Laminált padló felszedése Szegeden a te elképzeléseid szerint!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb parkettázókat a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 62 parkettázó közül! Korrekt laminált padló felszedése árak — 1600-3000 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Szegeden! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Szegeden közelében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

9 parkettázó most online

Gellert

Gellert

Ingyenes kiszallas.

Tivadar

Tivadar

erdekel.

Zsolt

Zsolt

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a laminált padló felszedése Szegeden?

1600 - 3000 Ft/nm

A legjobb parkettázók Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Vízálló, ezért bármilyen helyiségében alkalmazható, rendkívül karcálló és jól tisztítható. Fürdőszobában is alkalmazható, antibakteriális, élethű felületek, hideg érzet nélkül. Főbb szolgáltatásaink: műanyag padló; járólap hatású laminált padló; műanyag parketta. A laminált padló szabályos és szakszerű lerakása lépésről lépésre

  • Laminált padló felszedése

    3800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Az árak csak részben vannak feltüntetve !Az eladók a számítógépel és a mobiltelefonnal vannak elfoglalva .

Az online kalkulátorunk azonnal segít megbecsülni a parketta felújítás várható költségeit. Ilyen parketta árak mellett a felújítás jó ötlet, csak válassz megfelelő parkettást. Amiket vállalok: laminált padló falra; öntapadós pvc padló; befag parketta. Árak 2.999 Ft/m2-től

    4700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Segítőkész, kedves személyzet. Széles választék.

Szép napot, több mind 19 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 9900 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 5500 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2100 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2000 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7200 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6800 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1100 Ft /㎡

    3000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Kiváló termékek óriási választék.

Kültéri falak vakolása és festése. Szobafestés, mázolás és tapétázás szakemberekkel. Önnek csak a színeket kell kiválasztani, mi gondoskodunk a minőségről és mennyiségről. Parkettázás. Generálkivitelezés. Kőműves Munkák. Kertrendezés. Víz- Fűtésszerelés. Amiket vállalok: vinyl padló; design vinyl padló; csepel parketta. Felújítás

    2800 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Szép árúkínálat, szakértelem.

Parketta csiszolás 5,500-Ft-tól, komplett parketta felújítás akció. Megfizethető árak. 20 éves tapasztalat. Professzionális munka. Rengeteg referencia. Szolgáltatásaink: vinyl padló lerakása csempére; laminált padló festése; modern parketta. Parketta hézagolása javitása.

    4400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Szuper

Szép napot, több mind 21 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. HParketta csiszolás-lakkozás: 5400 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1000 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8400 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6700 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2100 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2900 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6200 Ft /㎡

    2200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Rugalmas, segítőkész, hozzáértő eladók dolgoznak ezen a helyen.

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó laminált padló felszedése közben Szegeden

Népszerű kérdés

Laminált padló felszedése: mennyi a munkadíj Szegeden?

Szegeden a laminált padló felszedése átlagára 4600 - 8600 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Parkettázók - hogyan válasszunk Szegeden?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek parkettázót Szegeden?

Jelenleg 48 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést LAMINÁLT PADLÓ FELSZEDÉSE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk parkettázót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható parkettázót hívnod ha a következőre van szükséged: laminált padló felszedése.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi parkettázó segítségét?

Egy profi parkettázó a laminált padló felszedése mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mire számíts, hogyha parkettázót hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!