Falon kívüli villanyszerelés Szegeden gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Falon kívüli villanyszerelés Szegeden a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Falon kívüli villanyszerelés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

18 villanyszerelő most online

Kalman

Kalman

Ingyenes kiszállás.

Peter

Peter

Érdekel.

Pal

Pal

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a falon kívüli villanyszerelés Szegeden?

3500 - 6600 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Szegeden!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm a profilomon. Főbb szolgáltatásaink: vagyonvédelmi rendszerek telepítése (riasztó, tűzvédelem és kamerarendszer), rejtett világítás, ipari villanyszerelés.

Szolgáltatások és árak:

  • Kis méretű mennyezeti vagy fali lámpa felszerelése és bekötése: 2300 Ft/db-tól
  • Csillár felszerelése: 1500 Ft-tól 3000 Ft-ig
  • Garázsajtó nyitás mobiltelefonról ingyenes alkalmazással, állapot jelzéssel és érzékeléssel: 77000 Ft /darab

  • Falon kívüli villanyszerelés

    6700 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Rugalmasan állt a dolgokhoz. Átgondolta a munkáját. Időben befejezte azt.

Dénes
3 éve

Tisztelt megrendelők! Főbb szolgáltatásaink: földelés, villámvédelmi felülvizsgálat, új lakások teljes villamos kivitelezése (elsősorban max. 6 lakásig).

Villanyszerelő árak:

  • Mosogatógép bekötése: 5000 Ft
  • Elektromos hálózat felújítás: 6500 Ft
  • Elektromos sütő bekötése: 30000 Ft-tól 45000 Ft-ig /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-17:00 - ig.

    5600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.3

Szereti, ha visszajelzéseket kap.. Igaz! Jól is dolgozik.

Marcel
3 éve

Üdvözlöm a profilomon. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: új mérőórák kialakítása, meglévő fogyasztásmérők áthelyezése új építésű családi házak komplett kivitelezése., led szalag beszerelése, társasházak közületek karbantartása.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Kismegszakító cseréje: 2490 Ft
  • Villanyszerelés: 7000 Ft
  • Kamera rendszer telepítése: 50000 Ft-tól 500000 Ft-ig /egység

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    7500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Kiváló munkát végzett, csak ajánlani tudom! Még aznap kijött a helyszínre.

Lipót
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő falon kívüli villanyszerelés Szegeden

Gyakori kérdés

Falon kívüli villanyszerelés: mennyi a munkadíj Szegeden?

Szegeden a falon kívüli villanyszerelés átlagára 3700 - 6900 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valódi értékeléseket?

Szegeden a falon kívüli villanyszerelés szolgáltatáshoz már 51 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról megtalálható már értékelés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Szegeden?

Jelenleg 38 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mihez kérhetjük egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy megbízható villanyszerelő a falon kívüli villanyszerelés mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen munkához lehet szükséged a következőre: villanyszerelő?

Ha egy megfelelő villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A falon kívüli villanyszerelés és a hasonló munkák legjobb specialistáit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a falon kívüli villanyszerelés és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon sok profi szakember van, aki kész megoldani a problémát.