban cseréltek akkumulátort, 9:30 kor otthagytam és már 12:30 kor el is tudtam hozni. Pontos, gyors, tiszta szervizelés. Kedves kiszolgálás, barátságos közeg. 👍😃

Rendelj hűtőgép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy hűtőgép szerelő hűtőszekrény ajtó javítás közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Hűtőszekrény ajtó javítás: mennyibe kerül Salgótarjánban?

Salgótarjánban a hűtőszekrény ajtó javítás átlagára 6500 - 12200 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hűtőgép Szerelők - hogyan válasszunk Salgótarjánban?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok hűtőgép szerelőt Salgótarjánban?

Jelenleg 6 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ LÖKHÁRÍTÓ FÉNYEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek hűtőgép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható karosszéria lakatost megbíznod akkor, ha erre van szükséged: autó lökhárító fényezés.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi hűtőgép szerelő segítségét?

Egy megbízható karosszéria lakatos az autó lökhárító fényezés mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Milyen feladatok tartoznak ehhez: hűtőszekrény ajtó javítás?

Az Autó lökhárító fényezés és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy karosszéria lakatost bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.