Minőségi 4-es konnektor bekötése Székesfehérvár. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb 4-es konnektor bekötése Székesfehérváron a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! 4-es konnektor bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

12 villanyszerelő most online

Alexandra

Alexandra

Ingyenes kiszállás.

Gyula

Gyula

Érdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a 4-es konnektor bekötése Székesfehérváron?

3000 - 5700 Ft

A legjobb villanyszerelők Székesfehérváron!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Gyula D.
Gyula D. 8019 Székesfehérvár Online
Főbb szolgáltatásaink: irodaházak, társasházak elektromos hálózatának karbantartása, vezérelt fogyasztásmérő beépítés (éjszakai áram), elektromos zárlat keresése, és megszüntetése.

Villanyszerelés árak 2022:

  • Lamps changing 1 csomag - 35.000 Ft
  • Kaputelefon felszerelése : 4000 Ft-tól 8000 Ft-ig /darab
  • Mennyezeti lámpa felszerelése: 3500 Ft /darab

Üdv, Gyula

  • 4-es konnektor bekötése

    4200 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Minden a tervek szerint történt.

László
3 éve
Gábor F.
Gábor F. 8000 Székesfehérvár Online

A megoldások embere vagyok. Főbb szolgáltatásaink: hordozható villamos kéziszerszámok időszakos felülvizsgálata, lakásszerviz- karnisok, polcok, képek felfúrása, led technológia alkalmazása.

Szolgáltatások / Árak:

  • Régi neon világítótestek ledesre átszerelése: 2000 Ft-tól 5000 Ft-ig
  • Vezetékezés kábelcsatornában: 3000 Ft-tól 10000 Ft-ig /㎡
  • Kismegszakító csere: 2200 Ft-tól 3300 Ft-ig /darab

Üdv, Gábor

    3900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.2

Nagyon elégedett vagyok az elvégzett munkával. Legközelebb is őket hívom. Rugalmasak voltak, gyorsan és a megbeszéltek szerint dolgoztak.

Alexandra F.
Alexandra F. 8000 Székesfehérvár Online

Alexandra, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Villanyszerelési munkáim: fő elosztók és vezetékek cseréje, elektromos autótöltő készülék bekötése és felszerelése, mérőhely bővítés/szabványosítás.

Villanyszerelési és hálózatépítési árak:

  • Fénycsövek cseréje 1 db - 6.300 Ft
  • Szerelvényezés: 1000 Ft-tól 1500 Ft-ig
  • Biztosíték tábla csere: 20000 Ft-tól 100000 Ft-ig /darab

Üdv, Alexandra

    5600 Ft

Alexandra F. - 4-es konnektor bekötése Székesfehérváron - 1

10 vélemény / értékelés 4.7

Máskor is őt hívom. Megbízható és gyors volt, az előre megbeszélt árat tartotta.

Sándor
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő 4-es konnektor bekötése Székesfehérváron

4-es konnektor bekötése: mennyi a munkadíj Székesfehérváron?

Székesfehérváron a 4-es konnektor bekötése átlagára 3000 - 5700 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan választhatunk Székesfehérváron?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Székesfehérváron?

Most 36 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: 4-es konnektor bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, ha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a 4-es konnektor bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon nagyon sok specialista regisztrált már.