Csempe felújítás Székesfehérváron gyorsan és hatékonyan!

Hidegburkolót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj hidegburkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb hidegburkolókat a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 57 hidegburkoló közül, 3000-5700 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Székesfehérváron bérelj fel a legjobb szakembereket a csempe felújítás! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Székesfehérváron közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

9 hidegburkoló most online

Istvan

Istvan

Ma is elvallalom.

Tamas

Tamas

A környeken vagyok.

Gabor

Gabor

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a csempe felújítás Székesfehérváron?

3000 - 5700 Ft/nm

A legjobb hidegburkolók Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hidegburkolót!

József G.
József G. 8019 Székesfehérvár Online

Előre megtervezett lépésekkel és ütemtervvel dolgozunk, így a határidőket betartjuk! 15 éves tapasztalattal vállaljuk fürdőszobája komplett, teljes körű felújítását. Rejtett költségek nélkül. 10 éves tapasztalat. Előre megírt ütemterv.... Főbb szolgáltatásaink: Fürdőkád lefolyó szerelés; Lakótelepi wc felújítás, Új Fürdő, profi munka 4-5 nap, konyha festés

  • Csempe felújítás

    2900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Visszatérő vásárlók vagyunk, mivel már korábban is teljes körű szakmai felvilágosítást kaptunk az ügyintézőktől. Mindenben nagyon segítőkészek, kedvesek és rugalmasak. Sokadik módosításunk alkalmával is nagyon türelmesek voltak. Köszönjük a sok segítséget! A beépítő csapat is összeszedetten és dinamikusan végezte a munkáját, aminek az eredménye a képeken is látható. Csak ajánlani tudjuk!

Attila F.
Attila F. 8000 Székesfehérvár Online

Nap mint nap lakásokat, házakat újítunk fel. Ez a dolgunk, ehhez értünk. Partnerei vagyunk az otthonfelújítási pályázatban. Gond és idegesség nélkül,. Főbb szolgáltatásaink: Kád zománc javítás; Wc csempézés, 9x napos határidő, beton festés

    3800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Akármilyen problémával keresem az üzletet, mindig találnak valamilyen megoldást a fiúk. Áraik KORREKTEK!

Csaba E.
Csaba E. 8000 Székesfehérvár Online

Pultra építhető mosdók, fiókos mosdószekrények, fali mosdók és sok más a Wellis-től! Ne bízza csupán képzeletére, álmai fürdőszobája elérhető lakásfelújítási támogatással is. Megbízhatóság és minőség. Kedvező árak. 21. századi technológia. Magas minőségben. Szolgáltatásaink: Kádtöltő csaptelep szerelés; Panel wc felújítás, Fürdő felújítás 5 napon belül, laminált parkettázás

    3700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Megtaláltam ami kellett és sok és pontos szakmai segítséget. Ár -érték arány megfelelő.

Zoltán F.
Zoltán F. 8019 Székesfehérvár Online

Több éve működő szakember gárda vállalja fürdőszobák felújítását. Ingyenes felmérés és tanácsadás. Egyedülálló ajánlatok, rövid határidő. tervezés és kivitelezés. Fő profilunk: Kádtöltő csaptelep szerelés; Wc felújítás, Fürdő felújítás 5 napon belül, mennyezet festés

    4700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Műanyag ablakokat és bejárati ajtót rendeltünk a cégtől. Az üzletvezető már előzetesen teljeskörű tájékoztatást adott. A megrendeléssel és a beépítéssel is teljesen meg voltunk elégedve. A beépítő csapat rendkívül profi volt. A munkàt hiba és hiánymentesen végezték el. Mi a jövőben is igénybe vesszük a szolgáltatásaikat! Bátran ajánlom!

István K.
István K. 8000 Székesfehérvár Online

Több mint száz fürdőszoba viseli kezeink munkáját.Kérje ingyenes ár előkalkulánciónkat. Több tucat lakás és. Amiket vállalok: Műanyag kád felújítás; Wc burkolás, Fürdő felújítás 5 napon belül, pince festés

    4500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Nem szívesen teszem , de nincs más választásom ! Nekem , az árajánlattal,megrendeléssel nem volt gondom ! Egy kicsit csúszott a szállítás , de még tolerálható volt. A GONDOK A BEÉPÍTÉSNÉL KEZDŐDTEK ! A vakolható tokos külső nyílászárókat sikerült úgy a falsíkba szerelni , hogy a ház külső szerkezetét át kellett alakítani. A szépséghiba mellett sokkal nagyobb problémát jelent , a beépített , elsőosztályú árúnak titulált nyílászárók minősége ! A bejárati ajtó egyszerűen beázik ! Egyszer már javították , az eredmény elszomorító , csak akkor nem ázik be , ha nem esik az eső ! Az ablak illesztése gyártás során hézagsora sikerült , a nyíláson ki lehetett látni ! A javítást a szakemberek elvégezték , sziloplasztot nyomtak a nyílásba ! Az erkélyajtó üvegének illesztése olyan jól sikerült , hogy az üveg elcsúszott a kereten belül ! Igyekeztek megjavítani , aminek az lett az eredménye , hogy a keret eldeformálódott ! Mind ezt annyira , hogy szeles időben , zárt állapotban , gyakorlatilag gond nélkül elfújja a huzat a a nyíláshoz tett gyertyát ! Írásos szerződés , és garanciavállalás ellenére , a garanciális javítást többszöri bejelentés ellenére , a mai napig nem végezték el ! Sajnos , nem csak másnak , nekem is problémám van, volt a tulajdonossal ! Az üzleti magatartása olyan , amilyen ! Az , hogy a reklamációra a válasz a sértődött magatartás , már nem tolerálható ! Személyes sértésnek veszi a reklamációt ! Aki bővebb információt szeretne , privátban küldök fotókat ! Nagy ívben kerüljétek el , ha nem akartok magatoknak gondot , problámát okozni.

Miklós P.
Miklós P. 8019 Székesfehérvár Online

Teljes körű, fürdőszoba, lakás és ingatlan felújítás, garanciával. Valós refereciákkal. Otthona... Fő profilunk: Panel fürdőszoba csempézés; Wc burkolás, Fürdőszobák átalakítása, fürdőszoba festés

    2600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Az adott körülményekhez képest pontos precíz munka párosult, a dolgozók a tőlük telhetőt meg tették. A munka végén ismertették az adott dolgokat amikre figyelni kell a szerkezetekkel kapcsolatban. Tiszta gyors precíz munkát végeztek. Maguk után össze takarítottak. Csak ajánlani tudom a csapatot

Rendeld meg hidegburkoló szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy hidegburkoló csempe felújítás közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Csempe felújítás: mennyibe kerül Székesfehérváron?

Székesfehérváron a csempe felújítás átlagos ára 4800 - 9000 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hidegburkolók - hogyan választhatunk Székesfehérváron?

Székesfehérváron a csempe felújítás szolgáltatáshoz már 39 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek hidegburkolót Székesfehérváron?

Most 30 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést CSEMPE FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű munkákhoz hívhatunk hidegburkolót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált hidegburkolót keresned akkor, ha a következőre van szükséged: csempe felújítás.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kérheted egy hidegburkoló segítségét?

Egy profi hidegburkoló a csempe felújítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: csempe felújítás?

A csempe felújítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy hidegburkolót nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.