Lakáselosztó bekötése Szegeden. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Lakáselosztó bekötése Szegeden a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Lakáselosztó bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

16 villanyszerelő most online

Gabor

Gabor

Érdekel.

Nandor

Nandor

Sok tapasztalatom van

Róbert

Róbert

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a lakáselosztó bekötése Szegeden?

17500 - 32900 Ft

A legjobb villanyszerelők Szegeden!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Sándor vagyok. Fő profilunk: elektromos hibakeresés, elektromos kiselosztó szekrény kiépítése, riasztó, kamera rendszer kiépítése.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Csillár felszerelése: 4000 Ft-tól 8000 Ft-ig /darab
  • Mosogatógép bekötése: 6000 Ft-tól 18000 Ft-ig /darab
  • Biztosíték tábla csere: 15500 Ft-tól 999999 Ft-ig /darab

Üdv, Sándor

  • Lakáselosztó bekötése

    4300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Mindenhez is ért! Segítőkész, precíz, korrekt, udvarias.

Valér
3 éve

Szabolcs, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Főbb szolgáltatásaink: zárlatok megszüntetése, érintésvédelmi felülvizsgálat, komplett villanyszerelés.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Elektromos hálozat korszerűsítése 1 db - 280.000 Ft
  • Lámpa felszerelése: 4000 Ft /darab
  • Konnektor cseréje: 1400 Ft /darab

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

    7100 Ft

Szabolcs H. - Lakáselosztó bekötése Szegeden - 1
Szabolcs H. - Lakáselosztó bekötése Szegeden - 2

5 vélemény / értékelés 4.9

Ez a csapat jó munkát végzett és számlát is adtak.

Frigyes
3 éve

Üdvözlöm! Fő profilunk: led, spot és rejtett világítások kiépítése, villamos teljesítmény bővítés ( amper bővítés ), lakások, házak, irodák komplett villanyszerelése.

Nívósan és megfizethető áron:

  • Mosógép bekötése: 5000 Ft
  • Falon kívüli kábelcsatornás szerelés: 600 Ft /méter
  • Eon ügyintézés: 50000 Ft /alkalom

Üdv, István

    4200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Megbízható, gyors és pontos.

Ödön
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő lakáselosztó bekötése Szegeden

Népszerű kérdés

Lakáselosztó bekötése: mennyi az ára Szegeden?

Szegeden a lakáselosztó bekötése átlagára 14200 - 26700 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek hiteles véleményeket?

Szegeden a lakáselosztó bekötése szolgáltatáshoz már 66 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Szegeden?

Most 52 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: lakáselosztó bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíts, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a lakáselosztó bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. Platformunkon sok specialista van, aki kész megoldani a problémát.