Villanyóra áthelyezés Szegeden gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Villanyóra áthelyezés Szegeden a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Villanyóra áthelyezés Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

94 villanyszerelő most online

Kornel

Kornel

Érdekel.

Erik

Erik

Sok tapasztalatom van

Zsolt

Zsolt

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a villanyóra áthelyezés Szegeden?

70100 - 131400 Ft

A legjobb villanyszerelők Szegeden!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Üdvözlöm a profilomon. Villanyszerelési munkáim: elmű, émász, démász, eon, területeken regisztrált vállalkozás., mérőhely kialakítás, elektromos tűzhely, elektromos sütő bekötése (ha szükséges, kábelezése). garancialevél érvényesítéssel.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Bojler bekötés: 22.000 Ft
  • Lakáselosztó bekötése: 20000 Ft
  • Csillár felszerelése: 3000 Ft-tól 15000 Ft-ig /darab

Üdv, Zsolt

  • Villanyóra áthelyezés

    7500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.0

Megrendelte a szükséges anyagot, utána már gyorsan javított.

Miklós
3 éve

Róbert vagyok. Villanyszerelési munkáim: elektromos/hybrid járművek érintésvédelmi beviszgálása, elektromos autótöltő készülék bekötése és felszerelése, villanyszerelés lakásfelújítás.

  • Gyengeáramú szerelések 1 db - 550000 Ft
  • Elektromos autó töltőállomás telepítése: 20000 Ft-tól 50000 Ft-ig /egység
  • Villanytűzhely bekötése: 11000 Ft /darab

Háztartási gépeket nem javítunk.

    3900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.4

Látni, hogy érti a dolgát. Pontos és korrekt.

Barnabás
3 éve

Sándor, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Villanyszerelési munkáim: lépcsőházi automaták cseréje, erősáramú berendezések felülvizsgálata, csatlakozó fővezetéki védő csövezés cseréje..

Milyen villanyszerelő árak:

  • Teljes villamos hálózat kiépítése 1 db - 0 Ft
  • Mérőhely szabványosítása: 94.000 Ft-tól
  • Hibakeresés-hibajavítás , kisebb módosítások a hálózaton : 3500 Ft /óra

Üdv, Sándor

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.1

Korrekt és segítőkész.

Gábor
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanyóra áthelyezés Szegeden

Népszerű kérdés

Villanyóra áthelyezés: milyen árak vannak Szegeden?

Szegeden a villanyóra áthelyezés átlagára 55100 - 103400 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Szegeden?

Nézd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Szegeden?

Ebben a pillanatban 250 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő a következő feladattal bízható meg bátran: villanyóra áthelyezés vagy bármilyen hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy jó villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a villanyóra áthelyezés és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. A Qjob-on nagyon sok profi szakember regisztrált már.