Magnó javítás: erre van szükséged Szegeden és környékén?

Magnó Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj magnó szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 24 magnó szerelő közül! Korrekt magnó javítás árak: 5000-9300 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szegeden! Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Szegeden környezetében dolgozó szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

4 magnó szerelő most online

Zsolt

Zsolt

Еrdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Dancs

Dancs

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a magnó javítás Szegeden?

5000 - 9300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb magnó szerelők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező magnó szerelőt!

Körülbelül 2017 óta javítok hangszórókat, ezalatt olyan technikát sikerült elsajátítanom egy kedves ismerősömtől, illetve szakmai gyakorlaton, hogy esztétikailag szép, működésileg hibátlan munkát tudok kiadni a kezemből.

  • Magnó javítás

    3300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Köszönöm a szakembernek, gyorsan mindent távolról állított be, és tanácsot adott nekem Whatsappon, nagyon hozzáértő.

Nagy gyakorlattal végezzük a video és DVD készülékek javítását is. Várjuk szervizünkben a meghibásodott Video, DVD felvevő és lejátszókat, DVD-VIDEO kombinált készülékeket, DVD-HDD felvevőket, valamint a hordozható DVD készülékeket is.

    3500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Minden gyorsan és minőségileg , nagyszerű előadó. semmi trükk , minden a helyén ! Ajánlom!!!

Pisti B
2 éve

Márkától függetlenül vállaljuk LCD tv, LED tv, valamint monitorok javítását.Az LCD készülékek javítása eszköz és alkatrész igényes, ezért legtöbbször szervizünkben végezzük a javítás. Ha meg tudja oldani, akkor kérjük, hozza be szervizünkbe a nyitvatartási időben. Ezeken kívül adás beállítást és üzembe helyezést is vállalunk! A javításokat garanciával végezzük!

    4800 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Ez a szakember gyorsan jött, mindent azonnal megcsinált, az eredmény - a TV működik. Köszönöm szépen, ajánlom mindenkinek!

Rendelj magnó szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy magnó szerelő magnó javítás közben Szegeden

Népszerű kérdés

Magnó javítás: milyen árak vannak Szegeden?

Szegeden a magnó javítás átlagos ára 6200 - 11600 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Magnó Szerelők - mi alapján válasszunk Szegeden?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok magnó szerelőt Szegeden?

Jelenleg 24 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést MAGNÓ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy magnó szerelő?

Egy magnó szerelő a következő munkával kereshető meg: magnó javítás vagy bármilyen hasonló feladattal.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi magnó szerelő segítségét?

Egy jó magnó szerelő a magnó javítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: magnó javítás?

A magnó javítás és mindegyik részfeladata ide sorolható. Egy magnó szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.