Ház villanyszerelése Székesfehérvár területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Ház villanyszerelése Székesfehérváron a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Ház villanyszerelése Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

12 villanyszerelő most online

Kalman

Kalman

Érdekel.

Istvan

Istvan

Sok tapasztalatom van

Tamas

Tamas

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a ház villanyszerelése Székesfehérváron?

5300 - 9900 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Székesfehérváron!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Dániel B.
Dániel B. 8000 Székesfehérvár Online

Dániel, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Villanyszerelési munkáim: elektromos hibaelhárítás, ipari létesítmény karbantartás kmárom-esztergom megye, teljes körű generál kivitelezés.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Villanyóra áthelyezés 1 fázis 90.000 Ft-tól
  • Mennyezeti lámpatest felszerelése, cseréje: 3900 Ft /darab
  • Panellakás átalakítás 6.800 Ft/szerelvénytől

Kiszállási díjaink: 7.00 - 16.00 óra között .

  • Ház villanyszerelése

    6500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Kedves, pontos, precíz. Ajánlom. Elégedett voltam, köszönöm a munkájukat.

Gyula
3 éve
András R.
András R. 8000 Székesfehérvár Online

Székesfehérvár dolgozom, megyében is! Amiket vállalok: bojler, mosó-, mosogatógépek, tűzhelyek bekötése, új fogyasztásmérő (villanyóra) létesítése, tűzvédelmi jegyzőkönyv.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Műszaki ügyintézés 1 db - 35.000 Ft
  • Kismegszakító csere: 2250 Ft-tól 7450 Ft-ig /darab
  • Lámpa felszerelése: 4000 Ft-tól 7000 Ft-ig /darab

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    3800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Tartotta magát mindenben a megbeszéltekhez. Köszönöm.

Lőrinc
3 éve
Attila T.
Attila T. 8000 Székesfehérvár Online

Tisztelt Érdeklődő! Főbb szolgáltatásaink: új mérőórák kialakítása, meglévő fogyasztásmérők áthelyezése új építésű családi házak komplett kivitelezése., kapu automatizálás tatabánya, társasház főelosztó karbantartása, javítása..

Szolgáltatások / Árak:

  • Szigetelt vezeték elhelyezése 100 – 150 Ft/db
  • Beépített villanytűzhely bekötése és beüzemelése: 13.000 Ft-tól
  • ELMŰ dokumentáció: 20.000 Ft-tól

Üdv, Attila

    4600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.2

A vevő kívánságait szem előtt tartva segít kiválasztani a legjobb megoldást.

Elek
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő ház villanyszerelése Székesfehérváron

Gyakori kérdés

Ház villanyszerelése: mennyi a munkadíj Székesfehérváron?

Székesfehérváron a ház villanyszerelése átlagára 3900 - 7400 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok megbízható értékeléseket?

Székesfehérváron a ház villanyszerelése szolgáltatáshoz már 33 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Minden magas minősítésű szakemberről elérhető már vélemény a portálunkon!

Gyakori kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Székesfehérváron?

Jelenleg 26 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: ház villanyszerelése.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a villanyszerelő?

A jó villanyszerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: ház villanyszerelése?

A ház villanyszerelése és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.