Teljes körű fürdőszoba betonozás Szegeden. Az Ön igényeire szabva!

Betonozót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj betonozó szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb betonozókat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 76 betonozó közül, 3200-6000 Ft/alkalom áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szegeden bérelj fel a legjobb szakembereket a fürdőszoba betonozás! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Szegeden környezetében található szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

11 betonozó most online

Janos

Janos

Ingyenes kiszallas.

Peter

Peter

erdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a fürdőszoba betonozás Szegeden?

3200 - 6000 Ft/alkalom

A legjobb betonozók Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező betonozót!

Munkainkat teljes precizitással, hozzáértéssel végezzük! Megbízhatóság, magas szakertelem, korrekt árak, határ idők tartása! Széles körű szolgáltatásinkat igénybe veheti, keressen bizalommal! Amiket vállalok: A tökéletes hőszigetelés, Alpintechnika, Akár 6 hónap alatt elkészül, Modern beltéri lépcső, Ablakszigetelés garanciával

  • Fürdőszoba betonozás

    7000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

A gyors segitsèggel nagyon elègedett voltam!

Megbízható építési vállalkozó, aki Önnel együttműködve kivitelez. Hívjon minket. Építési vállalkozás Amiket vállalok: Borospince Építés, Hangszigetelt Ajtók, Több, mint 16 éves Tapasztalat, Palatető felújítás, Megfizethető áron

    8700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Múlt héten kezdte el a munkát, eddig minden úgy történt ahogyan megállapodtunk.

Nagy belmagasságú lakásban él? Szeretne plusz területet nyerni? A megoldás: fekvőgaléria! Kérjen árajánlatot most! Főbb szolgáltatásaink: Terasz Beépítés, Utólagos Padló Hőszigetelés, Kulcsrakész ház akár 10 hónap, Grafitos polisztirol, Kültéri árnyékoló, teraszfedés

    8800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

The best 😀

Nagy szakértelemmel, több mint 30 éves tapasztalattal rendelkező szakember vagyok. Lakásfelújítás A-Z-ig lebonyolítása, Tervezés,bontás, kivitelezés, anyagbeszerzés. Épületgépész technikus bizonyítvánnyal és arcképes gázszerelő igazolvánnyal rendelkezem.Kiszállási díj! Hívjon bizalommal! Építsd magad Szaunák, Építőipari állvány, 9 év garancia, verhetetlen ár, Utólagos Hőszigetelés, Belülről, Homlokzat Szigetelést, Vakolás

    10000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Köszönjük szépen a burkolás! Csodaszép lett a fürdőszobában a csempe :) Csak ajánlani tudom őket! Megbízható, pontos, precíz munka! :)

Stresszmentes építkezés, fix határidők, jogi garanciák, napi kapcsolattartás. Akár webkamerán is nyomon követheti az építkezést! Ingyenes szaktanácsadás. 5%-os ÁFA-s ár. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Legolcsóbb hangszigetelés, Pergola Építése, Családi ház akár 450.000 Ft/nm, Alap Betonozás, Hangszigetelési Rendszer

    9700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Precíz és pontos volt

Profi alap szigetelés korrekt áron, ingyenes felméréssel, minőségi anyagok használatával. Azonnali munkakezdéssel. Tapasztalt szakemberek. Rövid határidő. Azonnali munkakezdés. Szolgáltatások: Aljzat szigetelés, Falszigetelés, Pince szigetelés, Tető szigetelés. Élen járunk a szigetelésben, Egyedi fa galéria, Családi ház akár 350.000 Ft/nm, Dilatációs profilok kültérre, Ablakszigetelés garanciával

    9300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

A legjobb szerviz a környéken.

Rendeld meg betonozó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy betonozó fürdőszoba betonozás közben Szegeden

Népszerű kérdés

Fürdőszoba betonozás: mennyibe kerül Szegeden?

Szegeden a fürdőszoba betonozás átlagos ára 2600 - 4800 Ft/alkalom. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok igazi véleményeket?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek betonozót Szegeden?

Most 54 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FÜRDŐSZOBA BETONOZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk betonozót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált betonozót hívnod ha erre van szükséged: fürdőszoba betonozás.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi betonozó segítségét?

Egy profi betonozó a fürdőszoba betonozás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: fürdőszoba betonozás?

A fürdőszoba betonozás és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy betonozót bátran megbízhatsz vele.