Minőségügyi munkatárs állás és állás Szegeden
Keress pénzt közvetítők nélkül, számodra kényelmes időpontban a Qjob.hu-n

Sürgős minőségügyi munkatárs állás, megbízás
Építkezés és felújítás
Magánházba földszint - emelet - tetőteret összekötő 1-2 személyes liftet keresek
Statikust keresek
Tisztelt Uram! A KEHOP Plusz otthonfelújítási programhoz szeretnék kérni egy statikai szakvéleményt az épület állékonyságának igazolásához. Az épület vegyes falazatú, Szeged-Szentmihályon található. Mivel a pályázati határidő elég szűk, lehetőség szerint egy héten belül szükségem volna rá. Amennyiben érdekli ez a feladat, és tudja vállalni ilyen rövid határidővel is, kérem írjon a következő email címre: ******@*****.***. Kérnék egy tájékoztató árat is mindenképpen. Üdvözlettel: Eper Tamás
Csongrád városban lévő 3 lakásos társasházhoz szeretnénk, ingatlan használati megosztást készíteni ügyvédnél. Az ügyvédi irat mellékleteként szeretnénk használni a megrajzolni kért dokumentumokat.
Alapadatként csatolok méretezett rajzokat. A kért rajzok: 1. Térképmásolat 1:500 álló A4 lapon nyomtatva. A csatolt zöld térképmásolatból kérek kivágatot 1:500 méretarányban, a zölddel jelölt utcanevekkel kiegészítve. 2. Udvar helyszínrajz 1:100 fekvő A3 meghosszabbított lapon nyomtatva, majd összehajtogatjuk A4 formátumra. A csatolt méretezett udvar garázs és épület helyszínrajzokon megadott méretek felhasználásával kérem megrajzolni. A kért rajzokból 5-5 példány nyomtatva A4 formátumra hajtogatva kérek postázni. Cím: 6645 Felgyő Akácfa utca 3 sz. Előzetesen kérem szíveskedjen megküldeni árajánlatát vállalt határidővel.
Szeglemezes tetőfedőt keresek
Tetőtípus: Kontyos tető Tető alapterülete (m2): 190 Mikor kell elkezdeni: Több mint 3 hónap múlva Szükség van-e tetőszigetelésre és/vagy tetőfedésre: Igen, csak tetőfedésre Tetőfedés anyaga: Agyagcserép Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Category Id: 184 Session Id: **********
Gáztűzhely égő javítása Szegeden
Az ügyfél jelezte, hogy a gáztűzhely egyik égőfeje („rózsa”) nem működik, és annak sürgős javításához keres szakembert. A készülék használhatósága korlátozott, ezért a hiba mielőbbi elhárítása szükséges. A helyszín a beszéd alapján Szeged.
Drótkerítés építés
Becsült kerítés hossza (m): 30 Kerítés magassága (m): 2 Mikor kell elkezdeni: Több mint 3 hónap múlva Részletek: 6 db 10×5 m-es területet kell körbe keríteni és 1 db kétszárnyú kaput kell beépíteni mind a 6 területen. A területek egymáshoz közel találhatók. Továbbá szeretném: 5% kedvezmény az anyagok vásárlására Category Id: 403 Session Id: **********
Víz-, gáz- és fűtésszerelés
ipari csarnok wc mellékhelységének szennyvízkezelés. Terület van. A tartályt kb. 17-25 méterre kell telepíteni.
Medence építés
ásás, építés, fóliázás, hőszivattyú, minden ami építéssel jár
Felújítás
Tisztelt Szakemberek! Abádszalókon van egy családi ház, amit szeretnék felújítani, Vizes, villanyszerelési, burkolás, fürdőszoba kiépítés betonozás, csatorna csere. Kérem a lenti telefonszálmon keressenek. Várom mielőbbi jelentkezésüket
Műszaki ellenőrzés, tervezés
Van egy új vízteres kandallóm, amit be kellene kötni. Tönkrement a kazán, ahelyett vettük.
Fürdőkád csere
Régi lemezkád kibontása(aláfalazva itonggal,alátámasztás téglával bontás után a kádat egy emelettel lejjebb kell vinni,sitt lehordása). Új akrill kád beépítése,lefolyo bekotese aláfalazás+wc csésze cserélése(alsó kifolyásu). Árajánlatot kérnék erre a munkára! Email:***********@*****.*** Árajánlat a munkadíjat tartalmazza+kiszállást! A Munka leányfalun lenne!
