Jelzőfényes kapcsoló bekötése Szegeden. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Jelzőfényes kapcsoló bekötése Szegeden a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Jelzőfényes kapcsoló bekötése Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

12 villanyszerelő most online

Peter

Peter

Érdekel.

Erik

Erik

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a jelzőfényes kapcsoló bekötése Szegeden?

1100 - 2100 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Szegeden!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm! Amiket vállalok: led, spot és rejtett világítások kiépítése, elektromos vezetékek kötéseinek vizsgálata és cseréje wago kötőelemre, elektromos tűzhely, elektromos sütő bekötése (ha szükséges, kábelezése). garancialevél érvényesítéssel.

Villanyszerelési Árlista:

  • Külső villanyszerelés 1 db - 6.900 Ft
  • Lámpa felszerelése: 4000 Ft /darab
  • Gyorsszerviz, hibakeresés és javítás díj az első órában: 10000 Ft /óra

Kiszállási díjaink: 7:00 - től ,-19:00 - ig. óra között .

  • Jelzőfényes kapcsoló bekötése

    5200 Ft

István F. - Jelzőfényes kapcsoló bekötése Szegeden - 1
István F. - Jelzőfényes kapcsoló bekötése Szegeden - 2

10 vélemény / értékelés 4.7

Teljesen meg voltam elégedve. Egy együttműködő, segítőkész ember.

Kázmér
3 éve

Tivadar vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Fő profilunk: társasházi problémák gyors elhárítása, érintésvédelmi felülvizsgálat, tűzhely bekötés.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Sütő bekötés: 9.000 Ft
  • Teljesítménybővítés: 190000 Ft /egység
  • Fi-relé beépítés: 12000 Ft /darab

Üdv, Tivadar

    4000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.0

Időpontok tartva. Precíz munka garantálva.

Jakab
3 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Főbb szolgáltatásaink: almérők kiépítése, elektromos kiselosztó szekrény kiépítése, ipari villanyszerelés.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Dugalj, kapcsoló, lámpa felszerelése: 5 000 – 30 000 Ft
  • Szerelvényezés: 1000 Ft-tól 1500 Ft-ig
  • Kaputelefon javítás: 15000 Ft-tól 50000 Ft-ig /óra

Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.

    6300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.4

Korrekt áron dolgozott, gyorsan. Minden munkát elvégzett.

Frigyes
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő jelzőfényes kapcsoló bekötése Szegeden

Népszerű kérdés

Jelzőfényes kapcsoló bekötése: mennyi az ára Szegeden?

Szegeden a jelzőfényes kapcsoló bekötése átlagára 1000 - 2000 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós értékeléseket?

Szegeden a jelzőfényes kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 70 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű specialistáról elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Szegeden?

Most 52 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod amennyiben a következőre van szükséged: jelzőfényes kapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Mikor van szükséged rá: villanyszerelő?

Ha a legjobb villanyszerelő segítsége kell, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A jelzőfényes kapcsoló bekötése és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: jelzőfényes kapcsoló bekötése?

A jelzőfényes kapcsoló bekötése és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.