Telefon újratelepítés szolgáltatásra van szükséged Szegeden és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 21 telefon szerelő közül! Korrekt telefon újratelepítés árak: 7100-13400 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szegeden! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Szegeden közelében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 telefon szerelő most online

Ferenc

Ferenc

Еrdekel.

Gábor

Gábor

Sok tapasztalatom van

László

László

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon újratelepítés Szegeden?

7100 - 13400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Tisztelt megrendelők! Telefon javítás szakszerűen. Megbízható szervizt keresel, aki garanciát is vállal? A készüléked ritka, amit sehol sem tudnak javítani? Megtaláltad a neked való szervizt! Technikusaink minden kihívást szívesen fogadnak.

Amiket vállalok:, xiaomi kijelző javítás, betört telefon kijelző javítás, vezetékes telefon javítás, telefon alaplap javítás, törött kijelző javítás

  • Telefon újratelepítés

    4100 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Profi a szakmájában, és mindent gyorsan és jó minőségben végzett el. Ajánlom őt!

Szeged dolgozom, megyében is! Fő profilunk:, samsung kijelző csere, telefon pixelhiba javítás, kijelző javítás, képernyő csere, telefon adatmentés

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon akkumulátor csere, képernyő csere, telefon üvegcsere, kijelző csere, telefon szoftver javítás

    4900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Nagyszerű mesterember, gyorsan és hatékonyan végezte el a munkát. Nem először próbálom ki, nagyon ajánlom :)

Kedves érdeklődő! Kiegészítő szolgáltatásaink:, képernyő csere, telefon kijelző javítás, telefon mikrofon javítás, vezetékes telefon javítás, iphone 6 akkumulátor csere

Szolgáltatásaink:, telefon képernyő javítás, telefon képernyő javítás, iphone 5s akkumulátor csere, betört telefon kijelző javítás, iphone 8 plus akkumulátor csere

    6000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

A mobilomat egy év alatt két alkalommal mentette meg, gyorsan, pontosan, szakszerűen felderítve és javítva a rejtélyes hibákat. Bátran ajánlom mindenkinek!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon újratelepítés közben Szegeden

Népszerű kérdés

Telefon újratelepítés: mennyibe kerül Szegeden?

Szegeden a telefon újratelepítés átlagos ára 7100 - 13400 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valódi véleményeket?

Szegeden az autó hűtő javítás szolgáltatáshoz már 25 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtekinthető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Szegeden?

Jelenleg 19 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓ HŰTŐ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: autó hűtő javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy telefon szerelő?

Egy jó autószerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: telefon újratelepítés?

Az Autó hűtő javítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.