Külső mosógép szifon bekötése: erre van szükséged Szegeden és környékén?

Vízszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj vízszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 13 vízszerelő közül! Korrekt külső mosógép szifon bekötése árak — 6600-12300 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szegeden! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Szegeden közelében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 vízszerelő most online

Ottó

Ottó

Еrdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Ottó

Ottó

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a külső mosógép szifon bekötése Szegeden?

6600 - 12300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb vízszerelők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező vízszerelőt!

József vagyok. Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen.

  • Külső mosógép szifon bekötése

    5000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt felvilágosítást kaptam

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Cégünk a legtöbb ismert klíma forgalmazásával, és telepítésével foglalkozik....

    4800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon szimpatikus garda, szuperul dolgoznak es gyorsan!!!!

László, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Magas minőségű szakértelem, professzionális szolgáltatások már 10 éve. Azonnali megoldás

    4100 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Én sajnos nagyot csalódtam már nem először. Pár éve az egyik telefonomat nem tudták megjavítani. Több alkalommal is vissza kellett vigyem, mígnem értelmetlen volt tovább erre pazarolni az időmet. (Kizárólag munkaidőben van nyitva a város szélén.) Idén egy másik telefonomat küldöm be ötödször. Többször nem válaszoltak az emailemre, volt hogy csak annyit tudtak mondani a hibára, hogy várjam meg a következő szoftver frissítést. Sorolhatnám még a panaszokat, lekezelően bánnak az emberrel. Senkinek nem ajánlom.

István vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Mosógép Mosogatógép Szárítógép Tűzhely Sütő Főzőlap javítás. Mosógép szerviz. Indesit Whirlpool Bosch. Mosogatógép szerviz. Villany tűzhely javítás.

    3500 Ft

Segítőkészek, de sajnos villamos hajtású gépeket nem javítanak! Nekem a sövényvágom pedig villamos működtetésű.

Üdv Tamás vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Mosógatógép javítás, háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Javítás új alkatrészekkel. Helyszíni szerviz. MInden hívást felveszünk.

    3800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Kiválló szakemberek, barátságos közeg, udvarias kiszolgálás.

Rendelj vízszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy vízszerelő külső mosógép szifon bekötése közben Szegeden

Népszerű kérdés

Külső mosógép szifon bekötése: mennyibe kerül Szegeden?

Szegeden a külső mosógép szifon bekötése átlagos ára 4900 - 9200 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Vízszerelők - hogyan válasszunk Szegeden?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek vízszerelőt Szegeden?

Most 21 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ZF VÁLTÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok vízszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: zf váltó felújítás.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérheted egy vízszerelő segítségét?

Egy profi autószerelő a zf váltó felújítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mikor lehet szükséged rá: vízszerelő?

Ha a legjobb autószerelő segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A zf váltó felújítás és a hasonló munkák megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.