Autókölcsönző ügyintézők Szegeden: Vélemények és kedvező árak
Kérjen ajánlatot több autókölcsönző ügyintézőtől egyetlen gombnyomással, és döntsön a legjobb ár-érték arány mellett.
Ne keresgélj és telefonálgass!
Küldje el kérését egyetlen gombnyomással! Mi értesítjük a legjobb szakembereket, akik hamarosan elküldik ajánlataikat.
Mennyibe kerül?
Te döntesz: megadhatod a vállalt összeget, vagy megvárod a szakemberek ajánlatait.
Árak megismeréseSzakemberek értékelésekkel
Beszélj a szakemberekkel, hasonlítsd össze az értékeléseiket és tapasztalukat, majd válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet
Valódi értékelések
Mindez ingyen
Szegedi autókölcsönző ügynökök listája
Ellenőrzött ügyfélvélemények a Qjob szakembereiről
336 vélemény
frissítve 12 május 2026Kovács L. István
A Car rental agent szolgáltatás gyors és profi volt. A bérlés során kedvesen segítettek, az autó kiváló állapotban volt. A teljes folyamat körülbelül 30 percet vett igénybe, ára 45 000 forint volt.
Ingyenes ajánlatkérésSzilágyi Ágnes
Az autókölcsönzés Szegeden egyszerű és megbízható. A munkatársak türelmesek voltak, a szerződés gyorsan megtörtént, az autó kifogástalan állapotban. A szolgáltatás 20 percet vett igénybe, költsége 40 000 forint volt.
Ingyenes ajánlatkérésNagy Péter
Nagyon elégedett vagyok az autókölcsönzéssel Szeged környékén. A személyzet profi, a bérlés gyors és zökkenőmentes volt. A szolgáltatás ára 50 000 forint, időtartama kb. 40 perc.
Ingyenes ajánlatkérésFarkas Emese
Az autókölcsönzés Szegeden fantasztikus élmény volt. A személyzet kedves és segítőkész, az autó tiszta és jól működött. A teljes ügyintézés 15 percig tartott, összköltség 38 000 forint.
Ingyenes ajánlatkérésBíró Zoltán
Kedves ügyfélszolgálat, gyors szerződéskötés, minőségi autók. A szolgáltatás Szegeden 25 percet vett igénybe, ára pedig 47 000 forint volt. Bátran ajánlom mindenkinek.
Ingyenes ajánlatkérésTóth Gabriella
A Car rental agent Szegeden valóban megbízható. Gyors ügyintézés, kedves személyzet, kiváló autók. A bérlés költsége 42 000 forint, időtartama kb. 35 perc volt.
Ingyenes ajánlatkérésNézd meg, mások mit rendelnek a Qjob-on
Autókölcsönző ügynök munkát keresek
Szegeden keresek megbízható személyt, aki segít autókölcsönzéssel. Egyszerű feladat, jó kommunikáció kell. Helyben, könnyű körülmények között végezhető.
Autókölcsönző ügynököt keresek rövid távra
Szeged belvárosában lakom, és autókölcsönzéssel foglalkozom, szükségem van egy jó kommunikációs készségű munkatársra, aki segít az ügyfelekkel, bemutatja az autókat, és segít a szerződésekben. Egyszerű, nem túl nagy a munka, jó fizetés.
Autókölcsönző ügynököt keresek részmunkaidőben
Szegeden, a városközpontban működő autókölcsönzőhöz keresek megbízható személyt, aki segít az autók átadásában és visszavételében. Nincs különösebb szaktudás, de jó kommunikáció és kedvesség fontos. Rugalmas munkaidő, könnyű feladatok, kevés váratlan helyzet.
Autókölcsönző agentet keresek hosszú távra
Szegeden, családi vállalkozásban működő autókölcsönzőhöz keresek tapasztalt és barátságos ügynököt. Feladata lesz az autók kiadása és visszavétele, ügyfelek tájékoztatása, adminisztráció. Fontos a precizitás és a jó szervezőkészség. A munka során kellemes környezetben, jó társaságban dolgozhatsz, nem kell sok fizikai munka.
Car rental agent magánbérléshez
A Car rental agent olyan szakember, aki segít a bérautó kiválasztásában, az iratok ellenőrzésében, az átvétel rendjében és a visszaadásnál felmerülő vitás pontok tisztázásában. Magánügyfeleknél ez főleg akkor hasznos, ha az autó nem csak egy rövid városi útra kell, hanem családi utazáshoz, költözéshez, pótautóként vagy külföldről érkező vendég fogadásához. Szeged környékén sokan keresnek rugalmas megoldást, mert nem mindenki akar napokat tölteni feltételek olvasásával és telefonálással.