Drótkerítés építés
Becsült kerítés hossza (m): 25 Kerítés magassága (m): 1.5 Mikor kell elkezdeni: Csak érdeklődöm, egyeztetni szeretnék Továbbá szeretném: 5% kedvezmény az anyagok vásárlására Category Id: 403 Session Id: **********
Generálkivitelező
52m2 panellakás felújítása festés, burkolás, fürdőszoba teljes felújítása
Fa bejárati ajtó felújítás
10 éves fa bejárati ajtót több helyen a kutya megrágta. Ezeket a hibákat kellene kijavítani és lefesteni az ajtót. Precíz, minőségi munkavégzést szeretnénk.
Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
10 éves fa bejárati ajtót szeretnénk felújítani, mert a kutya néhány helyen megrágta.
Villanyszerelőt keresek
Erre van szükségem: Elektromos hibaelhárítás Épülettípus: Családi ház Mikor kell elkezdeni: Azonnal Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Category Id: 177 Session Id: **********
Falfestés és mennyezetfestés 90 m²-es családi házban
Egy 90 m²-es családi házban falfestést és mennyezetfestést kérek. A munkát egy hónapon belül lehet kezdeni. Nem kérek plusz ajándék szolgáltatást.
Szobafestés és mázolás
Olyan szakembert keresek aki tetőfestéssel foglalkozik nem horror áron és tud küldeni referenciát is. ******0424@*****.*** ***********
Szobafestés és mázolás
Sándorfalván a házunk homlokzatának( kőpor) festésére keresünk szakembert.
Mindenben.
Mindent is megoldok ami a házkörül akad feladat.
Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
Víz-, gáz- és fűtésszerelés
Egy panel lakásban kellene megoldani a kádbeèpîtèst,távhővel ellàtott,tehàt a kád alatt van fűtèscső.Èrdeklődnèk,hogy ilyen feltètelek mellett vállalják-e a beèpîtèst ès mennyièrt?
Kiskunhalason 3 épülettömb teljes tetőfelújítás utáni villámhárító felújítására, a tőrvényi előírásoknak megfelelő dokumentumok elkészítésére árajánlatot! A teljes felület kb. 2000 m2, a tetőburkolat bitumenes lemez! A tetőkön összesen 108 kémény található! Ha kapok E-mail címet tudok fotókat,tető alaprajzot küldeni! Erre a feladatra kérünk előzetes ajánlatot! E-mail cím: *********@*****.*** Előre köszönöm! Üdvözlettel: Marton Imre
Kiskunhalason 3 épülettömb teljes tetőfelújítás utáni villámhárító felújítására, a tőrvényi előírásoknak megfelelő dokumentumok elkészítésére árajánlatot! A teljes felület kb. 2000 m2, a tetőburkolat bitumenes lemez! A tetőkön összesen 108 kémény található! Ha kapok E-mail címet tudok fotókat,tető alaprajzot küldeni! Erre a feladatra kérünk előzetes ajánlatot! E-mail cím: *********@*****.*** Előre köszönöm! Üdvözlettel: Marton Imre
Műszaki ellenőrzés, tervezés
9x9 es családiház .Körbe kellene a sülyedest megállitani injektálásal
Víz-, gáz- és fűtésszerelés
Panellakásban a wc hátfalát szeretném kicserélni. Csak festés nem érdekel, teljesen új burkolatot szeretnék, fehér színben.
Villanyszerelés
egy csárda mennyezetét szeretnem erős piros led szalaggal! 10x10 gerendeak vannak a mennyezeten végig kb egymástól 80-100cm távolságra ezekre a gerendákra szeretnék ledet! Durván 65m2 viszont nekem csak 13 gerendára kéne felszerelni ledet! Programozzátok is? táv vezérlés vane?
Víz-, gáz- és fűtésszerelés
kádajtó beszerelést kérnék fürdőkádhoz, panelházban
Víz-, gáz- és fűtésszerelés
Padlófűtés cső (20mm, PE-RT) fektetés, osztógyűjtő, stb, úgy hogy később csak gépészet kell hozzá. 115nm ház. 2 szoba, 1 nappali, 1 fürdőszoba, 1 wc, 1 konyha, 1 mosókonyha
Víz-, gáz- és fűtésszerelés
A meglevő Dömötör tartály kicserélése modern nyomógombos rendszerre. Panel lakás.
