Tv pixelhiba javítás szolgáltatásra van szükséged Szegeden és környékén?

Tv Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj tv szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 22 tv szerelő közül! Korrekt tv pixelhiba javítás árak: 4300-8100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szegeden! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Szegeden közelében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 tv szerelő most online

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

Péter

Péter

Ma is elvallalom.

Endre

Endre

Mennyibe kerül a tv pixelhiba javítás Szegeden?

4300 - 8100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb tv szerelők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tv szerelőt!

Az okos tévék javítási árait érdemes külön venni, mert itt nem csak a led hibák a népszerűek, hanem a szoftver hibák is. Általánosságban elmondható, hogy a smart szoftverrel 3-4 év használat után jelentkeznek problámák és használhatatlan lesz. Így érdekes lehet a szoftver hibák javítási árai is ami szintén 8.000 Ft – tól indul és a tv típusától függően elég változékony nagyságrendet mutat. Szoftver hibád van akkor is általában, ha bekapcsolás után újraindul a Samsung smart tévé. Ennek a javításnak az áráról is emailben célszerű érdeklődni, ha pontosan akarsz tudni, de kb. 8000Ft és 20.000 Ft között szokott lenni. ( csak irányár!!! )
  • Tv pixelhiba javítás

    6200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

A kivitelezés tökéletes volt. Megoldotta a nehéz hibát, és javította a képet és annak fényerejét. Bizonyos értelemben mondhatjuk, hogy modernizálta. Az ár a komplexitással és a pótalkatrészekkel együtt elfogadható volt.

Led csere és háttérvilágítás javítás áraink a következőek: ( egyes led sorok között jelentős különbségek vannak költségben, ezért tól – ig irányárakat adok meg ). Ha valamilyen márkás tévéről van szó pl: Lg vagy Samsung akkor valamivel magasabb az ár! Led tv javítás árak: 32″ led tv javítás ár kb. 8.000 Ft – 16.500 Ft között. 39″ ledes tévék szervizelése kb. 8.000 Ft – 19.500 Ft – ig. 40″ led tv szerelő költség kb. 8.000 Ft – 23.500 Ft. 42″ led televízió háttérvilágítás javítás kb. 8.000 Ft – 27.500 Ft között. 47″ mérettől nagy eltérések vannak. Érdemes emailben elküldeni a hibát és a model számot vagy behozni a tévét és akkor pontosan meg tudom mondani érdemes e javítani és mennyibe fog a led javítás kerülni.

    3400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

A szerelő a megbeszélt időpontban érkezett, udvarias és rendezett volt. Tudja, mit kell tennie - gyorsan diagnosztizálta és megoldotta a problémát. Nem tett hozzá semmit a megállapított árhoz. Ajánlom.

Cégünk munkatársai több mint 25 éve foglalkoznak televízió készülékek javításával, jelen formában 2002 –óta működünk. Budapesten és környező településeken kiszállási díjat nem számolunk fel. Budapesttől távolabbra is elmegyünk, előre egyeztetett díj alapján. Vidéki partnereink tőlünk függetlenül dolgoznak, kérjük, ha Ön nem budapesti vagy Pest megyei lakos, akkor a megfelelő megyei számot hívja. Javítunk: projektorokat, képcsöves, LCD, DLP, asztali, hátsó kivetítős, Televíziókat, Plazma, LCD, 3d, Led. Ezekből a készülékek típusokból az összes gyártó készülékének javítását végezzük. Javításainkra és a beépített alkatrészekre egyaránt, garanciát vállalunk.

    6100 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Köszönjük szépen a jól végzett munkát! A tévém háttérvilágítása nem volt rendben, de remek munkát végzett, és a tévéképernyő remekül sikerült.

Rendelj tv szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tv szerelő tv pixelhiba javítás közben Szegeden

Népszerű kérdés

Tv pixelhiba javítás: milyen árak vannak Szegeden?

Szegeden a tv pixelhiba javítás átlagos díja 5800 - 10800 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Tv Szerelők - mi alapján válasszunk Szegeden?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok tv szerelőt Szegeden?

Jelenleg 20 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést TV PIXELHIBA JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek tv szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható tv szerelőt keresned ha szükséged van erre: tv pixelhiba javítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi tv szerelő segítségét?

Egy megbízható tv szerelő a tv pixelhiba javítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor tv szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!