Az autóbérlés elsőre egyszerű ügynek látszik. Van egy autó, van egy napidíj, majd alá kell írni a papírt. A gond ott kezdődik, amikor kiderül, hogy más a kaució, külön számít a kilométer, nem egyértelmű a biztosítás, vagy később vitatott lesz egy apró sérülés. Ilyenkor egy gyakorlott közvetítő vagy bérlési ügyintéző sok idegeskedést meg tud előzni. Nem varázslatról van szó, hanem figyelmes ellenőrzésről.
Én személy szerint azt szeretem, amikor a szakember először nem autót ajánl, hanem kérdez. Hány napra kell. Ki vezeti. Lesz e autópálya. Városon belül marad e az út. Kell e gyerekülés vagy nagyobb csomagtér. Ezek apró kérdések, de a végén ezek döntik el, hogy jó lesz e a választás. A Qjob.hu oldalán különböző magánszakemberek és szolgáltatók érhetők el, ezért érdemes pontosan leírni, milyen ügyintézésre van szükség.
Autóbérlési ügyintézés menete
A bérlés előkészítése általában az igények tisztázásával indul. A szakember megnézi, milyen méretű autó kell, mennyi időre szólna a bérlés, milyen iratok vannak meg, és van e külön feltétel a vezető életkorára vagy jogosítványára. A Car rental agent ebben a szakaszban nem csak közvetít, hanem segít kiszűrni a félreértéseket is.
Ezután következik az ajánlatok összevetése. Sok ügyfél csak a napi díjat nézi. Ez hiba. A végösszegben benne lehet a kaució, a kilométerkeret túllépése, a tisztítás, a biztosítás önrésze, a késői leadás és több kisebb tétel. Sok vita abból születik, hogy ezeket valaki csak az autó átvételekor veszi észre. Akkor már siet, és nem kérdez eleget.
Volt eset, amikor egy ügyfél egy hétvégére keresett autót családi látogatáshoz. A legolcsóbb ajánlatot választotta volna, de a kilométerkeret alacsony volt, a visszavétel ideje pedig nem illett az útjához. Végül egy drágábbnak tűnő megoldás lett olcsóbb, mert nem kellett pótdíjat fizetni. Ez nem ritka. Az olcsó ajánlat néha csak addig olcsó, amíg nem használják valódi helyzetben.
Árak és várható díjak
Az árak erősen függnek az autó típusától, a bérlés hosszától, az átadás helyétől és attól, hogy a szakember csak tanácsot ad, vagy az egész egyeztetést intézi. Szeged területén a kisebb városi autók napi díja általában alacsonyabb, de rövid határidőnél és hétvégi igénynél a végösszeg gyorsan emelkedhet. Szerintem gyanúsan olcsó ügyintézést nem érdemes választani. Olcsóbban mint 8.000 ritkán lesz gondos a teljes egyeztetés, főleg ha több ajánlatot is ellenőrizni kell.
| Szolgáltatás | Jellemző díj | Megjegyzés |
|---|---|---|
| Alap bérlési tanácsadás | 8.000 - 14.000 | Rövid egyeztetés egy autóra |
| Ajánlatok összevetése | 12.000 - 22.000 | Több lehetőség átnézése |
| Teljes autóbérlési ügyintézés | 18.000 - 35.000 | Kapcsolattartással és időponttal |
| Szerződés feltételeinek ellenőrzése | 10.000 - 18.000 | Kaució és önrész átnézése |
| Átvételi segítség helyszínen | 15.000 - 28.000 | Fotózás és állapotlap figyelése |
| Visszaadási egyeztetés | 12.000 - 24.000 | Sérülés és pótdíj vitáknál |
| Hosszabb bérlés előkészítése | 20.000 - 42.000 | Több nap vagy több hét esetén |
| Kiegészítők egyeztetése | 6.000 - 12.000 | Gyerekülés, tetőbox, plusz vezető |
| Sürgős foglalási segítség | 18.000 - 32.000 | Aznap vagy másnap indulásnál |
A táblázat nem végleges árlista, inkább reális irány. A díj attól is függ, mennyire bonyolult a helyzet. Egy egyszerű napi bérlés más munka, mint amikor valaki külföldi jogosítvánnyal, szűk határidővel, több sofőrrel és nagy csomagokkal keres autót. A Car rental agent akkor dolgozik jól, ha a várható teljes költséget nézi, nem csak az elsőként látható összeget.
Megfelelő szakember kiválasztása
A szakember kiválasztásánál nem a legszebb bemutatkozás számít. Fontosabb, hogy pontosan kérdez e, érthetően ír e, és nem kerüli ki a kellemetlen részleteket. Egy jó autókölcsönző ügyintéző rákérdez a kaucióra, a biztosításra, a kilométerkorlátra, az átvételi fotókra és arra is, hogy mi történik késésnél. Ezek nem apróságok. Ezekből lesznek a későbbi viták.