Medence építés
Méretek: 6 m x 3 m x 1,5 m Fóliázott vagy greslappal borított
Villanyszerelés
Hódmezővásárhely belvárosában egy régebben elektromosan korszerűsített lakásba kellene utólag fi-relét beszerelni (a dobozt valszeg nagyobbra kell cserélni), illetve villamosbiztonsági felülvizsgálatot végezni. A munka nem sürgős, november vagy december hónapban elvégezendő.
A legérdekesebb állások
További megbízások munkakeresőknek Szegeden
Szeglemezes tető fedéséhez szakembert keresek
Kontyos tetőm van, a tető alapterülete körülbelül 200 m2. Csak a tetőfedésre kérek árajánlatot, tetőszigetelés nem szükséges. Még nem döntöttem el a tetőfedés anyagát, prémium megoldást szeretnék. Határidőt egyelőre nem adtam meg.
Villanyszerelőt keresek
Erre van szükségem: Teljesítménybővítés, villanyóra áthelyezés Épülettípus: Családi ház Mikor kell elkezdeni: Csak érdeklődöm, egyeztetni szeretnék Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Category Id: 177 Session Id: **********
Vízszerelőt keresek
T. Vállalkozás! Ajánlatot kérnék, (tételesen) belső és külső vízszerelési munkákra! Helyszín XXII. ker. Budatétényben a Campona közelében kis családi ház. A kertbe autó beállási lehetőséggel. A tételes ajánlatában kérem ne felejtse megadni a vállalkozás névét, telefonját, email címét, valamint az egyes munka tételek munkadíjait és várható anyag költségeit. A (tételes) ajánlatát kérem email címemre elküldeni!!! Az ár tételektől függően nem biztos, hogy minden tételt most egyszerre megtudom rendelni. Lehet, hogy először csak a legsürgősebb tételekből választok ki párat, aztán kicsit később a fennmaradókat oldjuk meg. (Ezért pl. Telefonon „bemondott” egyösszegű összevont vállalási árral nem tudok számolni.) Ha kérhetem az ajánlatait a 3 sürgősségi csoport szerint csoportosítva adja meg! Nagyon sürgős munka az aknában a két új elzáró beépítése és a fürdő csempe elzáró cseréje - a többi ráér ha szükséges. Ezért elsőként erre kérek ajánlatot : 1. Nagyon sürgős munkák – alatt felsoroltam. A munkák sürgősségi sorrendben: 1. Nagyon sürgős munkák • aknába a házfelőli fővízelzáró után a vascső T elágazás lakásba menő ágba egy új lakás elzárót kell beszerelni. (lsd. kerti_csap_Telagazas.jpg fotó) • aknába a házfelőli fővízelzáró után a vascső T elágazás kerti csap felé menő ágba egy új kerticsap fagytalanító talajelzárót kell beszerelni. Tehát az új fagytalanító talajelzárója az aknába fog kerülni (lsd. kerti_csap_Telagazas.jpg fotó). • T elzáró vas az újonnan beépített elzáróhoz ill. fagytalanító talajelzáróhoz • Fürdőszobában elzáró cseréje (Csempe szelep) 2. Sürgős munkák a kertben • új komplett kerti csap telepítése (T elzáróval) az akna mellé, így nem kell ásni! (a kerti csap talajelzárója az aknába kerül) • aknában a ház oldali főelzáró csere (állapot függően, de csak ha rossz!) 3. Belső munkák a fürdőszobában (kevésbé sürgős) • WC elzáró csap csere (1/2 coll) • Mosógép elzáró csap csere (1/2 coll) • WC Dömötör tartály csere • WC leömlő műanyag cső csere • WC flex. feltöltő cső csere (20cm, anya-anya, ½ coll) Jó minőségű Mofem golyós csapokat szeretnék mindenhová! Az 1. 2. és 3. csoport munkák, egymás után több részletben is elvégezhetőek. Helyszíni fotókat küldenék email címre a kalkulációhoz.
Drótkerítés építés
Becsült kerítés hossza (m): 135 Kerítés magassága (m): 1.5 Mikor kell elkezdeni: 1 hónapig ér rá Továbbá szeretném: 5% kedvezmény az anyagok vásárlására Category Id: 403 Session Id: **********
Szobafestés és mázolás
Udv Fekete es szurke olajfestek eltavolitasa lenne a feladat gozborotvaval, kb 2-300 m2-en az aszfaltrol, Szegeden. Homokfujas, savazas nem jo a lokacio a varos kozepen parkolo autok kozeleben van ezert csak a gozborotva hasznalata lehetseges. Viz es aramforras biztositott, a lakasom kozvetlen a munkateruletnel van. Elore tudok fizetni.
