Játszótér építés Szeged területén!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb építőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 77 építő közül, 5800-10800 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szegeden bérelj fel a legjobb szakembereket a játszótér építés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Szegeden környékén található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

12 építő most online

József

József

Sok tapasztalatom van

Mihaly

Mihaly

Ma is elvallalom.

Zoltan

Zoltan

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a játszótér építés Szegeden?

5800 - 10800 Ft/m

A legjobb építők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Örömmel vállaljuk családi házak, társasházak, üzlethelyiségek, tervezését, továbbá foglalkozunk lakások irodák üzlethelyiségek felújításának/generálkivitelezésének lebonyolításával, illetve nagyobb projektek esetén szakági belső munkálatok kivitelezésének menedzselésével is. Írjon nekünk bátran. Készséggel állunk rendelkezésére. Hívjon bátran. Préium Svéd Okosházak építése, Hangszigetelés a lakásban, Kulcsrakész ház akár 12 hónap, Kézi bontás, Fa garázs építés

  • Játszótér építés

    10900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon kedves, segítőkész dolgozókkal működő gumis cég. Időpontra érkező autósok. Nem kell várakozni. Először drágán dolgoztak, de az árak csökkentek, így elfogadható árakkal működnek.

Munkatársaink több mint 20 év tapasztalattal állnak rendelkezésükre. Naprakész kiszolgálás magyarországi raktárkészletünkből. Szolgáltatások: Homlokzati állványok, Modul állványok, Akciós állványok. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Több évtizedes tapasztalattal, Palatető bontás és javítás, 32 év tapasztalattal, Integrálható fűtés/hűtés, Kiváló minőségű játszótér

    9700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon precíz, gyors munka, jó fej emberek, barátságos légkör! Csak ajánlani tudom!!!

Nem akar a rosszul el végzett kivitelezéssel bajlódni? Keressen minket bizalommal. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Fatüzelésű cserépkályha, Pala elszállítás országosan, Most akár 30%-ot spórolhat, Vályogház utólagos alapozása, IsoPLAAT Belső Hőszigetelés

    4700 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Pontos időben, precízen, jól dolgoznak. Udvariasak.

Lakás és Házfelújítás Jól képzett, minőségi munkát végző csapatunk magas színvonalon, minőségi anyagok felhasználásával végzi a felújítási munkálatokat, az ország egész területén. Megkíméljük megrendelőinket attól, hogy a felújítás munkafázisaira külön-külön szolgáltatói cégekkel kelljen szerződniük, hiszen a kivitelezés tekintetében teljes és széleskörű szolgáltatást biztosítunk. Az alapanyagoktól, a szükséges engedélyek beszerzéséig, mi mindent megoldunk. Kiterjedt profilunk a legapróbb részletekben is a segítségére lesz, legyen szó akár nyílászárók cseréjéről, akár vízszerelési vagy fűtésszerelési munkálatok elvégzéséről, sőt a villanyszerelési feladatok elvégzését is ránk bízhatja. Ügyfélközpontú szolgáltatásainkkal biztosítjuk, hogy a legegyedibb igényekre is tőlünk kérje a megoldást. Felújításoknál, szereléseknél, a jövőre szóló újabb tervekkel és elképzelésekkel is számolva, olyan szakmai megoldásokat kínálunk, amelyek a lehető legpraktikusabb módon teszik megvalósíthatóvá ügyfeleink elképzeléseit. Zárt terasz építés, Térkövezé, Szegélyezés, Támfal, Akár 6 hónap alatt elkészül, Betonjavítás, helyreállítás, Homlokzati munkák

    3400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Vizsgáztatni vittem az autómat. Előre megbeszélt napon reggel ott hagytam az autót. 11-kor már hívtak, hogy kész az autó. Gyorsak, korrektek, kedvesek.

Tizenöt éve foglalkozom lakásfelújítással, generálkivitelezéssel, festéssel. A munkámban a legfontosabb a megrendelőim elégedettsége. Ezért a legalalapvetőbbnek tartom preciz, minőségi munkát. Feladatok amiket vállalok: Klasszikus és modern házépítés, Játszóterek építése, 13 év garancia, verhetetlen ár, Generációkon Átívelő Megoldás, Rendkívül gyors kivitelezéssel

    6500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Szakértelem, udvariasság, rugalmasság. Kék Opel Agila 💙

Megfizethető árak. Megbízható csapat. Szakszerű munkavégzés. 20 éves tapasztalat. Tetőfedés profi vállalkozástól, megbízható összeszokott csapattal. Feladatok amiket vállalok: 1 év alatt készen ház, 20+ Év Tapasztalat, Árajánlat 1 nap alatt, Terasz Betonozás, Átlátható költség elszámolás

    7000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Maximálosan meg vagyok elégedve.Amit igértek teljesitették....időre. Ár megfelelő.Udvarias kiszolgálás.....Köszönöm

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő játszótér építés közben Szegeden

Népszerű kérdés

Játszótér építés: mennyi az ára Szegeden?

Szegeden a játszótér építés átlagos ára 5400 - 10100 Ft/m. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok megbízható értékeléseket?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok építőt Szegeden?

Ebben a pillanatban 49 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést JÁTSZÓTÉR ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek építőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható építőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: játszótér építés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy építő segítségét?

Egy profi építő a játszótér építés mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen esetben lehet szükséged rá: építő?

Ha profi építő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A játszótér építés és a hasonló munkák legjobb specialistáit itt mind megtalálod.