Tablet javítás szolgáltatásra van szükséged Szegeden és környékén?

Tablet Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj tablet szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 16 tablet szerelő közül! Korrekt tablet javítás árak: 7400-14000 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szegeden! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Szegeden környékén elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 tablet szerelő most online

Ferenc

Ferenc

Sok tapasztalatom van

Gábor

Gábor

Ma is elvallalom.

Zsolt

Zsolt

Mennyibe kerül a tablet javítás Szegeden?

7400 - 14000 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb tablet szerelők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tablet szerelőt!

A elektronikai szerviz részlegén nagyon sok mindent javítottam már: autószerelőknek Suzuki órát, szakácsoknak elektromos gabonamalmot, villanytűzhelyt, rizsfőző edényt, henteseknek elektromos húsdarálót, fodrászoknak hajszárítót, büféseknek mikrohullámú sütőt, szomszéd néninek csillárt, keverőtárcsás mosógépet, anyukáknak beszélő babát, távirányítós autót, egyéb elektromos játékokat, órásoknak digitális órát, telekszomszédnak betonkeverőt.

  • Tablet javítás

    3700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

A technikus gyorsan megtalálta a problémát, és elmondta, hogyan javítsam meg. A feladatot Maxim önhibáján kívül nem sikerült elvégezni.

Felvevő készülékek javítása. Bármilyen típusú asztali vagy hordozható: DVD - HD - Blueray lejátszó/felvevőt kamerát javítunk. Az általunk javított híradástechnikai készülékekre hat hónap garanciát vállalunk.

    3800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Minden tökéletesen működik, köszönöm szépen! Nagyon ajánlom! :)

Lemezjátszó javítás. Lemezjátszó tulajdonosok! A lemezjátszók is törődést igényelnek. Megnyúlik az ékszíj. Elkopik a tű. Nem lehet a fordulatot beállítani. Sok-sok hiba, amit meg tudunk javítani! Jó alkatrész ellátásra, kedvező javítási költségekre és gyors szakszerű munkára számíthat, ha behozza hozzánk a meghibásodott lemezjátszóját. Várjuk nyitvatartási időben! Bővebb információ a szolgáltatásaink és az elérhetőség menü alatt.

    6300 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Köszönet a szakembernek. A munka minősége kiváló volt és időben elkészült. Ajánlani fogom őt a barátaimnak.

Rendelj tablet szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tablet szerelő tablet javítás közben Szegeden

Gyakori kérdés

Tablet javítás: mennyi az ára Szegeden?

Szegeden a tablet javítás átlagos díja 6700 - 12600 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valós értékeléseket?

Szegeden a tablet javítás szolgáltatáshoz már 17 értékelést kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek tablet szerelőt Szegeden?

Most 13 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TABLET JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik munkákhoz kereshetünk tablet szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható tablet szerelőt hívnod ha a következőre van szükséged: tablet javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó tablet szerelő?

Egy jó tablet szerelő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: tablet javítás?

A tablet javítás és összes részfeladata ide tartozhat. Egy tablet szerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.