Kocsibeállo összeszerelésben
Az autobeállo összeszerelés illetve földhoz rögzítés , szükség lenne a szakember Autobeallo mérete : 6*4 Süllya : 670 kg
Szeglemezes tetőfedőt keresek
Tetőtípus: Kontyos tető Tető alapterülete (m2): 240 Mikor kell elkezdeni: Csak érdeklődöm, egyeztetni szeretnék Szükség van-e tetőszigetelésre és/vagy tetőfedésre: Nem Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Category Id: 184 Session Id: **********
Szeglemezes tetőfedőt keresek
Tetőtípus: Nyeregtető Tető alapterülete (m2): 45 Mikor kell elkezdeni: 1-3 hónap múlva Szükség van-e tetőszigetelésre és/vagy tetőfedésre: Nem Részletek: Az alap L alakú rajzolatú, a szélesebb része 560 cm. x 370 cm a keskenyebb része,az L alak szára 382cm. x 520cm. A nyeregtető éle, 230cm-nél futna végig, 15%-os lejtéssel, mert trapézlemez lesz rajta. Az L alak száránál, 520 cm hosszan, véget érne a tető, 25 cm eresz túlnyúlással. Egyébkét mindenütt 25 cm lenne a túlnyúlás. Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Category Id: 184 Session Id: **********
Szeglemezes tetőfedőt keresek
Szükség van-e tetőszigetelésre és/vagy tetőfedésre: Nem Tető alapterülete (m2): 250 Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Mikor kell elkezdeni: Több mint 3 hónap múlva
Kerítés- és kapuépítés
alapkészitése, oszlopok elhelyezése,összekötése három magasságban, a trapézlemezek felszerelése
Szobafestésre megbízható szakembert keresek
Erre van szükségem: Falfestés, Mennyezetfestés, Tisztasági festés, Glettelés, faljavítás Épülettípus: Lakás Négyzetméter: 50 További feladatok: Még nem tudom Mikor kell elkezdeni: Csak érdeklődöm, egyeztetni szeretnék Részletek: a nappali és a háló színe el fog térni a többi helyiségtől, azok fehér színűek lesznek Továbbá szeretném: Ingyenes takarítás a feladat elvégzését követően Category Id: 178 Session Id: **********
Ajtó, ablak, nyílászáró szerelés
Beltéri ajtó csere bontas nélkül
Ezermester
A lehuilott lomb gereblyézése a ház körül: 1 hársfa, 2 nyírfa, valamennyi 30 éves
Szobafestésre megbízható szakembert keresek
Négyzetméter: 120 Épülettípus: Társasház Mikor kell elkezdeni: 1-3 hónap múlva Továbbá szeretném: Ingyenes takarítás a feladat elvégzését követően További feladatok: Régi enyvesfesték vagy tapéta eltávolítása Erre van szükségem: Falfestés, Mennyezetfestés, Glettelés, faljavítás
Szobafestésre megbízható szakembert keresek
Négyzetméter: 110 Épülettípus: Lakás Továbbá szeretném: Ingyenes helyszíni állapotfelmérés További feladatok: Penész mentesítés, Régi enyvesfesték vagy tapéta eltávolítása Erre van szükségem: Glettelés, faljavítás
Szobafestésre megbízható szakembert keresek
Négyzetméter: 65 Épülettípus: Lakás Mikor kell elkezdeni: Bármikor megfelel, rugalmas vagyok Továbbá szeretném: Minőségi anyagok beszerzése és szállítása További feladatok: Még nem tudom Erre van szükségem: Falfestés, Mennyezetfestés, Glettelés, faljavítás, Mélyalapozás, vakolaterősítés
Szobafestésre megbízható szakembert keresek
Négyzetméter: 85 Épülettípus: Lakás Mikor kell elkezdeni: 1 hónapig ér rá Továbbá szeretném: Ingyenes helyszíni állapotfelmérés További feladatok: Még nem tudom Részletek: 85 nm lakás, költözés előtt tehát bútormentes, kisebb-nagyobb faljavítások, színezés és fehér plafon. Erre van szükségem: Falfestés, Mennyezetfestés, Glettelés, faljavítás
Szeglemezes tetőfedőt keresek
