Lépcső építés Székesfehérváron tapasztalt szakemberekkel!

Építőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb építőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 46 építő közül, 1800-3500 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Székesfehérváron bérelj fel a legjobb szakembereket a lépcső építés! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Székesfehérváron környezetében található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

7 építő most online

Zsolt

Zsolt

Ma is elvallalom.

Laszló

Laszló

A környeken vagyok.

Miklós

Miklós

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a lépcső építés Székesfehérváron?

1800 - 3500 Ft/nm

A legjobb építők Székesfehérváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építőt!

Attila C.
Attila C. 8019 Székesfehérvár Online

Kedvező árú szauna építés egész magyarország területén. minőségi munka. Szolgáltatásaink: Szerkezet és Kulcsrakészen, ROCKWOOL válaszfal szigetelés, 11 év tapasztalattal, Zárt cellás, habszigetelés, IsoPLAAT Belső Hőszigetelés

  • Lépcső építés

    8500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Kedves segítőkész csapat. Nagy választék raktárról is.

László B.
László B. 8019 Székesfehérvár Online

Kedves megrendelők! Szeretnék pár szóba önöknek bemutatkozni. 10 éve dolgozok a szakmáimban. Ez idő alatt tettem szert több fajta szakmai tudásomra.Szeretek a szakmámban dolgozni,6 éve egyéni csapatommal dolgozom,22 fővel. Amiben mindenféle szaktudással rendelkező ember megtalálható. Pl.: kőműves,ács,víz-gáz szerelő,villanyszerelő stb.. Cégünknek saját tervezője van ,saját műszaki ellenőre és még saját (fmv) így teljes generálkivitelezést tudunk vállalni . Ingatlanok tervezése építése teljes körüli kivitelezése kulcs átadásig . Követelményeknek mindig tökéletesen eleget teszünk és minden munkát úgy végezzük mintha sajátom lenne ,így a megrendelőktől mindig pozitívat kapok vissza ,díjmentes kiszállás,ingyenes felmérés,hívjon bizalommal. Munkáimra 5-10 évig garanciát vállalok. Köszönöm,hogy elolvasták a bemutatkozó szövegemet! Feladatok amiket vállalok: PUR szigetelés, Azbesztpala elszállítás bontás, Több, mint 17 éves Tapasztalat, Válaszfalak Bontása, Vegyes és fatüzelésű kályhák

    11300 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Ha lakatod problémám van csak ehez a mūhelyhez fordilok mert nagyon szépen és jol dolgoznak mindenkinek bátran merrem ajálani

László S.
László S. 8019 Székesfehérvár Online

Generálkivitelezésben vállalunk 10 év beépítési garanciával kizárólagosan csak szerződésre és számlával Generálkivitelezés ben akár vagy szerkezetkész építésre akár házak irodák garázsok megépítését vagy csak szimplán házak bővítését komplett céggel komplett emberekkel mint például teljes komplett fűtésrendszer kiépítése teljes tetőszerkezet kiépítése és még sorolhatnám kulcsrakész állapotig kérem tekintsék meg referencia képeinket és állunk rendelkezésükre reggel 7.00-tól este 8.00-ig köszönöm a bizalmukat Tenki Roland voltam:-)))!!! Hozzánk tartozó embere: Tervező, Statikus,Felelős műszaki ellenőr, Elektromos hálózat szerelő ,Ács, Gépész, kőműves, festő,segéd munkások! Feladatok amiket vállalok: Szendvicspanel forgalmazás, Homlokzat hőszigetelés, 4 éves garanciával, Ajtó, ablak, szúnyogháló, Mérnöki megoldásokkal

    6000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Amit lehet megjavítanak, gyorsan.

Tamás G.
Tamás G. 8019 Székesfehérvár Online

Gyors építésű acél könnyűszerkezetes házak, gyorsházak, passzívházak generálkivitelezése. Költséghatékony acélvázas könnyűszerkezetes házak szerkezet és kulcsrakész kivitelezése. Kulcsrakész. Szerkezetkész. Ytong házak. Acélszerkezetes házak. Amiket vállalok: Költség Ellenőrzés, Állványozás, Építkezés kezdése 4 hét alatt, Rejtett költségek nélkül, Házak és Épületek Bontása

    4700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Műszaki vizsga miatt kerestem fel őket és tele voltak munkával, de megoldották, hogy nyitás előtt fogadtak. Másnapra ígérték, hogy kész lesz az autó, de pár óra múlva hívtak hogy mehetek is. Az ügyintéző hölgy nagyon kedves volt. Már a telefonba is segítőkészen állt hozzám és személyesen is nagyon kedves volt még buszjegyet is felajánlott. Legközelebb is őket fogom keresni.

Miklós S.
Miklós S. 8019 Székesfehérvár Online

Könnyűszerkezetes épületek, tárolók, garázsok egyedi méretre gyártva. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Külső Szigetelés, Egyedi árajánlat 24 órán belül, Közel 40 év tapasztalat, Szauna Olcsón, Megfizethető áron

    11100 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

The guys are reliable and work at a reasonable price. They seemed very professional and I didn't have to pay more than we agreed on in advance, which is unique with my experiences so far with services in Budapest.

Lia Nagy
2 éve
Viktor V.
Viktor V. 8019 Székesfehérvár Online

kandalló és kályha építése kiváló minőségű elemekkel. nordflam kandalló, öntvény kandalló, öntvény kályha, öntöttvas kandalló, öntöttvas kályha, Szolgáltatásaink: Trapézlemez felrakása, Beltéri Ajtó Beépítéssel, Közel 10 év tapasztalat, Talajvíz elleni szigetelés, Építkezés

    6300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

CSAK ÁTVERIK AZ EMBERT! Csaló banda! Azt mondták, hogy kicseréltek több alkatrészt is, ott hagytam több mint 120.000FT-ot, aztán újra előjött a probléma, ahol kiderült, hogy nem cserélték ki az alkatrészeket, amiért fizettem! Hányinger! Ne vigye oda senki az autóját, ha jót akar magának!

Rendeld meg építő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építő lépcső építés közben Székesfehérváron

Népszerű kérdés

Lépcső építés: mennyi az ára Székesfehérváron?

Székesfehérváron a lépcső építés átlagos ára 1300 - 2400 Ft/nm. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Kőművesek - mi alapján válasszunk Székesfehérváron?

Székesfehérváron a lépcső építés szolgáltatáshoz már 44 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek építőt Székesfehérváron?

Most 34 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést LÉPCSŐ ÉPÍTÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk építőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált építőt megbíznod ha a következőre van szükséged: lépcső építés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kértheted egy profi építő segítségét?

Egy profi építő a lépcső építés mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha építőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!