Telefon töltő javítás szolgáltatásra van szükséged Salgótarjánban és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 4 telefon szerelő közül! Korrekt telefon töltő javítás árak: 7000-13100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Salgótarjánban! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Salgótarjánban közelében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 telefon szerelő most online

László

László

Еrdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Árpád

Árpád

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon töltő javítás Salgótarjánban?

7000 - 13100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Rudolf M.
Rudolf M. 3100 Salgótarján Online
A javításainkra Magyarországon egyedüliként élettartam garanciát vállalunk. (Kivétel ez alól az akkumulátor csere, illetve az alaplapi javítások.)

Amiket vállalok:, iphone 8 akkumulátor csere, telefon kijelző karc javítás, vezetékes telefon javítás, telefon mikrofon javítás, iphone x akkumulátor csere

  • Telefon töltő javítás

    4300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Flash a telefon xiaomi kínai orosz redmi k30...

Károly P.
Károly P. 3100 Salgótarján Online

Károly, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Szolgáltatásaink:, telefon szoftver javítás, telefon akkumulátor csere, huawei akkumulátor csere, telefon üvegcsere, telefon pixelhiba javítás

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, üvegfólia telefonra felhelyezés, iphone se akkumulátor csere, telefon hangszóró javítás, telefon üvegcsere, Telefon takarítás

    6300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Az előadó abszolút megérdemelte a minősítést: profi, gyors, udvarias, szociábilis és stresszálló (amikor felhívtam egy másik ügyfelet, aki távol áll a digitális technológiától, aki nem ért semmit az adatszinkronizálásban és a Google-fiókokban, nagyon udvarias volt és nyugodtan elmagyarázta, általában nem a legbonyolultabb dolgokat ma).

Tisztelt megrendelők! Telefon Szervíz. Spóroljon időt, találja meg itt, amit keres. A teljes áttekintés. Hírek, tények és egyebek. Non-stop információ. Milliók bíznak benne. 100+ millió látogató.

Munkáim:, képernyő csere, kijelző csere, üvegkarc eltávolítás, telefon érintőképernyő javítás, xiaomi akkumulátor csere

    5500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

A Xperica Z3 Comapct hátsó üvegének és érzékelőjének cseréje

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon töltő javítás közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Telefon töltő javítás: milyen árak vannak Salgótarjánban?

Salgótarjánban a telefon töltő javítás átlagos ára 5800 - 10800 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan választhatunk Salgótarjánban?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok telefon szerelőt Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 5 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TELEFON TÖLTŐ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható telefon szerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: telefon töltő javítás.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi telefon szerelő segítségét?

Egy jó telefon szerelő a telefon töltő javítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen esetben van szükséged rá: telefon szerelő?

Ha egy megfelelő telefon szerelő segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A telefon töltő javítás és az ezzel kapcsolatos feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.