Szükség van-e tetőszigetelésre és/vagy tetőfedésre: Igen, csak tetőfedésre Tetőtípus: Nyeregtető Tetőfedés anyaga: Agyagcserép Tető alapterülete (m2): 230 Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Mikor kell elkezdeni: Több mint 3 hónap múlva
Villanyszerelőt keresek
Épülettípus: Családi ház Mikor kell elkezdeni: Csak érdeklődöm, egyeztetni szeretnék Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Erre van szükségem: Villanyszerelés, felújítás, Villanykapcsoló, konnektor felszerelése, cseréje, Lámpatestek, világítás
Szobafestésre megbízható szakembert keresek
Négyzetméter: 35 Épülettípus: Lakás Mikor kell elkezdeni: 1-2 hétig ér rá Továbbá szeretném: Minőségi anyagok beszerzése és szállítása További feladatok: Dekorációs festés, Bútorok mozgatása és letakarása, Teljes takarítás Részletek: Lehet hálózni kell a falakat és az áll mennyezet is javítani kell a festés melett Erre van szükségem: Falfestés, Mennyezetfestés, Tisztasági festés, Glettelés, faljavítás
Beton kerítés építés
Kerítés magassága (m): 2 Továbbá szeretném: 5% kedvezmény az anyagok vásárlására Mikor kell elkezdeni: Csak érdeklődöm, egyeztetni szeretnék Részletek: Nincs Becsült kerítés hossza (m): 30
Víz-, gáz- és fűtésszerelés
Két éve nem volt ellenőrízve a fürdőszobai gázkazán, mely 62 nm-es lakást fűt és melegvizet szolgáltat, részben padlófűtéssel, részben radiátorokkal. A kazánhoz tartozó csöveken 2 mérőóra közül a kisebbik mutatója már nagyon lecsúszott, a számsor legaljához közeledik. Most még a termosztát bekapcsolásakor minden működik, de félő, hogy a kazán hamarosan leáll, mielőbbi felülvizsgálatot, illetve szakmai hozzáértést, segítő beavatkozást kíván. Szerda kivételével a többi napon tudom fogadni ajánlott szakemberüket.
Villanyszerelés
4 db kerti lámpa cseréje. Nagyon régi már amit szeretnék lecserélni.
3D táblás kerítés építés
Kerítés magassága (m): 1.8 Továbbá szeretném: 5% kedvezmény az anyagok vásárlására Mikor kell elkezdeni: Csak érdeklődöm, egyeztetni szeretnék Becsült kerítés hossza (m): 100
Lemez kerítés építés
Kerítés magassága (m): 2.5 Továbbá szeretném: 5% kedvezmény az anyagok vásárlására Részletek: Szeretném, ha a lemez alatt lenne szegelykő Mikor kell elkezdeni: 1-3 hónap múlva Becsült kerítés hossza (m): 65
Gáz konvektor ellenőrzése
1 db gázkonvektor nem megfelelően működik használat közben ki alszik és gáz szagot áraszt.
162 cm hosszú 200 cm magas tolóajtós zuhanyfal építés Szeged
162 cm hosszú 200 cm magas tolóajtós zuhanyfal építés Szeged. A hely ahol a zuhany van U alakú. Egyenes zuhanyfallal kell lezárni, szűk belépési lehetőséggel. 8 mm vastag üveget szeretnénk
Ablakba légbevezető elem beszerelése
Van 2 db Aereco légbevezető elemünk(külső és belső résszel), ezeket kellene úgyanabba az ablakba beleszerelni.
Zárszerelés, zárjavítás
Akkumulátor csere , akkumulátort is be kell szerezni, lerobbant az utcán és helyszínen kellene cserélni. Opel Zafira 1.8 benzines
Beton kerítés építés
Kerítés magassága (m): 3 Továbbá szeretném: 5% kedvezmény az anyagok vásárlására Mikor kell elkezdeni: Azonnal Becsült kerítés hossza (m): 20
Villanyszerelőt keresek
Épülettípus: Családi ház Mikor kell elkezdeni: Azonnal Továbbá szeretném: 10% kedvezmény az anyagok vásárlására Erre van szükségem: Villanyszerelés, felújítás
E-mailben értesítünk az új munkákról
- Válassz ki egy feladatot és jelentkezz rá
- Töltsd ki a profiloldaladat szakemberként
- A feladat elvégzését követően kapd meg a munkadíjat
Hasonló lehetőségek
Népszerű keresések
Hívj minket, ha ez könnyebb - mi itt vagyunk, hogy segítsünk
06 (70) 602-17-53




