Teljes körű ereszcsatorna toldás Székesfehérváron. Az Ön igényeire szabva!

Bádogosmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj bádogos szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 43 bádogos közül! Korrekt ereszcsatorna toldás árak: 1500-2900 Ft/alkalom. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Székesfehérváron! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Székesfehérváron környezetében dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 bádogos most online

István

István

Sok tapasztalatom van

István

István

Ma is elvallalom.

Tivadar

Tivadar

Mennyibe kerül az ereszcsatorna toldás Székesfehérváron?

1500 - 2900 Ft/alkalom

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb bádogosok Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező bádogost!

Sándor R.
Sándor R. 8019 Székesfehérvár Online

Télen a hideg ellen, nyáron a meleg ellen védenek a Festékes.hu XPS szigetelő lapjai. Falszigetelés költséghatékonyan, házilag felrakható XPS lapokkal. Nagy raktárkészlet.

  • Ereszcsatorna toldás

    4800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon jó kiszolgálás

Zoltán P.
Zoltán P. 8019 Székesfehérvár Online

Családi házak, Társasházak Tetőfedése Felújítása, Új Tetők Építése, Ácsmunkák, Bádogozás. Gyors és Díjmentes ajánlatkérés, nincs rejtett költség! Hívj minket Most, Hétvégén is. Kedvezményes Árak. Ingyenes Kiszállás. Korrekt Árak.

    9000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Nette, kompetente, hilfsbereite Leute

Tamás M.
Tamás M. 8019 Székesfehérvár Online

Többféle technológia, pontos határidő, sok referencia. Szakmai tagság és biztosítás. Szakkivitelező országos cég. Többféle technológia, pontos határidő, sok referencia. Lakástakarék használható. Fix csomag árak. 3MForint Állami támogatás. Programok.

    5500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt vevő barát ki szolgalas és csapat

Ferenc B.
Ferenc B. 8019 Székesfehérvár Online

Szeglemezes tetőszerkezet választása esetén, akár három nap alatt lecseréljük. Precíz, pontos és gyors munkavégzés. Rendelje meg tetőjét még ma! Kivitelezés. Tervezés. Felújítás. Gyártás.

    5500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Megkaptam amit rendeltem. Kedves kiszolgálás.

Jenő Á.
Jenő Á. 8000 Székesfehérvár Online

Nincs szükség páraszellőzőre. A gumilemezt egyrétegben kell a tető felületére ragasztani. Az EPDM gumilemezt ragaszthatja: fa-bitumen-beton-falazat-alumínium-cink-ólom felületre. Kivitelezőknek képzés. Több mint 50 évig tart. Országos kiszállítás. Páraáteresztő.

    8700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Tetőlemezt szetettünk volna venni. 2 eladóból az egyik aki ezzel foglalkozik az targoncázott. Úgy hogy még 2 munkatársuk volt az udvaron akik nézték. Ezek szerint csak 1 ember tud a cégnél targoncázni??? 4 vevő várta ezt a műveletet a szakadó esőben. Majd megkérdeztük 20 perc után mikor lesz valaki aki foglalkozik velünk? Azt mondták hétfőn. Csütörtök volt.... Illetve ha nem rendeli meg a vevő a minimum négyzetmétert felárat kell fizetni. Korrekt. Átmentünk a tetőcentrumhoz még aznap lett tetőnk!!!!! Köszönjük betolemez soha többet.

Rendelj bádogos szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy bádogos ereszcsatorna toldás közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Ereszcsatorna toldás: mennyibe kerül Székesfehérváron?

Székesfehérváron az ereszcsatorna toldás átlagos díja 1300 - 2400 Ft/alkalom. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Bádogosok - mi alapján választhatunk Székesfehérváron?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok bádogost Székesfehérváron?

Most 33 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ERESZCSATORNA TOLDÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetünk bádogost?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható bádogost megbíznod ha erre van szükséged: ereszcsatorna toldás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó bádogos?

A jó bádogos részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: ereszcsatorna toldás?

Az Ereszcsatorna toldás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy bádogost nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.