Cső festés Székesfehérváron gyorsan és hatékonyan!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 52 szobafestő közül, 700-1400 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Székesfehérváron bérelj fel a legjobb szakembereket a cső festés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Székesfehérváron közelében található szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

8 szobafestő most online

Geza

Geza

erdekel.

Krisztian

Krisztian

Sok tapasztalatom van

Zoltan

Zoltan

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a cső festés Székesfehérváron?

700 - 1400 Ft/nm

A legjobb szobafestők Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Ház- és lakásfelújítás. Kulcsrakész házak. Generálkivitelezés. Házak szerkezetépítése. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Csövek festés, Ingyenes felméréssel, Festés hengerrel, garázs festés, mészkő

  • Cső festés

    2600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Maximálisan elégedett voltam.

Zsolt B.
Zsolt B. 8000 Székesfehérvár Online

Logófestés, tűzfal, folyosó dekorfestés. Tervezés és kivitelezés, 15 év tapasztalattal. Egyedi dekoráció irodátokba. Kézzel készült falfestmények, elképzeléseitek szerint. Helyszíni felmérés. Tervezés és elkészítés. Gyors ajánlatadás. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Kőporos vakolat festés, Minőségi szobafestő, Homlokzatfestés, fal glettélés, csempe leverés

    4200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Abszolút profi!

Zsolt H.
Zsolt H. 8019 Székesfehérvár Online

Szobafestés, Tapétázás, Parkettázás, Gipszkartonszerelés egyhelyen. Gyors, precíz munkavégzés, korrekt ár! Precíz munkavégzés. Ingyenes ajánlat készítés. Főbb szolgáltatásaink: Fal festés, Szobafestés, kőműves munkák, Fém kerítés festés, lakásfelújítás, alap betonozás

    1800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Beköltözés előtti tisztasági festéssel bíztam meg Szakembert és egy munkájára igényes, figyelmes és rendkívül rugalmas embert ismerhettem meg benne. Szívből ajánlom őt!

Rudolf B.
Rudolf B. 8000 Székesfehérvár Online

Keresse fel műszaki vezetőnket a gyors felmérés és árajánlat készítésre! Baumit és LB Knauf anyag. Gépi vakolás, gépi glett. Komplex gépi technológia. Igény szerint festésig. Szolgáltatások: gépi vakolás, gépi glettelés, festéssel kompletten. Fő profilunk: Konyhaszekrény festés, Szobafestés, mázolás tapétázás, Konyha festés, fal glettélés, mediterrán burkolatok készítése

    3800 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Pontos, korrekt, megbízható! Egy többszobás, nagyobb lakás festésére, a fa ablakok felújítására kértem fel őket. Szakember és csapata gyors és kiváló munkát végzett, teljesen elégedett vagyok. Bátran ajánlom őket másoknak is!

Árpád N.
Árpád N. 8019 Székesfehérvár Online

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Töltsd fel az online kalkulátorunkba a részleteket és kapsz egy ingyenes árajánlatot. Magyar festők hálózata. Megfizethető árak. Friss, profi megközelítés. Azonnali online árbecslés. Főbb szolgáltatásaink: Kerítés festés, Szobafestés, mázolás tapétázás, Ház külső színezés, fürdőszoba festés, gránit oldalfal és padlóburkolás

    1800 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Sajnos nem igazán lehet ilyen szakembereket találni manapság.

Sándor K.
Sándor K. 8000 Székesfehérvár Online

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Add meg a festés részleteit és azonnal megkapod a becsült árat. Értékelt festők. Főbb szolgáltatásaink: Konyha festés, Festés és mázolás, Radiátorcső festés, ház festés, épcső burkolás

    3500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Profi csapat, nagyon szerettem dolgozni Janival (víz és villanyszerelő) és Norbival (festő). Ajánlom őket!

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő cső festés közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Cső festés: mennyibe kerül Székesfehérváron?

Székesfehérváron a cső festés átlagos díja 1900 - 3600 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valós értékeléseket?

Székesfehérváron a cső festés szolgáltatáshoz már 46 értékelést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek szobafestőt Székesfehérváron?

Ebben a pillanatban 35 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést CSŐ FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható szobafestőt hívnod amennyiben erre van szükséged: cső festés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a szobafestő?

A jó szobafestő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: cső festés?

A cső festés és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy szobafestőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.