Telefon adatmentés szolgáltatásra van szükséged Salgótarjánban és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 5 telefon szerelő közül! Korrekt telefon adatmentés árak: 6200-11600 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Salgótarjánban! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Salgótarjánban közelében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 telefon szerelő most online

Ferenc

Ferenc

Еrdekel.

Tibor

Tibor

Sok tapasztalatom van

Richárd

Richárd

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon adatmentés Salgótarjánban?

6200 - 11600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Attila S.
Attila S. 3141 Salgótarján Online

Tisztelt megrendelők! Ügyfél visszajelzések alapján az ügyfeleink 99%-a nyilatkozta azt, hogy többet kapott tőlünk, mint amire előzetesen számított.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, xiaomi kijelző javítás, üvegkarc eltávolítás, samsung telefon üvegcsere, iphone 8 akkumulátor csere, mobiltelefon javítás

  • Telefon adatmentés

    6200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon profi szakember, konzultált és mindent gyorsan és hatékonyan végzett.

Üdv László vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Van Budapesten telefon szerviz ahol nem kell napokat/heteket várni, hogy egy javítás elkészüljön, mint azt fentebb említettük, saját készletből dolgozunk, így a legtöbb szolgáltatásunk 1 órán belül el tud készülni. Azonnal raktáron vannak az alkatrészek, hogy a leggyorsabban készüljenek el a telefon javítások.

Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon törött kijelző javítás, telefon érintőképernyő javítás, képernyő csere, iphone se akkumulátor csere, telefon kijelző javítás

    5600 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Nem először veszem igénybe a szolgáltatást. Az ember 100%-osan tudja, mit csinál. Kiváló minőségű szolgáltatás, ajánlom őt.

Törött, hibás készüléke javítását még az adott napra vállaljuk oda-vissza szállítással! A javított készülékeket fertőtlenítve, becsomagolva szállítjuk vissza az Ön részére. Szupergyors javítások. Akkumulátor csere 30 perc.

Szerviz szolgáltatásunk:, samsung kijelző csere, asztali telefon javítás, iphone 6s akkumulátor csere, alcatel kijelző javítás, telefon lcd kijelző javítás

    6500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Úgy adtam fel a munkát, hogy nem vártam tőle semmit, egyetlen cég sem vállalta volna a javítást, mivel nem volt raktáron vagy rendelhető kamera, de az ár olyan volt, mint egy repülőgép szárnya+a telefont az irodában kellett hagyni. Kevesebb, mint két órát töltött a kamera beszerzésével, a költségvetésemen belül maradva. az egész javítás 1,5 órát vett igénybe. minden működik. mindenképpen ajánlom az együttműködést!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon adatmentés közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Telefon adatmentés: mennyi a munkadíj Salgótarjánban?

Salgótarjánban a telefon adatmentés átlagos ára 5600 - 10500 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - mi alapján válasszunk Salgótarjánban?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok telefon szerelőt Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 5 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést MOBIL SZÉLVÉDŐ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autóüvegest keresned ha a következőre van szükséged: mobil szélvédő javítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi telefon szerelő segítségét?

Egy profi autóüveges a mobil szélvédő javítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mikor van szükséged a következőre: telefon szerelő?

Ha egy megbízható autóüveges segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A mobil szélvédő javítás és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.