Fa ablak festés Székesfehérvár területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 49 szobafestő közül, 4000-7500 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Székesfehérváron bérelj fel a legjobb szakembereket a fa ablak festés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Székesfehérváron környezetében elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

7 szobafestő most online

Jolan

Jolan

erdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Mihaly

Mihaly

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a fa ablak festés Székesfehérváron?

4000 - 7500 Ft/nm

A legjobb szobafestők Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Balázs K.
Balázs K. 8019 Székesfehérvár Online

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Palatető festés, Szobafestés, kőműves munkák, Konyhabútor festés, tapéta festés, lépcsőbetonozás

  • Fa ablak festés

    2400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt kommunikáció, ígéretének megfelelő időben és módon végezte el a munkát.

István K.
István K. 8019 Székesfehérvár Online

Tetők felújítása a mesterektől. Pénztárca barát megoldásokkal. Palatetők tisztítása. Palatetők festése. Tetőfedőanyag cseréje nélküli megoldásokkal. Díjtalan felmérés. Teljes körű tetőfelújítás. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Lambéria festés, Beltéri festés-mázolás, Meszelés, nyílás záró, erkély betonozás

    3500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon elégedett voltam.

Sándor B.
Sándor B. 8019 Székesfehérvár Online

Kockázatai csökkentése érdekében bízza egy cégre vakolástól festésig tartó folyamatokat! Keresse fel műszaki vezetőnket a gyors felmérés és árajánlat készítésre! Igény szerint festésig. Gépi vakolás, gépi glett. Baumit és LB Knauf anyag. Komplex gépi technológia. Feladatok amiket vállalok: Járólap festés, Szobafestő, Radiátorcső festés, fal csiszolás, zsalukő betonozás

    5500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Fotótapéta felhelyezése céljából bíztuk meg és nagyon lelkiismeretesen dolgozott. Pontos, precíz munka jellemzi őt és a csapatát. Nemcsak a megbeszélt időben értek ki a helyszínre, de a munka után rendet és tisztaságot is hagytak maguk után. Köszönjük Sándornak és csapatának a munkájukat!

ber oly i
2 éve
László H.
László H. 8000 Székesfehérvár Online

Hosszú távon is esztétikus végeredmény, megbízható, számlaképes szakembertől, garanciával. Tisztasági festés gyors felméréssel, kiszámítható költségekkel, belátható időn belül. Spalettázás. Tapétázás. Glettelés. Mázolás. Szolgáltatások: Festés, Díszítés. Főbb szolgáltatásaink: Konyha festés, Minőségi szobafestés, Ház külső színezés, konyha festés, aljzat betonozás

    2100 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Ezen a honlapon találtam meg őket. A kapcsolatfelvétel után rövid időn belül eljött felmérni a munkát és pár napon belül korrekt árajánlatot adott, ami teljes egészében fedte az elvégzett munkát és a felhasznált anyagot is. Fantasztikusan megszervezte az egymást követő munkákat, így minden képzeletünket felülmúlva végeztek a burkolással. a festéssel és a sarokkád beállitásával. Valemennyi munkatársa nagyon szépen, pontosan, tisztán dolgozott. Csak ajánlani tudom őket. Köszönet nekik. Menyhárt Györgyné

Sándor K.
Sándor K. 8000 Székesfehérvár Online

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Add meg a festés részleteit és azonnal megkapod a becsült árat. Értékelt festők. Főbb szolgáltatásaink: Konyha festés, Festés és mázolás, Radiátorcső festés, ház festés, épcső burkolás

    3500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Profi csapat, nagyon szerettem dolgozni Janival (víz és villanyszerelő) és Norbival (festő). Ajánlom őket!

József F.
József F. 8019 Székesfehérvár Online

Két napon belül eltudjuk kezdeni a festést a kiterjedt festői hálózatunknak köszönhetően. Töltsd fel az online kalkulátorunkba a részleteket és kapsz egy ingyenes árajánlatot. Értékelt festők. Megfizethető árak. Friss, profi megközelítés.... Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Kőporos vakolat festés, Tisztasági festés Korrekt Áron, Gépi festés, papír aljzat készítés, lépcső

    2300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon jó munkát végzett a szakember.

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő fa ablak festés közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Fa ablak festés: milyen árak vannak Székesfehérváron?

Székesfehérváron a fa ablak festés átlagára 10300 - 19400 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valós értékeléseket?

Székesfehérváron a fa ablak festés szolgáltatáshoz már 48 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok szobafestőt Székesfehérváron?

Most 37 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést FA ABLAK FESTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek szobafestőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált szobafestőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: fa ablak festés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a szobafestő?

Egy jó szobafestő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha szobafestőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!