Érdemes olyan embert választani, aki nem sürget aláírásra. Sok ügyfél ott hibázik, hogy fél kérdezni. Azt gondolja, hogy a szerződés úgyis szabványos. Pedig a szabványosnak tűnő feltételek között is nagy eltérés lehet. Más a kárfelelősség, más az üzemanyag szabálya, más a tisztítás díja. És más az is, mennyire rugalmas a visszaadás.
Az is jó jel, ha a szakember előre jelzi, mit nem tud vállalni. Például nem dönthet jogi vitában, nem tud garantálni szabad autót, és nem írhat alá az ügyfél helyett. Ez nem gyengeség, hanem tisztességes keret. Én jobban bízom abban, aki határokat mond, mint abban, aki mindenre azonnal igent ad.
Szegedi átvétel és környékbeli utak
Szeged sajátos helyzetben van, mert sok bérlés nem csak városon belüli használatról szól. Gyakori útvonal a pályaudvar, az egyetemi városrész, Újszeged, Rókus, Móraváros, Tarján, valamint a környező települések felé vezető utak. Algyő, Deszk, Mórahalom, Hódmezővásárhely és Makó is előkerülhet, ha valaki családot látogat, munkát intéz vagy hosszabb vidéki út előtt áll.
A helyszín azért számít, mert az átadás és a visszaadás ideje könnyen felboríthatja a tervet. Egy belvárosi átvétel kényelmes lehet, de parkolásnál gondot okozhat. Egy külső telephely olcsóbbnak tűnhet, de oda is el kell jutni. Ha az ügyfél vonattal érkezik, más szempontok fontosak, mint amikor saját autó javítása miatt kell ideiglenes megoldás. A helyismeret sokat segít.
Az autóbérlési közvetítő akkor hasznos, ha ezekről is beszél. Nem elég azt mondani, hogy van autó. A kérdés az, hogyan illeszkedik a bérlés a naphoz. Mikor érkezik a család. Hol lesz a csomag. Ki adja vissza a járművet. Rövid mondatok, pontos válaszok, kevesebb félreértés.
Iratok, kaució és gyakori hibák
A bérléshez általában érvényes jogosítvány, személyi okmány, lakcímadat és fizetési lehetőség kell. Sok helyen kauciót is kérnek. A kaució nem büntetés, hanem biztosíték, de az ügyfélnek tudnia kell, mikor és milyen feltétellel kapja vissza. Ha ez homályos, később kellemetlen beszélgetés jöhet.
A leggyakoribb hiba az, hogy az ügyfél nem készít elég fotót az átvételkor. Kívülről, belülről, felnikről, szélvédőről, kilométeróráról és üzemanyagszintről is érdemes képet készíteni. Nem bizalmatlanságból. Hanem azért, mert néhány nap múlva senki sem emlékszik pontosan minden karcra. A jó bérlési ügyintéző erre külön figyelmeztet.
Másik gyakori gond a késés. Tizenöt perc sokszor nem számít, de néhány helyen már pótdíjat hozhat. Ugyanez igaz az üzemanyagra és a takarításra is. Ha valaki sáros autót visz vissza, vagy kevesebb üzemanyaggal adja le, könnyen többet fizet, mint amennyit előre gondolt. Ezeket nem kell dramatizálni, csak előre tisztázni.
Mikor éri meg Car rental agent segítsége
A Car rental agent főleg akkor éri meg, ha a bérlés nem rutinfeladat. Ilyen lehet a sürgős foglalás, a hosszabb út, a nagyobb értékű autó, a több sofőr, a bizonytalan biztosítás vagy a szokatlan átvételi hely. Egy egyszerű, egy napos városi használatnál elég lehet egy rövid tanács is. De amikor sok részlet mozog egyszerre, jobb, ha valaki rendszerezi őket.
Nem minden ügyfélnek kell teljes ügyintézés. Van, akinek csak az ajánlat szövegét kell átnézni. Másnak arra van szüksége, hogy valaki megmondja, mire figyeljen az átvételnél. Megint más azt kéri, hogy a szakember keressen több lehetőséget, egyeztessen időpontot, és foglalja össze a feltételeket. A jó szolgáltatás nem nagyobbnak mutatja magát, hanem illeszkedik a helyzethez.
Szerintem akkor sikeres a bérlés, ha a végén nincs meglepetés. Nem az a lényeg, hogy minden a lehető legolcsóbb legyen. Inkább az, hogy az ügyfél tudja, mit fizet, miért fizeti, és milyen szabályokat vállal. Ez nyugodtabb megoldás, főleg Szeged forgalmasabb időszakaiban, amikor a szabad autók gyorsan elfogynak. Itt a józan ellenőrzés többet ér, mint a gyors döntés.
Hasonló szakemberek
Mások ezeket keresték még
Azért vagyunk, hogy segítsünk!
Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra! Elérhetőek vagyunk éjjel-nappal. Hívj minket most!
06 (1) 490 0436






