Iphone 8 plus akkumulátor csere szolgáltatásra van szükséged Szegeden és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 18 telefon szerelő közül! Korrekt iphone 8 plus akkumulátor csere árak — 6200-11600 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szegeden! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Szegeden közelében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 telefon szerelő most online

Gábor

Gábor

Еrdekel.

Tamás

Tamás

Sok tapasztalatom van

Csaba

Csaba

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül az iphone 8 plus akkumulátor csere Szegeden?

6200 - 11600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon törött kijelző javítás, iphone 11 akkumulátor csere, telefon képernyő javítás, üvegkarc eltávolítás, kijelző javítás

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon üvegcsere, samsung telefon üvegcsere, samsung kijelző csere, xiaomi akkumulátor csere, telefon adatmentés

  • Iphone 8 plus akkumulátor csere

    4900 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Mindent kicserélt előttem, beállította, mindent elmagyarázott. Az akkumulátort is kicseréltem.

Üdv Ferenc vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Munkáim:, törött telefon kijelző javítás, samsung telefon üvegcsere, xiaomi kijelző javítás, telefon hangszóró tisztítás, telefon alaplap javítás

Amiket vállalok:, telefon kijelző javítás, samsung akkumulátor csere, xiaomi kijelző javítás, iphone 11 akkumulátor csere, telefon kijelző javítás

    5800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Nagyszerű munkás. Gyorsan megérkezett, minőségi és alapos munkát végzett. A képernyő cseréje mellett az egész telefont megtisztította. Az ár a megállapodás szerinti, nincs túlszámlázás. Köszönjük szépen!

Szeged dolgozom, megyében is! Samsung telefon szerviz. Minőségi szórakozás, csodás fotók és hatékony munkavégzés bárhol, bármikor. A készülék hibájával ezeket veszíted el. És ezeket kapod vissza, amikor megjavítjuk Samsung Galaxy telefonod.A Samsung Galaxy okostelefonok leggyakoribb hibajelei: kijelző- és hátlaptörés, -repedés, gyorsan merülő vagy nem tölthető akkumulátor, beázás okozta folyadékkár, halk, recsegő hangszóró, nem működő mikrofon, hibás kamera, szoftverhibák. Amikor tehát megjavítjuk a Samsung Galaxydat, nemcsak a készüléket hozzuk újra tökéletes állapotba, hanem az életed is visszakormányozzuk a mindennapok autópályájára. Hogy neked csak akkor kelljen megállnod, ha te akarod.

Amiket vállalok:, üvegfólia telefonra felhelyezés, telefon adatmentés, mobiltelefon javítás, telefon kijelző javítás, kijelző javítás

    6500 Ft

Nagyszerű fickó, mindent egy másodperc alatt rendbe hozott a tanács 😁. Ajánlott!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő iphone 8 plus akkumulátor csere közben Szegeden

Népszerű kérdés

Iphone 8 plus akkumulátor csere: mennyi az ára Szegeden?

Szegeden az iphone 8 plus akkumulátor csere átlagos díja 4100 - 7700 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valódi véleményeket?

Szegeden a központi zár javítás szolgáltatáshoz már 29 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok telefon szerelőt Szegeden?

Ebben a pillanatban 22 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést KÖZPONTI ZÁR JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: központi zár javítás.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy telefon szerelő segítségét?

Egy profi autószerelő a központi zár javítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor telefon szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!