Digi TV kábelezés Székesfehérvár szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Digi TV kábelezés Székesfehérváron a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Digi TV kábelezés Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

11 villanyszerelő most online

Peter

Peter

Ingyenes kiszállás.

Laszló

Laszló

Érdekel.

Csaba

Csaba

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a digi tv kábelezés Székesfehérváron?

600 - 1100 Ft/m

A legjobb villanyszerelők Székesfehérváron!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Gábor F.
Gábor F. 8000 Székesfehérvár Online

A megoldások embere vagyok. Főbb szolgáltatásaink: hordozható villamos kéziszerszámok időszakos felülvizsgálata, lakásszerviz- karnisok, polcok, képek felfúrása, led technológia alkalmazása.

Szolgáltatások / Árak:

  • Régi neon világítótestek ledesre átszerelése: 2000 Ft-tól 5000 Ft-ig
  • Vezetékezés kábelcsatornában: 3000 Ft-tól 10000 Ft-ig /㎡
  • Kismegszakító csere: 2200 Ft-tól 3300 Ft-ig /darab

Üdv, Gábor

  • Digi TV kábelezés

    3900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.2

Nagyon elégedett vagyok az elvégzett munkával. Legközelebb is őket hívom. Rugalmasak voltak, gyorsan és a megbeszéltek szerint dolgoztak.

Ákos F.
Ákos F. 8019 Székesfehérvár Online

Ákos vagyok. Főbb szolgáltatásaink: villanyszerelés, elektromos hibaelhárítás, lakás villanyszerelés, épületvillamosság, átalakítás.

Villanyszerelő árak:

  • Elektromos hálózat felújítás: 6000 Ft-tól 8000 Ft-ig
  • Lakáselosztó bekötése: 25000 Ft
  • Villanyszerelés: 2000 Ft-tól 5000 Ft-ig /kiállás

Hétfőtől-péntekig 9-tól 19 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    4400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.2

Bátran és jó szívvel ajánlom! Kedves, nagyon korrekt és megbízható szakember!

Zsolt
3 éve
András V.
András V. 8000 Székesfehérvár Online

Üdvözlöm a profilomon. Villanyszerelési munkáim: elosztótábla cserék, biztosítékok cseréje, lépcsőházi világítás automatika csere hibaelhárítás, bojler elektromos bekötés.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Kábelcsatornázás a számítógépek részére 1 db - 0 Ft
  • Okos otthon, épületautomatika: 55000 Ft-tól 200000 Ft-ig /egység
  • Lakáselosztó bekötése: 20000 Ft /darab

Kérem, hogy abban az esetben keressen minket ajánlatkérésével amennyiben az illeszkedik a fő profilunkban szereplő tevékenységi körök valamelyikébe.

    5300 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Nem időben érkezett, de a munkája rendben volt.

Marcel
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő digi tv kábelezés Székesfehérváron

Gyakori kérdés

Digi TV kábelezés: mennyi a munkadíj Székesfehérváron?

Székesfehérváron a digi tv kábelezés átlagára 400 - 800 Ft/m. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valódi értékeléseket?

Székesfehérváron a digi tv kábelezés szolgáltatáshoz már 39 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Székesfehérváron?

Ebben a pillanatban 26 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned ha szükséged van erre: digi tv kábelezés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: digi tv kábelezés?

A digi tv kábelezés és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy villanyszerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.