120 literes bojler bekötés: erre van szükséged Szegeden és környékén?

Bojler Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj bojler szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 19 bojler szerelő közül! Korrekt 120 literes bojler bekötés árak — 6100-11400 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szegeden! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Szegeden környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 bojler szerelő most online

Sandor

Sandor

Еrdekel.

Richard

Richard

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a 120 literes bojler bekötés Szegeden?

6100 - 11400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb bojler szerelők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bojler szerelőt!

György, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Akciós klímák értékesítése szereléssel együtt! Klímaszerelés, klíma értékesítés országosan. Gyors és hatékony klíma beszerelés. Hűtő fűtő klímák. Kérje ingyenes felmérésünket! Gyors beszerelés. Részletfizetés. Telepítés országosan. Márkák: Gree, Fisher, Syen, HD Maximus.

  • 120 literes bojler bekötés

    4700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

kedves, pontos, precíz, jó szakember

Tisztelt megrendelők! Mosógép Mosogatógép Szárítógép Tűzhely Sütő Főzőlap javítás. Mosógép szerviz. Villany tűzhely javítás. Indesit Whirlpool Bosch. Mosogatógép szerviz.

    3300 Ft

Gyors, pontos, segítőkész.

Szeged dolgozom, megyében is! Mi elhárítjuk a problémát rövid időn belül, garanciával. Hívjon bizalommal. Korrekt ár, gyors munka, teljeskörű garancia. 12 év szakmai tapasztalat. Ingyenes kiszállás. Teljeskörű garancia. Szolgáltatások: Háztartási gépek, kisgépek javítása.

    5400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Mosogatógép javításhoz hívtam, küzdelmes volt, de a megoldotta.

Kedves érdeklődő! Üdvözlöm! Több éves szakmai tudàsunkal szeretnènk önöknek a legjobbat nyújtani.Bàrmiben tudunk segìteni mi SEGÌTÜNK! Forduljanak hozzànk bìzalommal.

    5000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Iphone SE készülék mikrofonja recsegett. Ezzel a hibával vittem be a telefont. Szerencsére egyből sorra kerültem. Az úriember nagyon kedves volt! Nem próbálta egyből kicserélni, hanem előbb megtisztította, tesztelte, azután döntöttünk a cserénél. Amit ott helyben kb 10 perc alatt teszteléssel ki is cserélt! Közben jót beszélgettünk! Csak ajánlani tudom a helyet. Gyors és precíz munkavégzés!

Szeged dolgozom, megyében is! Klíma telepítés, karbantartás és javítás országosan akár azonnal, kedvező áron. Klíma telepítés, karbantartás és javítás kedvező áron, rövid határidővel országosan. Hőszivattyú telepítés. Légtechnika. Klíma karbantartás.

    3000 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon profik, kedvesek, rugalmasak, gyorsak, érthetőek. Nagyon hálás vagyok nekik a megmentett Iphonért!

Rendelj bojler szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bojler szerelő 120 literes bojler bekötés közben Szegeden

Népszerű kérdés

120 literes bojler bekötés: mennyi a munkadíj Szegeden?

Szegeden a 120 literes bojler bekötés átlagos díja 6300 - 11900 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Bojler Szerelők - hogyan válasszunk Szegeden?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok bojler szerelőt Szegeden?

Jelenleg 13 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KATALIZÁTOR FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok bojler szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autószerelőt hívnod amennyiben erre van szükséged: katalizátor felújítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi bojler szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő a katalizátor felújítás mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: 120 literes bojler bekötés?

A katalizátor felújítás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy autószerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.