Kávéfőző javítás szolgáltatásra van szükséged Salgótarjánban és környékén?

Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 5 szerelő közül! Korrekt kávéfőző javítás árak: 5300-9900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Salgótarjánban! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Salgótarjánban környezetében elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 szerelő most online

Zoltan

Zoltan

Еrdekel.

György

György

Sok tapasztalatom van

Karoly

Karoly

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a kávéfőző javítás Salgótarjánban?

5300 - 9900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb szerelők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szerelőt!

Attila C.
Attila C. 3141 Salgótarján Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Több ezer elégedett ügyfelünk van és 5 csillagos Google értékelésünk! Ön is elégedett lesz

  • Kávéfőző javítás

    4900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt, pontos szerelő, sikerült igazodni a megbeszélt időponthoz. (A javítás rajta kívülálló okok miatt nem valósult meg.)

Zoltán S.
Zoltán S. 3100 Salgótarján Online

Zoltán vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Ingyenes helyszíni felmérés, tapasztalt, megbízható szakemberek és rövid határidők! Országosan! Minőségi termékekkel és elismert márkákkal dolgozunk! Gyorsan rövid határidővel. Minőségi eszközök. Ingyenes felmérés. Most 10 év garanciával.

    5200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Profi szakemberek, céges gépeket hordok oda ,rövid határidővel végzik el a munkát!!!! Egyszoval PROFIK!!!

Huba F.
Huba F. 3109 Salgótarján Online

Huba vagyok. Klíma berendezések telepítésével és javításával foglalkozunk az egész ország területén. Minden szükséges feladatot mi végzünk, így Önnek semmilyen teendője nincsen. Gyors kivitelezés. Több év garancia. Teljes körű telepítés. Profi csapat.

    3600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Gyors és korrekt szerviz. Határidő tartása és a segítőkészség példaértékű. Nagyon ajánlom.

Munkáját szerető, megbízható, precíz, maximalista családos ember vagyok. Számomra nem létezik lehetetlen, mindennél fontosabb, hogy ügyfeleim elégedettek legyenek a munkámmal, és ajánlásukkal saját- és későbbi megrendelőim bizalmát is elnyerjem. Országosan tevékenykedem, igény esetén akár hétvégén, vagy esti órákban is állok ügyfeleim rendelkezésére. Bízom benne, hogy felkeltettem érdeklődését, kérem keressen bizalommal, ha meghibásodást észlel háztartási gépében.

    4200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt szerelő. Ajánlom bárkinek!

Szombathely dolgozom, megyében is! Mosógatógép javítás, háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Több mint 20 év szakmai tapasztalattal javítjuk mosogatógépét. Telefonos konzultáció. Helyszíni szerviz. Javítás új alkatrészekkel.

    3300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Gyors kiszolgálás korekt árak .

Rendelj szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szerelő kávéfőző javítás közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Kávéfőző javítás: mennyi az ára Salgótarjánban?

Salgótarjánban a kávéfőző javítás átlagos díja 5000 - 9300 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós véleményeket?

Salgótarjánban az autóvillamossági szerviz szolgáltatáshoz már 7 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok szerelőt Salgótarjánban?

Most 5 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy szerelő?

Egy autószerelő a következő munkával kereshető meg: autóvillamossági szerviz vagy bármi hasonlóval.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó szerelő?

Egy jó autószerelő pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: kávéfőző javítás?

Az Autóvillamossági szerviz és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.