Szauna építés Szeged szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Szaunaépítőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szaunaépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb szaunépítőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 79 szaunaépítő közül, 3000-5700 Ft/m2 áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szegeden bérelj fel a legjobb szakembereket a szauna építés! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Szegeden környezetében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

12 szaunaépítő most online

Kalman

Kalman

Ingyenes kiszallas.

Balazs

Balazs

erdekel.

adam

adam

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a szauna építés Szegeden?

3000 - 5700 Ft/m2

A legjobb szaunaépítőok Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szaunaépítőt!

Örömmel vállaljuk családi házak, társasházak, üzlethelyiségek, tervezését, továbbá foglalkozunk lakások irodák üzlethelyiségek felújításának/generálkivitelezésének lebonyolításával, illetve nagyobb projektek esetén szakági belső munkálatok kivitelezésének menedzselésével is. Írjon nekünk bátran. Készséggel állunk rendelkezésére. Hívjon bátran. Préium Svéd Okosházak építése, Hangszigetelés a lakásban, Kulcsrakész ház akár 12 hónap, Kézi bontás, Fa garázs építés

  • Szauna építés

    10900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon kedves, segítőkész dolgozókkal működő gumis cég. Időpontra érkező autósok. Nem kell várakozni. Először drágán dolgoztak, de az árak csökkentek, így elfogadható árakkal működnek.

Munkatársaink több mint 20 év tapasztalattal állnak rendelkezésükre. Naprakész kiszolgálás magyarországi raktárkészletünkből. Szolgáltatások: Homlokzati állványok, Modul állványok, Akciós állványok. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Több évtizedes tapasztalattal, Palatető bontás és javítás, 32 év tapasztalattal, Integrálható fűtés/hűtés, Kiváló minőségű játszótér

    9700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon precíz, gyors munka, jó fej emberek, barátságos légkör! Csak ajánlani tudom!!!

Nem akar a rosszul el végzett kivitelezéssel bajlódni? Keressen minket bizalommal. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Fatüzelésű cserépkályha, Pala elszállítás országosan, Most akár 30%-ot spórolhat, Vályogház utólagos alapozása, IsoPLAAT Belső Hőszigetelés

    4700 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Pontos időben, precízen, jól dolgoznak. Udvariasak.

Lakás és Házfelújítás Jól képzett, minőségi munkát végző csapatunk magas színvonalon, minőségi anyagok felhasználásával végzi a felújítási munkálatokat, az ország egész területén. Megkíméljük megrendelőinket attól, hogy a felújítás munkafázisaira külön-külön szolgáltatói cégekkel kelljen szerződniük, hiszen a kivitelezés tekintetében teljes és széleskörű szolgáltatást biztosítunk. Az alapanyagoktól, a szükséges engedélyek beszerzéséig, mi mindent megoldunk. Kiterjedt profilunk a legapróbb részletekben is a segítségére lesz, legyen szó akár nyílászárók cseréjéről, akár vízszerelési vagy fűtésszerelési munkálatok elvégzéséről, sőt a villanyszerelési feladatok elvégzését is ránk bízhatja. Ügyfélközpontú szolgáltatásainkkal biztosítjuk, hogy a legegyedibb igényekre is tőlünk kérje a megoldást. Felújításoknál, szereléseknél, a jövőre szóló újabb tervekkel és elképzelésekkel is számolva, olyan szakmai megoldásokat kínálunk, amelyek a lehető legpraktikusabb módon teszik megvalósíthatóvá ügyfeleink elképzeléseit. Zárt terasz építés, Térkövezé, Szegélyezés, Támfal, Akár 6 hónap alatt elkészül, Betonjavítás, helyreállítás, Homlokzati munkák

    3400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Vizsgáztatni vittem az autómat. Előre megbeszélt napon reggel ott hagytam az autót. 11-kor már hívtak, hogy kész az autó. Gyorsak, korrektek, kedvesek.

Tizenöt éve foglalkozom lakásfelújítással, generálkivitelezéssel, festéssel. A munkámban a legfontosabb a megrendelőim elégedettsége. Ezért a legalalapvetőbbnek tartom preciz, minőségi munkát. Feladatok amiket vállalok: Klasszikus és modern házépítés, Játszóterek építése, 13 év garancia, verhetetlen ár, Generációkon Átívelő Megoldás, Rendkívül gyors kivitelezéssel

    6500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Szakértelem, udvariasság, rugalmasság. Kék Opel Agila 💙

Megfizethető árak. Megbízható csapat. Szakszerű munkavégzés. 20 éves tapasztalat. Tetőfedés profi vállalkozástól, megbízható összeszokott csapattal. Feladatok amiket vállalok: 1 év alatt készen ház, 20+ Év Tapasztalat, Árajánlat 1 nap alatt, Terasz Betonozás, Átlátható költség elszámolás

    7000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Maximálosan meg vagyok elégedve.Amit igértek teljesitették....időre. Ár megfelelő.Udvarias kiszolgálás.....Köszönöm

Rendeld meg szaunaépítő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szaunaépítő szauna építés közben Szegeden

Népszerű kérdés

Szauna építés: mennyi a munkadíj Szegeden?

Szegeden a szauna építés átlagos ára 2100 - 3900 Ft/m2. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valódi véleményeket?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok szaunaépítőt Szegeden?

Most 49 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SZAUNA ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy szaunaépítő?

Egy szaunaépítő a következő munkával kereshető meg: szauna építés vagy bármilyen hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a szaunaépítő?

A jó szaunaépítő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: szauna építés?

A szauna építés és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy szaunaépítőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.