Teljeskörű könyvelés: erre van szükséged Szegeden és környékén?

Könyvelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj könyvelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 48 könyvelő közül! Korrekt teljeskörű könyvelés árak: 7500-14100 Ft/hó. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szegeden! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Szegeden környékén található szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

7 könyvelő most online

Tekla S.

Tekla S.

Kedvezményt adok

Irén F.

Irén F.

Tapasztalt vagyok

Rita O.

Rita O.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a teljeskörű könyvelés Szegeden?

7500 - 14100 Ft/hó

A legjobb könyvelők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező könyvelőt!

Vállalkozást alapított vagy tevékenységét bővíti és szeretne tanácsot kapni, esetleg könyvelőt váltana, mert elköltözött? Irodánk 30 éve sikeresen működő, megbízható, mikrocégekre és kisvállalkozásokra szakosodott könyvelőirodaként Budapesten vállalja cégek teljes körű könyvelését, - akár visszamenőlegesen is - bér-, munkaügy-, TB-, NAV-ügyintézéssel, korrekt áron. Budapest vonzáskörzetéből is várjuk kedves leendő ügyfeleinket.

  • Teljeskörű könyvelés

    7800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon kedvesek és segítőkészek. Csak ajánlani tudom őket! 😊

János
2 éve

1995 óta foglalkozom vállalkozások könyvelésével, az első 11 évben alkalmazottként dolgoztam egy könyvelőirodában, majd 2006 óta a saját vállalkozásomban végzem a tevékenységemet. Mérlegképes könyvelő, adótanácsadó és közgazdász végzettséggel rendelkezem. Folyamatosan követem az adózást érintő változásokat, hogy ügyfeleimnek pontos, precíz szolgáltatást tudjak nyújtani. Könyvelői felelősség biztosítással rendelkezem.

    7300 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Adóbevallás miatt Zuglóban kerestem egy könyvelőt, hogy elkészítse számomra a személyi jövedelemadó bevallásom. Szerencsére Andrea személyében megtaláltam azt a könyvelőt, akit kerestem! Már telefonon keresztül is egyértelmű volt számomra szakmai hozzáértése. A munkát gyorsan és pontosan elvégezte. Ajánlom mindenkinek a Varga Könyvelőiroda szolgáltatásait.

Attila
2 éve

Könyvelést vállalok, anyagért házhoz megyünk.

    7900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Kétszer vettem igénybe a szolgáltatásaikat, mindkét alkalommal maradéktalanul elégedett voltam az egész ügymenettel. Bátran ajánlom bárkinek akinek adóbevallási ügye van, korrektek, gyorsak, megbízhatóak, és segítőkészek, én is többször telefonon kerestem őket a kérdéseimmel, mindvégig segítőkészek és türelmesek voltak velem, mint ügyféllel. Mindkét alkalommal kb 1,5 hónapot vett igénybe a beadástól a kifizetésig a procedúra ami rajtuk is múlik, hiszen szinte azonnal kaptam a visszaigazolást, hogy tovabbították az ügyemet.

Árpád
2 éve

Irodánk tagjai 36 és 21 évi szakmai tapasztalattal közgazdasági diplomával rendelkeznek. Teljes körű könyvelést, bérszámfejtést, tanácsadást, hitelügyintézést és pályázatírást vállalunk, hatósági ellenőrzésen ügyfeleinket képviseljük.

    7800 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Profound professional knowledge. Uncomplicated and fast help today to overcome the Hungarian administration jungle. Thank you.

Genovéva
2 éve

Professzionális Könyvelés Cégek, civil szervezetek, egyéni vállalkozók, társasházak könyvelése

    7400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Én teljesen meg vagyok elégedve, időben kapok értesítést mindenről, bármiben kérhetek segítséget, így el tudtam indítani a válalkozásomat. Csak ajánlani tudom!

Jenő
2 éve

Megfizethető áron - 5 fős csapat, 18év tapasztalat 2 perc alatt kitölti az űrlapot, és hamarosan érkeznek az árajánlatok. Ingyenes. Kényelmes, nem kell egyenként ajánlatot kérni, telefonálgatni, hosszú e-maileket írni. Nem kell hosszan keresnie. Kényelmes, egyszerű. Árajánlatok gyorsan. Időt takarít meg.

    7000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Bárkinek ajánlom, ha külföldi munka végett bármilyen kérdése lenne, vagy adó viszatérítéshez segítséget szeretne kérni. De aki járatlan annak is lehetősége van a maximális külföldi adó viszaigényléshez, mivel teljesen naprakészek és rugalmasak! Emelett barátságos, segítőkész, emberi hangnembe viselkednek mindvégig, az érdeklődéstől kezdve, az utalás után is partnerek! Csak így tovább! Üdvözlet László...

Teofil
2 éve

Rendelj könyvelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy könyvelő teljeskörű könyvelés közben Szegeden

Népszerű kérdés

Bútorkészítés: mennyi az ára Szegeden?

Szegeden a bútorkészítés átlagára 7500 - 14100 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Asztalosok - hogyan választhatunk Szegeden?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek asztalost Szegeden?

Jelenleg 52 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést BÚTORKÉSZÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk asztalost?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált asztalost hívnod amennyiben a következőre van szükséged: bútorkészítés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó asztalos?

Egy jó asztalos részletes árajánlatot ad, elérhető és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha asztalost hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!