Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Szegeden területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Szegeden a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

14 villanyszerelő most online

Mihaly

Mihaly

Érdekel.

Ottó

Ottó

Sok tapasztalatom van

Ottó

Ottó

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a fürdőszoba szekrény világítás bekötése Szegeden?

2700 - 5100 Ft/db

A legjobb villanyszerelők Szegeden!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Amiket vállalok: társasházi villanyszerelés, hibakeresés, javítás, kisebb villanyszerelési munkák, érintésvédelmi problémák megszüntetése.

Korrekt árak:

  • Elektromos hibakeresés és javítás: 7.000 Ft/óra-tól
  • Fényerőszabályozó kapcsoló beszerelése: 2000 Ft-tól 4000 Ft-ig /darab
  • Riasztó rendszer telepítés: 250000 Ft-tól 375000 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 7-tól 16 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Fürdőszoba szekrény világítás bekötése

    4700 Ft

Mihály L. - Fürdőszoba szekrény világítás bekötése Szegeden - 1

3 vélemény / értékelés 4.8

100%-ban precíz munkavégzés és korrektség!

Tibor
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: eph rendszerek vizsgálata, lakás vezeték csere budapest tatabánya, mérőhely bővítés/szabványosítás.

Villanyszerelő szakemberek árai:

  • Villanytűzhely bekötése: 18750 Ft /darab
  • Eon ügyintézés: 50000 Ft-tól 400000 Ft-ig /alkalom
  • Riasztó akkumulátor cseréje: 15000 Ft-tól 25000 Ft-ig /egység

Kiszállási díjaink: 7.00 - 18.00 óra között .

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.2

Árai reálisak, jól végzi a dolgát.

Sándor
3 éve

Üdv Ferenc vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Fő profilunk: bojler, mosó-, mosogatógépek, tűzhelyek bekötése, villanyvezeték áthúzása, főelosztó (biztosíték tábla) felújítás, bővítés vagy csere.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Síncsengő beépítése: 4500 – 6500 Ft
  • Villanytűzhely bekötése: 15000 Ft-tól 25000 Ft-ig
  • Villamos hibakeresés: 3000 Ft /óra

Üdv, Ferenc

    4900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Rendes és szimpatikus.

Frigyes
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő fürdőszoba szekrény világítás bekötése Szegeden

Fürdőszoba szekrény világítás bekötése: milyen árak vannak Szegeden?

Szegeden a fürdőszoba szekrény világítás bekötése átlagára 1800 - 3300 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Szegeden?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Szegeden?

Most 41 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy jó villanyszerelő a fürdőszoba szekrény világítás bekötése mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy profi villanyszerelő?

A jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a fürdőszoba szekrény világítás bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. A Qjob-on nagyon sok specialista közül válogathatsz.