Monitor javítás szolgáltatásra van szükséged Szegeden és környékén?

Számítógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj számítógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 16 számítógép szerelő közül! Korrekt monitor javítás árak: 4600-8700 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szegeden! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Szegeden közelében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 számítógép szerelő most online

László

László

Sok tapasztalatom van

László

László

Ma is elvallalom.

Tibor

Tibor

Mennyibe kerül a monitor javítás Szegeden?

4600 - 8700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb számítógép szerelők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező számítógép szerelőt!

János vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Laptop szerviz Budapest javítás árak: gyors javítás, tisztítás, alaplap javítás, kijelző és zajos ventilátor csere.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, Billentyűzet csere, illetve gomb pótlás, Számítógép javítás, Laptop ssd bővítés, Véletlenszerű újraindulások, LCD kijelző csere

  • Monitor javítás

    6300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

A technikus időben érkezett, párhuzamosan végezte el a munkát az összes problémás számítógépen, mindent gyorsan elvégzett, és ajánlásokat adott. Mindenképpen ajánlom ezt a vállalkozót, mint választási lehetőséget!

Szeged dolgozom, megyében is! Teljes laptop külső-belső tisztítás. Laptop szervizünkben a teljes tisztítás költsége bruttó 9.990 forint, és a javítás 1 munkanapot vesz igénybe.

Szolgáltatásaink:, Netbook ZIF PATA 1.8 inches wincheseter csere, Laptop javítás, Laptop HDD hibák smart kódok, LCD háttérvilágítás hiba, DC tápcsatlakozók és egyéb csatlakozók cseréje

    5800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Köszönet a mesternek! Egy profi, bárcsak több lenne belőlük. Jól csinálta, gyors és udvarias, és ami a legfontosabb, hozzáértő és megbízható. Mindig talál megoldást a szokatlan helyzetekre.

Ernő vagyok. Szerviz szolgáltatás Laptop értékesítés utáni időszakban tanúsított ügyfélközpontú magatartás határozza meg cégünk elismertségét, és jó hírnevét.

Szerviz szolgáltatásunk:, Javítási szakvélemény, Kategóriák, HP szerviz. Notebook javítás, HP laptop szerviz, Laptop töltő, BGA chip csere

    5700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Leautóztam, megvettem az összes szükséges alkatrészt, beszereltem őket, és jó árat fizettem érte. És miután felvettem vele a kapcsolatot, nem volt probléma. 6 csillag lett volna, 7-et adtam volna😁🤙🏻

Rendelj számítógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy számítógép szerelő monitor javítás közben Szegeden

Gyakori kérdés

Monitor javítás: mennyi az ára Szegeden?

Szegeden a monitor javítás átlagára 4700 - 8900 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Népszerű kérdés

Számítógép Szerelők - hogyan válasszunk Szegeden?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok számítógép szerelőt Szegeden?

Most 22 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést MONITOR JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek számítógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált számítógép szerelőt keresned amennyiben erre van szükséged: monitor javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi számítógép szerelő?

A jó számítógép szerelő pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Népszerű kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: monitor javítás?

A monitor javítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy számítógép szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.