Teljes körű belső tetőszigetelés Székesfehérváron. Az Ön igényeire szabva!

Tetőszigetelőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tetőszigetelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 41 tetőszigetelő közül! Korrekt belső tetőszigetelés árak: 4600-8700 Ft/nm. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Székesfehérváron! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Székesfehérváron környékén dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

6 tetőszigetelő most online

László

László

erdekel.

László

László

Sok tapasztalatom van

Gábor

Gábor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a belső tetőszigetelés Székesfehérváron?

4600 - 8700 Ft/nm

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb tetőszigetelők Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tetőszigetelőt!

Géza M.
Géza M. 8000 Székesfehérvár Online

Megbízható német minőség - Közel 100 éves tradíció - Ismerje meg hőszigetelő anyagainkat! BACHL hőszigetelő anyagok | Az épület minden részére - Ismerje...

  • Belső tetőszigetelés

    8200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

jó minőségű árukat kínál

László N.
László N. 8019 Székesfehérvár Online

Minőségi tetőfedések cseréppel, cseréplemezzel, trapézlemezzel vagy korcolt...

    6200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon segítőkészek, udvariasak, gyors kiszállítás, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Adalbert D.
Adalbert D. 8019 Székesfehérvár Online

Régi tetőfedések, palatetők tetőfelújítása cserepeslemez tetőfedéssel. Válasszon profi, tapasztalt csapatot, akik minden tetőfedést és bádogos munkák megoldanak!

    8300 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Csak ajánlani tudom Őket! Nagyon segítőkészek voltak mindenben.

Dusán G.
Dusán G. 8019 Székesfehérvár Online

Minőségi tetőfedés, tetőfelújítás kedvező áron, garanciával az ország teljes területén. Profi tetőfedés, tetőfelújítás, ács és bádogos munkák kivitelezése rövid határidővel.

    6100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Jó az árukészlete.

Jenő Á.
Jenő Á. 8000 Székesfehérvár Online

Nincs szükség páraszellőzőre. A gumilemezt egyrétegben kell a tető felületére ragasztani. Az EPDM gumilemezt ragaszthatja: fa-bitumen-beton-falazat-alumínium-cink-ólom felületre. Kivitelezőknek képzés. Több mint 50 évig tart. Országos kiszállítás. Páraáteresztő.

    8700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Tetőlemezt szetettünk volna venni. 2 eladóból az egyik aki ezzel foglalkozik az targoncázott. Úgy hogy még 2 munkatársuk volt az udvaron akik nézték. Ezek szerint csak 1 ember tud a cégnél targoncázni??? 4 vevő várta ezt a műveletet a szakadó esőben. Majd megkérdeztük 20 perc után mikor lesz valaki aki foglalkozik velünk? Azt mondták hétfőn. Csütörtök volt.... Illetve ha nem rendeli meg a vevő a minimum négyzetmétert felárat kell fizetni. Korrekt. Átmentünk a tetőcentrumhoz még aznap lett tetőnk!!!!! Köszönjük betolemez soha többet.

Rendelj tetőszigetelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tetőszigetelő belső tetőszigetelés közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Belső tetőszigetelés: mennyibe kerül Székesfehérváron?

Székesfehérváron a belső tetőszigetelés átlagos ára 3900 - 7400 Ft/nm. A feladat meghirdetésekor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Tetőszigetelők - hogyan válasszunk Székesfehérváron?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek tetőszigetelőt Székesfehérváron?

Jelenleg 36 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BELSŐ TETŐSZIGETELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk tetőszigetelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható tetőszigetelőt megbíznod ha szükséged van erre: belső tetőszigetelés.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy tetőszigetelő segítségét?

Egy megbízható tetőszigetelő a belső tetőszigetelés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha tetőszigetelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!