Lépcsőházi kapcsoló bekötése Szegeden tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Lépcsőházi kapcsoló bekötése Szegeden a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Lépcsőházi kapcsoló bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

15 villanyszerelő most online

Attila

Attila

Érdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a lépcsőházi kapcsoló bekötése Szegeden?

1000 - 2000 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Szegeden!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Kedves érdeklődő! Villanyszerelési munkáim: késes- olvadó biztosítók cseréje, villanytűzhely bekötés tatabánya, lakáselosztó cseréje, javítása, felújítása.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Fi-relé, ÉV,relé beszerelése 1 fázis esetén: 17 000 Ft / db
  • Lámpa felszerelése: 5000 Ft-tól 15000 Ft-ig
  • Kismegszakító cseréje: 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig /darab

Üdv, Zoltán

  • Lépcsőházi kapcsoló bekötése

    4400 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Egy precíz ember.

Izidor
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Fő profilunk: zárlatok megszüntetése, túlfeszültségvédelem kiépítése lakás és családi ház, elmű ügyintézés.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Villanyszerelés gyorsszervíz díj villanyszerelés ár: 10.000 – 16.000 Ft/óra
  • Mosogatógép bekötése: 5000 Ft /darab
  • Elektromos hálózat felújítás: 38 Ft-tól 63 Ft-ig /kiállás

Üdv, Csaba

    4100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Gyorsan érkezett, korrekten elvégezte a munkát, és korrekten árazott Csaba. 5*

Béla
2 éve

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Fő profilunk: irodaházak, társasházak elektromos hálózatának karbantartása, villamos teljesítmény bővítés ( amper bővítés ), társasház főelosztó karbantartása, javítása..

Nívósan és megfizethető áron:

  • Dugalj, kapcsoló teljes kiépítés esetén: 2 000 Ft / db
  • Gyorsszerviz, hibakeresés és javítás díj az első órában: 10000 Ft
  • Különálló villanytűzhely bekötés: 11.500 Ft

Az elvállalt munkákra gyorsan kivonulunk.

    3500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.1

Reagálása gyors volt. Amit kértünk tőle, azt megcsinálta.

Pál
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő lépcsőházi kapcsoló bekötése Szegeden

Népszerű kérdés

Lépcsőházi kapcsoló bekötése: mennyi a munkadíj Szegeden?

Szegeden a lépcsőházi kapcsoló bekötése átlagára 1300 - 2400 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Szegeden?

Találd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Szegeden?

Jelenleg 55 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: lépcsőházi kapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Melyik feladatok tartoznak ehhez: lépcsőházi kapcsoló bekötése?

A lépcsőházi kapcsoló bekötése és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz vele.